Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.7 15 10
Call-Girls 16148
Γενική βαθμολογία
 
7.2
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
8.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
8.0
Γενική συμπεριφορά
 
7.0
Επικοινωνία
 
7.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
6.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Καλησπέρα κύριοι. Πρώτη μου κριτική αφού παρακολουθώ εδώ κ λίγο καιρό το σαιτ σαν επισκέπτης.
Συνάντηση σε ξενοδοχείο του κέντρου. Μπήκε στο δωμάτιο χαμογελαστή αλλά εμφανώς αμήχανη και σφιγμένη. Πολύ όμορφο πρόσωπο, ματάρες, λεπτό ωραίο σώμα, πεταχτός κώλος, μικρό στητό βυζί, απαλό ωραίο δέρμα, πεντακάθαρη.
Αφού έκανε ντουζάκι, ξεκίνησε μια μέτρια πίπα και στη συνέχεια με 2 δύο στάσεις ήρθε σύντομα το τέλος. Γενικά δε λέει όχι αλλά είναι κάπως αμέτοχη (σου δίνει την εντύπωση ότι σκέφτεται κάτι άλλο), με αποτέλεσμα να μη σε εμπνέει να ανεβάσεις στροφές. Φαίνεται η απειρία της αλλά επίσης δεν δείχνει διάθεση να προσφέρει κάτι παραπάνω. Φιλί όσο πιο επιφανειακό γίνεται, εννοείται χωρίς γλώσσα.
Αφού κάναμε ντουζάκι, προσπάθησα να την κάνω να νοιώσει λίγο πιο άνετα (μπας και έχουμε καλύτερη συνέχεια, όχι τίποτ' άλλο). Ετσι πιάσαμε λίγο κουβεντούλα - μιλάει στοιχειώδη αγγλικά και 5 λεξεις ελληνικά - και μου είπε μερικά πράγματα για τη ζωή της. Γενικά είναι καλλιεργημένη και ευγενική κοπέλα και φάνηκε να ευχαριστιέται πιο πολύ τη συζήτηση από το σεξ Χμμμ;
Ξεκινάμε 2ο γύρο με τη γνωστή πίπα και στη συνέχεια την έβαλα από πάνω. Εκεί έδειξε μια στοιχειώδη προσπάθεια ... να συμμετάσχει στα δρώμενα, όχι βέβαια κάτι φοβερό. Αλλάξαμε άλλες 2 στάσεις, ζορίζοντας την λίγο γιατί αργούσα να τελειώσω. Δε δυσανασχέτησε πάντως και ολοκλήρωσα ακριβώς στο χρόνο με πισωκολλητό.
Γενικά όπως ξαναείπα, κοπέλα επιπέδου και πολύ όμορφη για τα γούστα μου αλλά δεν το χει... ή δε θέλει. Εχω την εντύπωση ότι δεν έχει σκοπό να μείνει για πολύ στο επάγγελμα.
Αν μπορούσα θα έβαζα πρόσωπο 9, σώμα 9.

Πληροφορίες Συνάντησης

Ημερομηνία συνάντησης
Μαΐου 02, 2017
Διάρκεια
1 ώρα
Κόστος
120€
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ακριβέστατες
Φιλί
Χωρίς γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Θα την ξανασυναντούσες;
Ίσως
upgrade
Μέλος
Εγγραφή:
5 Μαϊ 2017
Μηνύματα:
Κριτικές:
3
Likes:
77
Πόντοι:
0
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 Jim25jim, fouxter, ΦΑΚΙΡΗΣ και 3 άλλα μέλη

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού