Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.4 4 10
Γενική βαθμολογία
 
6.7
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
8.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
8.0
Γενική συμπεριφορά
 
6.0
Επικοινωνία
 
6.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
6.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
6.0
Γεια σας. Θα συμφωνήσω με τους προλαλήσαντες. Η κοπέλα είναι πραγματικά όμορφη, φρέσκια και δυνητικά ικανή για πολλά. Αρκεί να βρεις τα κουμπιά της. Εδώ τίθεται ένα φιλοσοφικό ερώτημα. Ποιος πρέπει να βρει τα κουμπιά ποιου ; Ειδικά όταν πληρώνεις τέτοια ποσά..

Ξεκινήσαμε πολύ δυστακτικά. Αμέσως κατάλαβα ότι της άρεσε η επικοινωνία και η ειλικρινής συνουσία. Της είπα λοιπόν οτι τη γουστάρω τρελά, ότι έχω τα γενέθλιά μου και θέλω να τη φάω. Για καλή μου τύχη είχε και εκείνη γενέθλια ! "Ουαου, δε σε πιστέυω, δείξε μου το διαβατήριό σου !" μου λέει. "Άσε το διαβατήριό μου και έλα να σε φάω". Δε μου το έδινε το νινί της. "69 μόνο με το φίλο μου". Λέω "Αποκλείεται, είναι το αγαπημένο μου. μόνο έτσι παίρνω μπροστά". Λίγο που της το έγλυψα φάνηκε να ερεθίζεται πολύ. "Αφου σου αρέσει, είδες". Μετά από 10 λεπτά μπούρου μπούρου όλα έγιναν κανονικά, όπως γίνονται με τις γκόμενές μας. Μόνο που η συγκεκριμένη είναι γκομενάρα.

Ενώ όλα ήταν μέτρια (γλωσσόφιλα, πίπα), η κοπέλα έχει απίστευτη θηλυκότητα και φωτεινότητα. Τελικά την πήδηξα μόνο ιεραποστολικό. Μου άρεσε όπως την είχα και όπως αντιδρούσε και έμεινα εκεί. Κρίνοντας από τα υγρά της και τους σπασμούς της της άρεσε. Τέντωνε τέρμα τις ποδάρες της και έτρυβε το στενό νινί της. Δίναμε φιλάρες και πηγαίναμε μια αργά μια γρήγορα. Όταν πλησίασε το τέλος, της κάνω ένα μίνι mouth fucking και τελειώνω στις βυζάρες της. Είναι 3αρια φτιαγμένα αλλά με υπέροχες ρόγες. Μετά ο δεύτερος γύρος κύλισε πιο χαλαρά με γλυψίματα μόνο. Στο τέλος υπήρχε καλή διάθεση και η αποχώρηση της έγινε πανηγυρικά. Μου χόρεψε σαν λικνίζοντας τη σωματάρα της, μου έβαλε το άρωμα της ως ανάμνηση, δώσαμε όμορφα φιλάκια και έφυγε μες το χαμόγελο.

Δεν ξέρω τελικά αν αξίζει τα λεφτά της προς το παρόν. Ενώ είναι πανέμορφη, δεν είναι για πολλά. Όποιος καταφέρει και την ξεκλειδώσει περισσότερο θα κερδίσει πολλά. Το συμπέρασμα είναι ότι δύσκολα βρίσκεις μικρές, μοντελέ με εμπειρίες και καλές υπηρεσίες αλλά έτσι είναι η ζωή, δεν μπορείς να τα έχεις όλα..

Πληροφορίες Συνάντησης

Διάρκεια
1 ώρα
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ακριβέστατες
Θα την ξανασυναντούσες;
Ίσως
Μέλος
Εγγραφή:
11 Μαρ 2012
Μηνύματα:
Κριτικές:
4
Likes:
49
Πόντοι:
0
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 doc_lin, satyrus, THV και 3 άλλα μέλη

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού