Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.7 59 10
Call-Girls 84710
Γενική βαθμολογία
 
6.8
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
6.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
7.0
Γενική συμπεριφορά
 
7.0
Επικοινωνία
 
7.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Συνάντηση με την Εύα στο γνωστό μαγαζί τοτ Μεταξουργείου( θα ακολουθήσει και γι αυτό κριτική), συννενοηση πολύ εύκολη μου είχε στείλει τηλ είχαμε ανταλλαξει μυν να βρούμε χρόνο άρα με το που ήρθε δεν υπήρξε καθόλου πάγος.εφτασε στην ώρα της και έμεινε και λίγο παραπάνω χωρίς να κοιτάξει καθόλου ώρα που για μένα είναι στα πολύ θετικά.εμφανιση ότι έχει προαναφερθει μοντελακιδες, λάτρεις των στυλιαριων και αδύνατων κοιτάξτε αλλού.φιλαει βαθιά με γλώσσα γλειφει όλο το σώμα και μόλις φτάσει εκεί χαμηλά αρχίζουν τα ωραία.πιπα για σεμινάρια εκπαίδευσης και τα παίρνει ολα στο στόμα χωρίς βιασύνη να τρέξει να φτυσει κλπ. Στα του αγώνα τα δίνει όλα το ευχαριστιεται,φωνάζει αρκετά και κοιτάει να σε ικανοποιήσει σε ότι ζητήσεις εκτός πίσω πόρτα που εγώ αρκεστηκα να την χαιδευω εκεί πίσω και να της αρέσει.πεντακαθαρο και ξύρισμενο νινι δέχεται δακτυλο και γουστάρει. Γενικά περνάς ποκυ καλά μαζί της κσι το θέμα εμφάνισης είναι καθαρα υποκειμενικο.συζητας εύκολα μαζί της είναι έξυπνη και πολύ προσγείωμενη.δεν σχολιάζω θέμα ντύσιμο -βάψιμο δεν με αφορά αν και εμένα ήρθε πολύ καλα ντυμενη.καλα να περνάτε κύριοι!

Πληροφορίες Συνάντησης

Ημερομηνία συνάντησης
Μαρτίου 03, 2017
Διάρκεια
1 ώρα
Κόστος
70€
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ακριβέστατες
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο στόμα (τα φτύνει)
Ενεργό Μέλος
Εγγραφή:
20 Δεκ 2016
Μηνύματα:
Κριτικές:
14
Likes:
507
Πόντοι:
326
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 fouxter, jumper, argyropelekanos και 7 άλλα μέλη

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού