Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.4 57 10
Γενική βαθμολογία
 
7.0
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
7.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
7.0
Γενική συμπεριφορά
 
7.0
Επικοινωνία
 
7.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Ήθελα εδώ και καιρό να δοκιμάσω το πρώτο μου διπλό. Αποφάσισα λοιπόν να εμπιστευτώ τη Στέλλα, η οποία σε προηγούμενη συνάντησή μας μου είχε αναφέρει ότι έχει μια φίλη.
Γενικά με τη Στέλλα έχουμε βρεθεί κάμποσες φορές και στο παρελθόν, είχα και κριτική στο παλιό της νήμα. Πρόκειται για μια γυναίκα ακομπλεξάριστη, συνεννοήσιμη και πάνω απ΄ όλα με όρεξη. Εμφανισιακά μου αρέσει. Έχει ωραίο πρόσωπο που σου βγάζει μια καύλα, ωραίο σώμα με στήθος καλό σε μέγεθος (ελαφρώς πεσμένο αλλά λογικό) και μια απίστευτη κωλάρα με τέλειο στήσιμο στα 4.
Επειδή λοιπόν την ξέρω και την εμπιστεύομαι (σαν την Κλινέξ ένα πράγμα), είπα να την εμπιστευτώ και στο διπλό και δεν το μετάνιωσα.
Η φίλη της, που συστήθηκε ως Μαριλένα, πρόκειται για μια γυναίκα παρόμοιας ηλικίας, λίγο μετά τα 40 (δε ρώτησα, λέω ότι είδα), ξανθιά, με λίγο πιο άγριο πρόσωπο (για εμένα, σε άλλους μπορεί να αρέσει περισσότερο). Ψηλή αρκετά, πάνω από 1,70, στήθος πιο μικρό αλλά το υπόλοιπο σώμα ωραίο, σφιχτό και καλοδιατηρημένο. Επίσης λέει ναι σε όλα απλά δε μου έβγαλε ότι παίρνει τόσες πρωτοβουλίες όσες η Στέλλα.
Στα του αγώνα ραντεβού στο Bill, στο οποίο πλήρωσα και 10 ευρώ έξτρα για το παραπάνω άτομο. Χτυπάει η πόρτα ανοίγω και μπαίνουν μέσα και οι δύο. Πάνε γρήγορα για ντουζάκι, πρώτα η Μαριλένα και μετά η Στέλλα. Μέχρι να κάνει η Στέλλα αρχίσαμε παιχνίδι με φιλιά και χαϊδέματα με τη Μαριλένα, με τη Στέλλα να βγαίνει από το μπάνιο και να ορμάει κατευθείαν στο κρεβάτι.
Φιλιά και οι τρεις, χαϊδέματα και μετά έκατσα λίγο πίσω να τις δω να γλύφονται και να παίζουν λίγο μόνες τους.
Ύστερα από λίγη ώρα απολαυστικού θεάματος ξεκίνησαν μια υπέροχη διπλή πίπα (η Στέλλα μαστόρισα του είδους), πότε να με γλύφουν και οι δύο μαζί και πότε η μία πάνω και η άλλη στα αρχίδια.
Εγώ λίγο δαχτύλιασμα και στη συνέχεια έβαλα κάτω τα Μαριλένα σε ιεραποστολικό, ανέβηκε η Στέλλα και κάθισε στο πρόσωπό της, με τη Μαριλένα να τη γλύφει όσο εγώ τη πηδούσα, άλλο να το λέω και να το κάνει κανείς.
Τελείωμα μετά από λίγη ώρα (δεν ήθελα και πολύ μετά απ' ότι είχε προηγηθεί), ντουζάκι και μετά ξάπλωσα και μου έκαναν για λίγο ένα διπλό μασάζ να με χαλαρώσουν.
Στη συνέχεια γύρισμα, και πάλι τριπλό παιχνίδι που κατέληξε σε διπλή πίπα και στη συνέχεια ήταν η σειρά της Στέλλας.
Την έβαλα στα 4 (το χει όσο λίγες το στήσιμο), έβαλα τη Μαριλένα από κάτω της και όσο πηδούσα τη Στέλλα η Μαριλένα πότε έγλυφε εκείνη πότε εμένα στα αρχίδια. Μετά από κάμποσο Κατσικογάμης τις σήκωσα, έβγαλα το προφυλακτικό και τελείωσα στα πρόσωπα και των δύο.
Και μόνο για την εμπειρία αξίζει να δοκιμάσει κανείς αλλά άμα υπολογίσω και τη συμμετοχή τότε το VFM είναι λίγο για να περιγράψει αυτό που έζησα.
Κόστος 120 συνολικά, 70 για την Μαριλένα και 50 για την Στέλλα, με διάρκεια κάτι παραπάνω από ώρα, χωρίς βιασύνες και με άνεση. Σίγουρα θα το δοκιμάσω ξανά.
Γενική συμπεριφορά, επικοινωνία, διάθεση στο σεξ και σχέση απόδοσης τιμής θα έβαζα παραπάνω αλλά δε με αφήνει το σύστημα!
Να σε καλά να γαμάτε μάγκες!

Πληροφορίες Συνάντησης

Διάρκεια
1 ώρα
Κόστος
120€
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ακριβέστατες
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο στόμα (τα φτύνει)
Ενεργό Μέλος
Εγγραφή:
3 Δεκ 2015
Μηνύματα:
Κριτικές:
5
Likes:
163
Πόντοι:
281
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 fouxter, PETROSANAL1, Antonis_Greece4 και 15 άλλα μέλη

Σχόλια

1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
21 Μαΐου, 2017
❤❤❤ΈρωταςΈρωταςΈρωταςΈρωταςΈρωταςΈρωτας
1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1