Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.4 100 10
Call-Girls 113978
Γενική βαθμολογία
 
9.5
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
9.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
9.0
Γενική συμπεριφορά
 
10.0
Επικοινωνία
 
10.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
10.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
9.0
Την Αντελίνα την είδα τυχαία στο φόρουμ όταν έψαχνα για call girl...Δεν την είχα "μελετήσει" να πω την αλήθεια με κριτικές και συζητήσεις στο νήμα της...Όταν χάζευα έπεσα ξαφνικά πάνω που είχε ρίξει το μην πως βρίσκεται Αθήνα...Της έστειλα πμ και μου έστειλε το τηλέφωνο της...Γρήγορη συνεννόηση και βουρ για το ξενοδοχείο...
Φρεσκάρισμα λίγο στο δωμάτιο και αναμονή της Αντελίνας!Ήρθε στην ώρα της χαμογελαστή και αρκετά σέξυ!Με ένα κοντό μαύρο φόρεμα μπήκε στο δωμάτιο ενώ φαινόντουσαν οι κάλτσες που φορούσε από μέσα της...!
Για όσους δεν την ξέρουν είναι μελαχρινή,σχετικά μετρίου αναστήματος με ωραία μαλλιά.Γλυκό,έκφυλο πρόσωπο,καλλίγραμμο σώμα και ενισχυμένες βυζάρες!
Μιλήσαμε για λίγο για να σπάσει ο πάγος και μπήκε να κάνει ντουζάκι...Πραγματικά πεντακάθαρη με ωραίο άρωμα και γενικά μοσχομυριστό σώμα!
Ξεκινήσαμε τα προκαταρκτικά με γλωσσόφιλα και χουφτώματα.Πήρε στο στόμα της αμέσως την ευαίσθητη περιοχή και ξεκίνησε πίπα τόσο καλή που ήρθε νωρίς η πρώτη κατάθεση στο στόμα της...!Μπανάκι πάλι φρεσκάρισμα και χαδάκια στο κρεβάτι για να περάσουμε στο β' μέρος!
Φιλιά πάλι,γλωσσόφιλα,γύρισμα σε 69 για να περιποιηθώ και εγώ το γατάκι της και σεξ με πρώτη στάση το πισωκολλητό.Άψογη η συμμετοχή της και το στήσιμο της.Αλλαγή για ιεραποστολικό όπου συμμετείχε με αληθοφανείς αναστεναγμούς,Γύρισμα και πάλι σε πισωκολλητό και κατάθεση στα κωλομέρια της...Διακοπή και πάλι για μπάνιο και επιστροφή στο κρεβάτι με διαθέσιμα ακόμη είκοσι λεπτά περίπου τα οποία θέλησε να τα αξιοποιήσει η Αντελίνα με μία απαλή πίπα και περιποίηση στα @@κια.Σηκώθηκα όρθιος στο κρεβάτι και με έγλειφε ασταμάτητα ώσπου μετά από κάποια λεπτά ακολούθησε και τρίτη κατάθεση στο πρόσωπό της με μερικά σκάγια να πηγαίνουν στα βυζιά της...
Σηκώθηκε χαμογελαστή πήγε στο μπάνιο φρασκαρίστηκε,ντύθηκε και κάθισε λίγο ακόμη παρόλο που είχαμε συμπληρώσει ώρα.Μιλήσαμε για λίγο και με ένα γλυκό φιλί με αποχαιρέτησε ανανεώνοντας το ραντεβού μας για το μέλλον.
Η Αντελίνα αποδείχτηκε σουπερ call girl με όρεξη και διάθεση για τον παρτενερ της.Την συστύνω ανεπιφύλακτα σε όσους τους αρέσουν τετοιου είδους θηλυκά!

Αυτά από εμένα,τώρα εσείς μπορεί να έχετε διαφορετική άποψη!

Πληροφορίες Συνάντησης

Ημερομηνία συνάντησης
Απριλίου 10, 2017
Διάρκεια
1 ώρα
Κόστος
100€
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ελαφρώς επεξεργασμένες αλλά ακριβείς
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο πρόσωπο
Πρωκτικό
Όχι
ΒΑΣΙΛΗΣ ΜΠΑΡΟΥΧΟΣ
Τιμημένος
Εγγραφή:
31 Δεκ 2012
Μηνύματα:
Κριτικές:
734
Likes:
51.711
Πόντοι:
36.618
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 dourosladers, chris1955, Kerveras και 23 άλλα μέλη

Σχόλια

3 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 3
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
22 Απριλίου, 2017
Συνάδελφε σου είπε πότε αναχωρεί η τσούπρα?
22 Απριλίου, 2017
ωραίος ο billys.και εγώ την πείρα προχτές πολλή καλή αλλά δεν έδωσε κώλο και ξενέρωσα λιγο
f21
f21
24 Απριλίου, 2017
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

Θα καθίσει για λίγο ακόμη μου είπε...Τώρα πότε δεν γνωρίζω...
3 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 3