Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.2 114 10
Γενική βαθμολογία
 
5.2
Εμφάνιση κοπέλας
 
8.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
3.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
7.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
6.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
3.0
Η επίσκεψη πραγματοποιήθηκε Κυριακή μεσημέρι στις 13.30, μετά από βόλτα στο Μεταξουργείο δεν μου έκανε κάτι κλικ (πέρα από μια κοπέλα στο Κολωνου 11α ισόγειο , αλλά λόγω την ξινίλας της και της ειρωνικής γριάς τσατσας δεν πέρασα)και έτσι συνέχισα την βόλτα μου στην έρημη από κόσμο Φυλής . Μπήκα στον οίκο και η ευγενική υπηρεσία μου είπε ότι έχει καινούργια κοπέλα... την Τζούλια , πρόγραμμα ελεύθερο στοματικό τελειωτικό στο σώμα.
Περίμενα λίγο και βγήκε από το δωμάτιο μία μελαχρινή κοπελίτσα με ενδιαφέρων πρόσωπο ωραία χείλη , το μαλλί πιασμένο σαν τον κοριτσιών συγχρονικής κολύμβησης , ωραίο λεπτό κορμί και μικρό βυζί και δυο τατού . Δεν ήταν δυνατό να με αφήσει αδιάφορο τέτοια παρουσία και χωρίς να το σκεφτώ ή να ανατρέξω στο αν έχει αναφερθεί κανείς σε αυτή από αποφάσισα να περάσω .
Πλήρωσα και πέρασα στο δωμάτιο , φρεσκαρίστηκα και την περίμενα . Ήρθε στο δωμάτιο , με ύφος με ρώτησε απο που είμαι και πως με λένε , αυτή είπε ότι είναι Ρωσίδα... 21 ετών . Έβγαλε τα εσώρουχα της και μου είπε να ξαπλώσω , ξάπλωσε δίπλα μου και άρχισε να χαϊδεύει τον πούτσο μου , επιχείρησα να την φιλήσω στον λαιμό αλλά τραβήχτηκε , για φιλιά στο στόμα ούτε λόγως ... Κανένα άλλο προκαταρκτικό , με ρώτησε πως θέλω πίπα , κατέβηκε ανάμεσα στο πόδια μου κάθισε οκλαδόν και πήρε τον πούτσο μου στο στόμα της , πίπα αερόπιπα πάνω πάνω στο κεφαλάκι και όσο της επέτρεπε το χερι της ... επιχείρησα να χαϊδέψω το στήθος της και έκλεισε τους αγκώνες της... της είπα να γυρίσει να την γλύψω αλλά είπε ότι έχει βάλει κρέμα... το όλο σκηνικό εξελιχτηκε σε 1 – 1,5 λεπτό όσο δηλαδή διήρκεσε και καλά η πίπα της...
Σταμάτησε άνοιξε το προφυλακτικό , με ρώτησε πως θέλω , της είπα στα τέσσερα , μου πέρασε το προφυλακτικό και στήθηκε , στήσιμο όντως καλό , εντελώς ξενερωμένος άρχισα να την γαμάω χωρίς όρεξη , έβγαζε κάτι ααα επαναλαμβανόμενα μηχανικά , της είπα ότι δεν έχω όρεξη να γαμίσω άλλο και να μου τον πάρει πίπα να χύσω μετά στα βυζιά της , είπε ότι δεν κάνει ξανά ακα πίπα αφού πέρασε το προφυλακτικό αλλά αν θέλω να χύσω στα βυζιά της , της απάντησα οκ , συνέχισα να την γαμάω πισωκολλητά και μετά από λίγο σταμάτησα έβγαλα το προφυλακτικό και την έχυσα στα κωλομέρια της , δυσανασχέτησε λίγο γιατί ήθελε βυζιά ή κοιλιά.
Σηκώθηκε πλύθηκε , πήρε τα εσώρουχα της στο χέρι και έφυγε από το δωμάτιο . Στο δωμάτιο έκατσα ούτε δέκα λεπτά και ήταν μια τελείως ξενέρωτη συνεύρεση με μία ωραία κοπελίτσα , μηδέν προκαταρκτικά , αερόπιπα και μην ακουμπάτε μην αγγίζεται ...Δεν υπάρχει περίπτωση να την ξαναπάρω.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Μαΐου 14, 2017
Όνομα κοπέλας
Τζούλια
n.smirni76
Πορνορεπόρτερ
Εγγραφή:
29 Αυγ 2010
Μηνύματα:
Κριτικές:
Likes:
190.026
Πόντοι:
45.465
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 pistolpit, @.Dod0s, fouxter και 7 άλλα μέλη

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού