Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.7 59 10
Call-Girls 84710
Γενική βαθμολογία
 
7.3
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
4.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
5.0
Γενική συμπεριφορά
 
9.0
Επικοινωνία
 
10.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
9.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Την κοπέλα τη συνάντησα σε ξενοδοχείο πριν λίγο καιρο ορμώμενος από τις καλές κριτικές των προηγούμενων συναγωνιστών. Με το που άνοιξε η πόρτα η αλήθεια είναι ότι απογοητεύτηκα καθώς η κοπέλα πραγματικά μου θύμισε Έφη Θώδη εξού (και όχι εξ ου) και ο τίτλος της κριτικής. Ντράπηκα να τη διώξω, ήταν φτηνή είχα και κάβλες, λέω δε βαριέσαι.
Μπαίνει για μπάνιο, βγαίνει με ένα κορμάκι που δυστυχώς δε μπορεί να κρύψει τα πολλά παραπανίσια κιλά και την ευτυχώς όχι τόσο ευρεία κυτταρίτιδα. Να φανταστείτε εμένα μου αρέσουν οι γεμάτες αλλά αυτό παραπήγαινε. Ξεκινάει καλό τρομπόνι με περιποίση της γύρω περιοχής με πολύ σάλιο. Η κοπέλα το ευχαριστιέται δε μπορώ να πω. Στήσιμο στα τέσσερα και γρήγορη κατάθεση με πολλές σφαλιάρες στα κωλομέρια.
Η συνάντηση δε κράτησε πάνω από μισάωρο γιατί δε μπορούσα να βλέπω άλλο αυτό το πρόσωπο. Εννοείται ούτε λόγος για δεύτερο γύρο. Δε θέλω να αποθαρρύνω όσους από εσάς θέλετε μια γυναίκα που ευχαριστιέται το σεξ, από την άλλη όμως οφείλω να προειδοποιήσω ότι μπορει να απογοητευθείτε πάρα πολύ από την εμφάνιση. Την φανέλα πάντως την ιδρώνει και την τιμάει.

Πληροφορίες Συνάντησης

Διάρκεια
1 ώρα
Κόστος
70€
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ακριβέστατες
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Πρωκτικό
Όχι
hard_rocker
Ανώτερος
Εγγραφή:
27 Μαρ 2006
Μηνύματα:
Κριτικές:
63
Likes:
2.597
Πόντοι:
7.181
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 fouxter, LanciaRallye037, primordial και 13 άλλα μέλη

Σχόλια

23 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 10
1 2 3
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
01 Μαΐου, 2017
οπου υπαρχουνε πολλλα συν αγαπητε συναγωνιστη υπαρχουνε και πολλα μειον,τα παντα στην ζωη είναι κερμα που εχει δυο οψεις.
01 Μαΐου, 2017
Πάντως στις φωτο πολλά κιλά δεν φαίνονται αγαπητέ μου και επειδή θα την συναντήσω θα γράψω ότι δω και πίστεψε με θα δω πολύ καλά χωρίς ίχνος προμοταρισμα
A
ataxtos1
01 Μαΐου, 2017
Πες τα χρυσόστομε...
01 Μαΐου, 2017
Φιλε εγώ εχω πει για την κοπέλα ότι είναι το κορίτσι της 2πλανης πόρτας δεν είναι χοντρή ετσι είναι μια γυναίκα ζουμερή με της πολύ ωραίες καμπύλες της με υπέροχα φυσικά βυζια της κ επίσης το στενό της μουνάκι γιατί είναι 30 ΧΡ κ δεν έχει γεννήσει 2 κ 3 παιδιά κ να της έχει γίνει βαρέλι σαν κάτι άλλες που λένε 38 κ είναι 48 για μένα Αυτά μετράνε τώρα γούστα είναι αυτά πάντως όταν τα λέω με το μωρό με τρελαίνει στο κρεβάτι Αυτά τα λίγα από μένα .
S
sohoviz
01 Μαΐου, 2017
Να γαμούσες την Ιρίνα Σάικ εναλλακτικά ρε τύπε να έλεγα πάει στο διάολο! Αλλά 4.0 και 5.0 στην Εύα ενώ 8.0 και 9.0 στη Μαριαλένα; Γελάει ο κόσμος δηλαδή!
Τί να γίνει που δεν επιτρέπεται να βάλω φωτός με πρόσωπα να βλέπαμε ποια είναι για 4.0, αλλά ίσως ότι πληρώνεις πολύ το εκτιμάς και περισσότερο.
01 Μαΐου, 2017
Πολλά παραπανίσια κιλά?
Πότε τα πηρε? Χμμμ;
S
Sc0rpi0s
01 Μαΐου, 2017
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

Για την ωρα γελαμε ολοι μαζι σαςΜαλακίαΓερο-μύστης
01 Μαΐου, 2017
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

Τι σχέση μπορεί να έχει ρε τύπε η Μαριαλένα με την Εύα? Κριτική έτσι όπως ακριβώς την είδε ο συνάδερφος και συμφωνώ 100%. Όταν αρχίζουν και σε περνούν τα χρόνια τύπε οι εκπτώσεις είναι εύκολες και τα κανείς όλα ίδια κι όμοια. Η Μαριαλένα σε σχέση με την Εύα είναι Ιρινα Σαικ. Η μια είναι γάλακτος με επιδόσεις πυραυλοκινητου και η άλλη είναι η Εύα. Δεν είπε κανείς ότι η Μαριαλένα είναι Η μουναρα αλλά μην συγκρίνουμε τα ασύγκριτα!!! Ήμαρτον.
01 Μαΐου, 2017
ΕΥΗ Θωδη ρε τύπε ; Πολυ την απαξιώσες , δεν την εχω δει την Εύα οποτε η κοπέλα πρεπει να βαλει μια φωτογραφια της στο νήμα για να τσεκάρουμε εαν ειναι η αγελάδα της ΝουΝου οπως λες
01 Μαΐου, 2017
Επιτέλους μια ρεαλιστική κριτική
23 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 10
1 2 3