Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.6 123 10
Γενική βαθμολογία
 
3.2
Εμφάνιση κοπέλας
 
6.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
1.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
4.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
6.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
1.0
Η Χριστίνα ειναι μια κοπέλα μετρίου αναστήματος μελαχρινή και δηλώνει Ιταλίδα. Έχει ωραίο κώλο-ποδια. Χωρίς να το πολυσκευτώ διότι δέν ειχα και πολλές επιλογές και αφού ανακοινώνει κώλο η υπηρεσία εισέρχομαι στο δωμάτιο. Η κοπέλα μιλάει μόνο Ιταλικά και καθόλου Ελληνικά αλλά και ούτε Αγγλικά. Με παντομίμα αλλά και κάτι ψευτολέξεις που ξέρω στα Ιταλικά η συνενόηση έγινε αρκετά δύσκολη.
Ξεκινάει με τσιμπούκι οπου ήταν απλά καλό και μετά περνάμε στο ιεραποστολικό. Σε κάθε αλλαγή στάσης μιάς και αλλάξαμε 3-4 ρωτούσε "finish??" με ένα βλέμμα τελείωνε ρε μαλάκα 20 ευρώ έδωσες έχεις 5 λεπτά μονο, τι περιμένεις??! Κεφάλι σε τοίχο! Όσο για κώλο ούτε που με άφησε να την γαμήσω μιάς και ξεκίνησε τις μαλακίες περι χοντρού πουτσου και τέτοια. Το δέχομαι οτι είναι λιγο χοντρός μιάς και σχεδόν όλες αυτο μου λένε αλλά αν δεν μπορείς πές στην υπηρεσία να μην το αναφέρει ή να αναφέρει πως το κάνει υπο όρους, μιάς και αυτός ηταν ο λόγος για τον οποίο προτίμησα την κοπέλα.

Η κοπέλα ήταν εντελώς αδιάφορη με μηδέν συμμετοχή και ΔΕΝ εκτίμησε ούτε στο ελάχιστο τα λεφτά του πελάτη. Θυμός

Μαύρο λοιπόν στην Χριστίνα και μαλακία μου που δέν σκέφτηκα να διαβάσω κριτικές γιαυτην να μην κλαιω τωρα το 20αρικο. Λύπη

ΥΣ. Στην αποχωρηση αρχισε τις αγκαλιτσες και τα φιλάκια όπως έκανε και στον ροηγούμενο συναγωνιστη λές και με αυτες τις παπαριές θα κερδίσει τον πελάτη.. Μαλακία

Καλη συνέχεια μαγκες!!

Πληροφορίες Επίσκεψης

Όνομα κοπέλας
Χριστίνα
Stefanos the grait
Σεβαστός
Εγγραφή:
30 Μαϊ 2007
Μηνύματα:
Κριτικές:
59
Likes:
913
Πόντοι:
1.061
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 aselgeia, mauros gatos(1), Gingos και 3 άλλα μέλη

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού