Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.9 197 10
Γενική βαθμολογία
 
8.1
Εμφάνιση κοπέλας
 
9.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
7.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
7.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
10.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
8.0
Η Αλεξάνδρα είναι απ' αυτές τις κοπέλες που έδωσαν τον όρο μοντελάδικα στην συγκεκριμένη αλυσίδα. Μελαχρινή, λευκόδερμη με ίσιο μακρύ μαλλί, πανέμορφο πρόσωπο, αδύνατη εύθραυστη, βυζάκια μικρά με ροζ ρωγούλες. Τέτοιας ομορφιάς πιπίνια πρέπει να φέρνει η αλυσίδα για να δικαιολογεί τον όρο μοντελάδικα. Καιρό είχε να το κάνει εξάλλου.

Είσοδος της κοπέλας στο δωμάτιο με χαμόγελο και με εμφανή αμηχανία, στα όρια της ντροπής. Απο κουβέντα τίποτα και σε καμία γλώσσα. Έφτυσα αίμα για να της βγάλω μια λέξη ώστε να μπορέσω να ακούσω την χροιά της φωνής της. Με κοίταγε με χαμόγελο, με παρατηρούσε, με περιεργαζόταν σαν να ήθελε να της λύσω κάποια απορία, μου χάιδευε το κεφάλι και μου ανακάτευε τα μαλλιά.
-μωράκι μου εσύ, γλυκιά μου καύλα-, να της λέω και φιλιά εκατέρωθεν σε λαιμό και πρόσωπο με γλυκά σιγανά επιφωνήματα. Η πιπίνα έδειχνε οτι γούσταρε και αυτή αλλά εκεί που πήγαινε να δωθεί σαν να το σκεφτόταν και κράταγε τις ορμές της. Γενικά σε όλη τη διάρκεια της συνεύρεσης υπήρχε ένα feeling stop 'n go απο την μεριά της, τελείως αματσουρ φάση.

Στον αγώνα τώρα με μια πίπα που θα μου μείνει αξέχαστη, φούλ του δοντιού, οδοντωτή όσο δεν πάει, ένιωθα τα δόντια της να τροχίζουν το εργαλείο μου. Πρωτόγνωρες καταστάσεις. Στάσεις cowgirl, ιεραποστολικό, ψαλίδι οπου εδώ ένιωσα και λίγο χλάτσα χλούτσα, μπορεί και να έχυσε το μωρό, λέμε τώρα Εμμμμ και τελείωμα στα τέσσερα όπου απολάμβανα να χουφτώνω τον μικρό της κωλαράκο. Τέλος ένα μικρό θέμα με την υγιεινή της, αφού μύριζαν λίγο οι μασχάλες της, και στα πεταχτά μουνόχειλα της μπροστά είχε ξεραμένα ίχνη απο το τζέλ.

Κλείνοντας, μύστες σας τα είπα όλα, θετικά και αρνητικά, η απόφαση δική σας αν θα βάλετε στο παλμαρέ σας αυτό το υπέροχο πλασματάκι της Μέσης-γής, όπως λέει και ο φίλος απο κάτω. Όσο για μένα, ξέρω οτι θα φύγουν καμποσα εικοσάρια για χάρην της Αλεξάνδρας. Εξάλλου πρώτα η ομορφιά και μετά όλα τα άλλα.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Όνομα κοπέλας
Αλεξάνδρα
high voltage
Σπουδαίος
Εγγραφή:
7 Δεκ 2015
Μηνύματα:
Κριτικές:
33
Likes:
2.908
Πόντοι:
2.591
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 fouxter, makhswrx, n.smirni76 και 6 άλλα μέλη

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού