Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.9 290 10
Γενική βαθμολογία
 
5.5
Εμφάνιση κοπέλας
 
5.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
5.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
7.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
5.0
Σημερινή επίσκεψη στην Όλια γύρω στις 7 και μισή το απόγευμα. Είχε προηγηθεί επίσκεψη στο Αλκιβιάδου 16Β όπου πέρασα πολύ καλά με την Άντζελα. Συνέχισα στο σπιτάκι της Διδύμου 27 όπου η τσατσά μου παρουσίασε τρεις κοπέλες, την Αλιόνα, την Όλια και την Μαρία. Ιδιο πρόγραμμα τα πάντα εκτός κώλου για τις Αλιόνα και Μαρία, με φούλ η Όλια. Διαλέγω την Όλια και περνάω στο δωμάτιο που είναι δίπλα στο ντούζ. Μετά από περίπου δεκαπέντε λεπτά έρχεται η Όλια. Κοντούλα με ψιλοπεσμένα τριάρια βυζιά και λίγο κοιλίτσα. Είχα διαβάσει από προηγούμενες κριτικές ότι οι υπηρεσίες της κοπέλας ήταν σούπερ οπότε είπα εντάξει.

Η κοπέλα δεν μιλάει ούτε αγγλικά, ούτε ελληνικά, μόνο Ρώσικα. Ξέρω αρκετές λέξεις οπότε ΟΚ. Με το που μπαίνει στο δωμάτιο αρχίζει γρήγορα να με γλωσσοφιλιάζει και αμέσως κατεβαίνει για πίπα, μονόλεπτη πίπα και μου λέει ότι θέλει γαμήσι. Την παίρνω πισωκολλητά στο μουνί και προσπαθώ να τον βάλω στο κώλο της. Μου λέει όχι κώλο γιατί πονάει και αμέσως γυρίζει, μου βγάζει την καπότα και αρχίζει ένα γρήγορο τρομπόνι για να με τελειώσει. Διακρίνω βιασύνη σε όλες τις κινήσεις της και αποφασίζω να τελειώσει η συνεδρία με χύσιμο στο στόμα της. Αφότου τελείωσε έφυγε από το δωμάτιο ρωτώντας με αν μου άρεσε, οπότε και της απάντησα ένα μεγαλοπρεπές Νιέτ.

Πιθανολογώ ότι τα συνεχόμενα δωμάτια έχουν επηρεάσει την απόδοση της κοπέλας και προσπαθεί να τελειώνει γρήγορα την συνεδρία-ες(με εμένα τουλάχιστον). Προσωπικά δεν πρόκειται να την ξαναδοκιμάσω γιατί τη θεωρώ χάσιμο χρόνου.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Όνομα κοπέλας
Όλια
Ανώτερος
Εγγραφή:
17 Απρ 2007
Μηνύματα:
Κριτικές:
37
Likes:
1.542
Πόντοι:
8.165
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 iuakoya, ΒΑΣΙΛΗΣ ΜΠΑΡΟΥΧΟΣ, fouxter και 3 άλλα μέλη

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού