Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.3 65 10
Γενική βαθμολογία
 
8.3
Εμφάνιση κοπέλας
 
8.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
8.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
9.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
9.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
8.0
Η Άννα είναι ένα νεαρό ναζιάρικο μωράκι από την Ουγγαρία, γεννημένη στη Ρουμανία όπως μου είπε. Γερο-μύστης
Την είδα πριν καιρό, μου άρεσε πολύ, μα ήταν εδώ και καιρό εξαφανισμένη. Επέστρεψε την ίδια ημέρα που πέρασα. Έχει μια πολύ sexy, ανεβαστική και ευχάριστη συμπεριφορά, που δεν αλλάζει μέσα στο δωμάτιο.

Καθ' όλη τη συνεύρεσή μας ήταν χαμογελαστή και ευδιάθετη. Μιλάει τα ελληνικά ικανοποιητικά κι όταν θέλει να πει κάτι πιο προχωρημένο το γυρνάει στα αγγλικό. Γούσταρα απίστευτα που δεν έδιξε σε κανένα σημείο να βιάζεται. Τουλάχιστον 3 λεπτά χαμουρευόμασταν τύποι και από τα πρώτα 30 δεύτερα είμουν κάγκελο. Έρωτας Επιτέλους πάρτε παράδειγμα και οι άλλες. Έλεος πόσο δύσκολο μπορεί να είναι.

Σχετικά με την εμφάνιση της κοπέλας, είναι αρκετά λεπτούλα μέτριο ήψος και ωραίο πρόσωπο. Πεταχτό ωραίο κωλαράκι και μικρά πλιν καλοσχηματισμένα στήθη. Παρατήρησα ότι έχει ένα θεματάκι με τα δόντια της, δεν έδωσα σημασία τι ακριβώς αλλά είναι κρίμα να της χαλάει την εικόνα, αφού είναι γενικά ομορφούλα.

Στα του αγώνα η πίπα ήταν ΟΚ. Μετά αρχίσαμε με πισοκολλητό πολύ σέξυ με συμμετοχή δικιά της και φωνούλες. Την έβαλα στην άκρη του κρεβατιού από κάτω και έδωσα αργά και σταθερά. Επειδή το κρεβάτι είναι γτπ και δε βόλευε ανέβηκα κι εγώ και άρχισα να πυροβολώ ιεραποστολικά με πολύ γοργούς ρυθμούς. Εκεί σαν να καύλωσε αρκετά το μωρό κι όταν τελείωσα μου φάνηκε εξαντλημένη και μου 'λεγε "αχ τώρα άμα μπορούσα για νάνι θα πήγαινα μόνο" Γλώσσα

Τέλος, από φιλάκια δεχόταν παντού και έδωσε μερικά αλλά όχι στόμα. Γενικά πολύ καλή συμπεριφορά, μπράβο στην κοπέλα.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Απριλίου 12, 2017
Όνομα κοπέλας
Άννα
Menathor
Ενεργό Μέλος
Εγγραφή:
18 Μαρ 2011
Μηνύματα:
Κριτικές:
13
Likes:
415
Πόντοι:
311
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 fouxter, nikos neapolitis29, travestolagnos και 1 ακόμα μέλος

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού