Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.7 131 10
Γενική βαθμολογία
 
7.4
Εμφάνιση κοπέλας
 
7.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
8.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
7.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
8.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Σημερινή επίσκεψη στο μεσαίο σπιτάκι. Ο τσάτσος μου παρουσιάζει την Άντζελα και μου λέει ότι κάνει φούλ πρόγραμμα. Μέτριο προς ψηλό ανάστημα, ξανθά μαλλιά, στητό 2-άρι βυζάκι και αρκετό νάζι κατά την παρουσίαση. Εμφανισιακά θα έλεγα ένα αρκετά καλό μίλφ. Δίνω το μπλέ παράβολο και περνάω στο δωμάτιο.

Μετά από 5 λεπτά περίπου έρχεται η Άντζελα με χαμόγελο και με ρωτάει αν είμαι Έλληνας. Της λέω ναι, ρωτάω εκείνη αλλά δεν απαντά. Αρχίζει με φιλιά στα μάγουλα, στο στόμα με κλειστά χείλη(όχι γλωσσόφιλα) και κατόπιν κατεβαίνει σταδιακά προς το πουλί μου. Με ρωτάει αν θέλω με ή χωρίς και της λέω συνέχισε χωρίς. Η πίπα της θα έλεγα είναι καλή αλλά με πολύ χέρι, οπότε της τραβά τα χέρια και έτσι έστρωσε το τρομπόνι. Μετά από ένα 5-λεπτό βαθιάς πίπας με ρωτάει πως θέλω να την πηδήξω. Της λέω ιεραποστολικά σε μουνί, κατόπιν πισωκολλητό σε μουνί και καπάκι κώλος. Αν και είχε βάλει λίγη κρέμα η αίσθηση ήταν πολύ καλή και το κωλογαμήσι πήγαινε πολύ καλά. Για το τέλος της πρότεινα χύσιμο στο στόμα, τα ρούφηξε ωραία και κατόπιν στο νεροχύτη για ξέβγαλμα. Με ρώτησε αν πέρασα καλά και αποχώρησε από το δωμάτιο.

Συνοπτικά θα έλεγα ότι ήταν ένα πολύ αξιοπρεπές γαμήσι, με άνεση χρόνου και με ένα μίλφ που θέλει να ευχαριστήσει τον πελάτη. Οι υπηρεσίες πολύ καλές και με το χαμόγελο καθόλη τη διάρκεια(εξαιρείτε το διάστημα του "μπουκώματος").
Συστήνεται εκ μέρους μου για όσους θέλουν μίλφ.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Όνομα κοπέλας
Άντζελα
Ανώτερος
Εγγραφή:
17 Απρ 2007
Μηνύματα:
Κριτικές:
37
Likes:
1.542
Πόντοι:
8.165
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 iuakoya, ΒΑΣΙΛΗΣ ΜΠΑΡΟΥΧΟΣ, fouxter και 7 άλλα μέλη

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού