Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.9 167 10
Γενική βαθμολογία
 
7.8
Εμφάνιση κοπέλας
 
9.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
7.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
9.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Η Χριστινα είναι μια λευκοδερμη καθαροαιμη ρωσιδα, 25 χρονων, γυρω στο 1,70 υψος, κανονικων κιλων, αρμονικα κατανεμημένων πανω της. Εχει ξανθα ελαφρως σπαστα μαλλια λιγο κατω από τους ωμους, με ωραιο κοριτσιστικο προσωπακι, με δυομισαρι σφιχτο βυζακι, όπως και επισης ωραιο σφιχτο κωλαρακι.
Αυτό που με προσελκυσε να την επιλεξω είναι ότι εκτος του ότι είναι μια ομορφη παρουσια, είναι και το ελευθερο στοματικο τελειωτικο που κανει, αλλα επιλεκτικα, και με αυστηρούς ορους καθαριοτητας, πραγμα για το οποιο ειχα συζητησει πριν μαζι της.
Μπηκα στο δωματιο που είναι διπλα στο κουζινακι, το οποιο ναι μεν είναι μικρο, αλλα "ζεστο", και πολύ φωτεινο. Μετα από πεντε λεπτα ερχεται το μωρο χαμογελαστο, και χαιρετιομαστε στα ρωσσικα. Να πω ότι ολη σχεδόν η συνευρεση εγινε στη μητρικη της γλωσσα, πραγμα που λειτουργησε πολύ θετικα στη διαθεση της απέναντι μου, καθως εδειξε οτι της αρεσε αυτό.
Φορουσε κατι ωραια λευκα εσώρουχα, τα οποια κι εβγαλε αμεσως, μαζι με τα επισης λευκα παπούτσια, και ηρθε από πανω μου, υποδεικνύοντας μου πως να κατσω. Αμεσως αρχισε να με φιλαει απαλα σ'ολο το στηθος, στη κοιλια, και παραλληλα να τριβεται πανω μου σα γατουλα που ζηταει χαδια, τα οποια και "πηρε" με το παραπανω. Αυτά τα προκαταρκτικα κρατησανε αναλογικα αρκετα μπορω να πω , και τα δεχομουνα μ΄ευχαριστηση , χαιδευοντας τη κι εγω στα ομορφα, και τρυφερα βυζάκια της, αλλα και σ'ολο της το σωμα, οπου εφτανα δηλαδή.
Στη συνεχεια εκατσε μπροστα μου, κι αφου πηρε ένα μωρομαντηλο για το "τυπικο" της υπόθεσης, μου σκουπισε απαλα το πουτσο αρχιζοντας μια σχετικα καλη πιπα ικανοποιητικης διαρκειας, αρχικα με γλυψιμο εξωτερικα και παραλληλα κατά μηκος του κορμου, παιζοντας παιχνιδιάρικα με τη γλωσσα της, και στη συνεχεια τον εξαφανισε στο στομα της, οπου τον εγλυφε στην αρχη γρηγορα, αλλα αμεσως της ειπα να "κοψει" ρυθμο, όπως κι εκανε αμεσως. Στα μεσοδιαστήματα, εκανε και περασματα από τις μπαλες.
Καθ΄ολη τη διαρκεια της πιπας, δε χρησιμοποιησε καθολου χερια, και μου εριχνε και παραλληλα καποιες κλεφτες καυλωτικες ματιες. Αφου μου μουλιασε το πουτσο, στη συνεχεια μου βαζει το προφυλακτικο, κι αφου με ρωτησε πως θελω, της ειπα να ερθει από πανω μου. Της εδωσα εγω το ρυθμο που ηθελα, δηλαδή αργο, σταθερο, κι αισθησιακο, όπως ακριβως θελω, και μου αρεσει,και βεβαια για να περιορισω το κινδυνο να εχουμε κανενα προωρο τελος. Αλλωστε ο βασικος μου σκοπος ηταν να χυσω στο στομα της, πραγμα που είναι και η μεγαλη μου αδυναμια. Γλώσσα
Οσο λικνιζοταν βασανιστικα πανω στο καυλι μου, το προσωπο της ηταν όλα τα λεφτα και ομολογουμένως το θεαμα ηταν υπεροχο, βλέποντας τις εκφρασεις της, να κλεινει τα ματια, και να το απολαμβανει, να πεφτουν τα μαλλια της ακανόνιστα, και ασυναισθητα μπροστα της, και να τα διωχνει παλι, βγαζοντας ωραιους μικρους αναστεναγμούς ευχαρίστησης. Η αισθηση που ειχε το μουνι της, παρα τη κρεμα που ειχε βαλει, ηταν κατι παραπανω από ικανοποιητικη. Ενώ ηθελα να δοκιμασω και πισωκολλητο, γιατι ειχε πολύ ωραιο πισω συστημα, δεν ηθελα να το ρισκάρω, γιατι ενώ είχαμε γενικα χαμηλο τεμπο, δε θα αντεχα, και της ειπα να τελειώσουμε με πιπα, πραγμα το οποιο το δεχθηκε μ΄ευχαριστηση. Γλώσσα
Κατεβαινει από πανω μου, βγαζει το προφυλακτικο, κι αρχισε παλι την ιδια πιπα χωρις χερια και παλι, και μετα από λιγο, "παραδοθηκα", και της εδωσα ότι ειχα και δεν ειχα.....Δε σηκωθηκε, παρα μονο όταν σιγουρευτηκε ότι μου τα πηρε όλα, μα όλα όμως μιλαμε, και τα εφτυσε ηρεμα χωρις βιασυνη στο νιπτηρα.
Ακολουθως ντυθηκε, λιγο social time, επεσαν εκατέρωθεν αγκαλιτσες, και φιλακια, και η σεμνη τελετη ελαβε τελος. Με το χαμογελο ηρθε, με το χαμογελο εφυγε. Χαμόγελο
Συνοψιζοντας προκειται για μια ομορφη γενικα κοπελα, με ωραιο καλλιγραμμο σωμα, ευγενικη, τρυφερη, χαδιαρα, και με πολύ καλη, και θετικη διαθεση.
Η συμπεριφορα της απέναντι μου ηταν αψογη σε όλα. Δεν εχω το παραμικρο παραπονο. Σιγουρα βοηθησε και το γεγονος ότι μιλάγαμε στη γλωσσα της, κι αυτό την εκανε να νιωσει ανετα μαζι μου. Παντως μιλαει σπαστα ελληνικα, και μπορει καποιος να συννενοηθει μαζι της. Δινει μεγαλη σημασια στο θεμα της καθαριοτητας, πραγμα το οποιο κι αυτό το συγκαταλεγω στα υπερ της.
Ηταν μια πολυ ευχαριστη συνευρεση μ΄ενα ομορφο, κι ερωτευσιμο μωρο. Έρωτας

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Απριλίου 23, 2017
Όνομα κοπέλας
Χριστίνα
Εκλεκτικός
Σεβαστός
Εγγραφή:
22 Μαϊ 2015
Μηνύματα:
Κριτικές:
12
Likes:
6.278
Πόντοι:
2.046
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 dourosladers, Borgia21, elntinos και 25 άλλα μέλη

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού