Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.7 59 10
Call-Girls 84710
Γενική βαθμολογία
 
8.8
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
7.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
7.0
Γενική συμπεριφορά
 
10.0
Επικοινωνία
 
9.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
10.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
10.0
Ανοίγοντας την πόρτα αντίκρισα μια ευδιάθετη και χαμογελαστή κοπέλα με ένα ωραίο και απλό ντύσιμο. Αφου χαιρετηθήκαμε μπήκε για το ντούζακι μια που εγώ είχα ήδη κάνει και αμέσως μετά σήμανε η έναρξη. Αρκετά φιλιά και με εξαιρετική πίπα και γλύψιμο έληξε το πρώτο μέρος.
Ακολούθησαν άλλοι 2 γύροι σε διάφορες στάσεις πάντα με εξαιρετική ένεργεια (που στην μεταδίδει), συμμετοχή και διάθεση από την μεριά της και δείχνει ότι πραγματικά της αρέσει. Εδώ να πω ότι αν και την τρίτη φορά δυσκολεύτηκα να τελειώσω έδωσε τον καλύτερο της εαυτό για να γίνει πραγματικότητα το ξεζούμισμα.
Στο ενδιάμεσο περνάει άνετα η ώρα μαζί της και είναι εξαιρετικός συνομιλητής ενώ δεν τίθεται θέμα κλεψίματος ώρας αφού μόλις δει σημεία επαναφοράς ξεκινάει αμέσως ο επόμενος γύρος.
Από σώμα έχει ωραίο καμπυλωτό (ίσως με ελαχιστα παραπάνω κιλά- δεν με απασχολεί) και με εξαιρετική πίσω όψη .
Στήθος κανονικό με ωραίες μεγάλες ρώγες.
Για το θέμα καθαριότητας είναι προσεχτική με ντους και με χρήση listerine πριν-ενδιάμεσα-τέλος πράγμα που το εκτίμησα
Προσωπικά θα την ξανασυναντησω γιατί πέρασα εξαιρετικά και πραγματικά αισθάνεσαι άνετα μαζί της και το βασικό παραμένει ευδιάθετη καθόλη την διάρκεια .Thnx Ευα!

Πληροφορίες Συνάντησης

Διάρκεια
1μιση ώρα
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ακριβέστατες
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο στόμα (τα φτύνει)
Πρωκτικό
Όχι
Ενεργό Μέλος
Εγγραφή:
10 Απρ 2009
Μηνύματα:
Κριτικές:
15
Likes:
495
Πόντοι:
291
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 fouxter, jumper, tasospp και 12 άλλα μέλη

Σχόλια

10 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 10
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
22 Απριλίου, 2017
Ακριβός ετσι το μωρο τα σπάει είναι αστερι θα περάσετε σουπερ μαζί της με 1 ελληνίδα που τα σπάει κ Όχι με το κάθε μπαζω του εξωτερικού που μας βλέπει σαν πορτοφόλι εδώ μπορείς να πεις κ 2 κουβέντες....
S
sohoviz
23 Απριλίου, 2017
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

Δηλαδη μου την προτείνεις? για πες...
S
Sc0rpi0s
23 Απριλίου, 2017
Κόστος φίλε μου για 1.30?
23 Απριλίου, 2017
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

Με πρόλαβες Ματάκι
23 Απριλίου, 2017
Παιδιά ισως να φαινεται ηλιθια η ερώτηση, αλλά πώς βρίσκω το τηλέφωνο;
23 Απριλίου, 2017
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

90
23 Απριλίου, 2017
αμα η ταναπου πινει Listerine ειναι σιγουρα καθαρη απο αρρωστιες ! χαχαχαχχα
23 Απριλίου, 2017
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

Το θεμα υγιεινης έθιξε δε μου πηρε αιμα ουτε Τέστ παπ μ εκανε..οι εξετάσεις μου ειναι αναρτημενες στο θρεντ μου αν ειχες λιγο υπομονη θα το έβρισκες..Ευχαριστώ καλη συνέχεια
23 Απριλίου, 2017
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

από κατάνοηση ελληνικών πάσχεις μου φαίνεται...
Αυτό που έγραψα ήταν ξεκάθαρο η κοπέλα προσέχει την υγιεινή της και των πελατών , αν εσυ γουστάρεις αφού έχει πάει με άλλον και μετά από cim να ξεπλύνει το στόμα της με σκέτο νεράκι και να σου έρθει πάω πάσο
23 Απριλίου, 2017
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

Φίλε σεβασμος δεν βλάπτει Θυμός
10 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 10