Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.7 444 10
Μασατζίδικα 653107
Γενική βαθμολογία
 
9.3
Εμφάνιση κοπέλας
 
8.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
10.0
Ποιότητα μασάζ
 
10.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
9.0
Δεύτερη επίσκεψη στο συγκεκριμένο κατάστημα...
Μου άρεσε πολύ η μόνικα όταν ήρθα να τη δω. Φορούσε ένα μαύρο κολάν με γόβες και από πάνω μόνο του σουτιέν κάτω από την ποδιά της και πραγματικά είχα εύκολη επιλογή...

Πάω σε μασάζ περίπου 20 χρόνια και οπότε κάνω κάτι πάντα το κάνω πριν το μασάζ...
Έτσι και σήμερα...
Ξεκινήσαμε κουβέντα ,η κοπέλα είναι πολύ επικοινωνιακή και ούσα εγκεφαλική άναψε από τα όσα συζητούσαμε. Το ίδιο και εγώ φυσικά...
Μετά το χαμουρεμα κάναμε ένα φοβερό 69... εξαιρετικά ευαίσθητη κλειτορίδα δεν άργησε να χύσει στο στόμα μου και μου έκανε εντύπωση το πόσα πολλά υγρά είχε αγγίζοντας τα όρια του squirting!!!!
Αφού χαλάρωσε συνέχισε να με γλύφει κι ανέβηκε πάνω μου...
Τελείωσα σχετικά γρήγορα και την πήρα πάνω στο στόμα μου για να την γλύψω και πάλι...
Ενώ στην αρχή με μεγάλη ειλικρίνεια που είπε ότι είναι δύσκολο να χύσει δεύτερη φορά η ευαίσθητη κλειτορίδα της την διέψευσε και ξαναγευθηκα τα πλούσια υγρά της!!!
Κουβεντιάσαμε για λίγο και μου ζήτησε να με χαλαρώσει με ένα καλό μασάζ...
Πραγματικά δεν ήξερα τι να περιμένω αλλά το μασάζ που μου έκανε είναι μασάζ άλλου επιπέδου και καμία σχέση με όσα έχω συναντήσει τόσα χρόνια στο χώρο...

Θα μπορούσα να την συναντώ ακόμα και μόνο για να μου κάνει μασάζ αν και στα του αγώνα ήταν πάρα πολύ καλή επίσης...

Ένας καταπληκτικός συνδυασμός παιχνιδιού και μασάζ
Ημερομηνία επίσκεψης
Μαρτίου 03, 2017
Κόστος συνάντησης
80
Διάρκεια συνάντησης
πάνω από 45 λεπτά
Παρασχεθείσες υπηρεσίες
  • Μασάζ
  • Σεξ
  • Γλωσσόφιλα
  • Πίπα με προφυλακτικό
  • Γλειφομούνι
Όνομα κοπέλας
Μόνικα
F
Εγγραφή:
Μηνύματα:
Κριτικές:
Likes:
0
Πόντοι:
0
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 SEXTYRHOON, GSAKKI

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού