Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.9 301 10
Γενική βαθμολογία
 
5.8
Εμφάνιση κοπέλας
 
6.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
5.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
8.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
6.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
5.0
Η επίσκεψη πραγματοποιήθηκε ξημερώματα Σαββάτου προς Κυριακή στις 01.30 , βόλτα σε όσα σπιτάκια είχαν ανοίξει στην περιοχή της Λιοσίων και πέριξ αυτής ώσπου κατέληξα εδώ . Η υπηρεσία με ενημέρωσε ότι δουλεύουν δυο κοπέλες , η Ναταλί που είχα πάρει πρόσφατα με καλές εντυπώσεις και η Μανταλένα καινούργια κοπέλα στον οίκο μιας και ήταν η τρίτη της μέρα . Ξανθιά με κανονικό σώμα όχι σφιχτό 1.5αρι βυζί πεσμένο και σακουλιασμένο όπως διαπίστωσα στην συνέχεια στο δωμάτιο και ωραία πράσινα μάτια , είπα να την δοκιμάσω .

Πλήρωσα και πέρασα στο δωμάτιο , έκανα το ντουζάκι μου και την περίμενα , δεν άργησε να έρθει , μιλάει ελληνικά καλά , είπε ότι είναι Ρωσίδα …κλασσικά όπως λένε όλες οι Μολδαβές και ότι είναι 25 χρονών. Την πλησίασα της έβγαλα τα εσώρουχα , φιληθήκαμε λίγο έσκυψα να φιλήσω τα σακουλιασμένα πεσμένα βυζια της αλλά σταμάτησα μίας και δεν είχε πλυθεί καλά από τον προηγούμενο….

Ξάπλωσα στο κρεβάτι , κάθισε γονατιστή κάτω στα πόδια μου , αφού χάιδεψε λίγο τον πούτσο μου όταν σηκώθηκε τον πήρε στο στόμα , η πίπα της με πάρα πολύ δόντι και χέρι και παρόλο τις κάποιες προσπάθειες της για deep throat στο σύνολο της ήταν τραγική…

Της είπα να γυρίσει σε στάση το έκανε και για λίγο έγλυψα το μουνάκι της , στην συνέχεια της είπα να μου φορέσει το προφυλακτικό κάτι που έκανε με αρκετή δυσκολία… Στην συνέχεια ανέβηκε με πρωτοβουλία της από πάνω μου , έκανε μερικές ατσούμπαλες κινήσεις έτσι της είπα να αλλάξουμε στάση , την έστησα στα τέσσερα όπου συνέχεια τραβιόταν προς τα εμπρός γενικά δεν στηνόταν καλά , είδα και αποείδα και της είπα να τον πάρει στο στόμα της να τελειώσω …

Γύρισε μου έβγαλε το προφυλακτικό , μου ζήτησε να μην τελειώσω στο στόμα της και την απάντησα ΟΚ , ξεκίνησε να με γλύφει αλλά πιο πολύ να με μαλακίζει όταν ένιωσα ότι θα τελειώσω τον πήρα στο χέρι μου και έχυσα στα βυζάκια της , αν κρίνω από την εμπειρία μου … μάλλον ο επόμενος από μένα θα τα γεύτηκε…

Σηκώθηκε φόρεσε τα εσώρουχα της με χαιρέτησε και έφυγε , στο δωμάτιο έκατσα λίγο πάνω από δεκάλεπτο και γενικά ήταν μια απογοητευτική κατάθεση αλλά μπορώ να διακρίνω ότι δεν είναι ότι η κοπέλα βαριόταν ή δεν ήθελε αλλά απλά δεν το έχει , ποιος ξέρει μπορεί να βελτιωθεί….

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Απριλίου 16, 2017
Όνομα κοπέλας
Μανταλένα
n.smirni76
Πορνορεπόρτερ
Εγγραφή:
29 Αυγ 2010
Μηνύματα:
Κριτικές:
Likes:
189.874
Πόντοι:
45.465
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 pistolpit, @.Dod0s, Οξαποδω και 7 άλλα μέλη

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού