Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.5 188 10
Γενική βαθμολογία
 
9.2
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
9.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
9.0
Γενική συμπεριφορά
 
10.0
Επικοινωνία
 
10.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
8.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
9.0
Η κοπέλα είναι αυτό που αναζητά ο μέσος πελάτης από ένα call girl.
Εμφανίσιμη, στητό βυζί ωραίο σώμα και πρόθυμη. Αυτό που πιστεύω ότι ξεχωρίζει όμως είναι ο χαρακτήρας της πολύ προσγειωμένη και φιλική.
Αν την δεις έξω σίγουρα θα τη προσέξεις είναι από αυτές τις γκόμενες που περνάνε και λες "ποιος το γμαει αυτό ρε παιδιά;" τη συγκεκριμένη πάντως κανένας μόνιμα Χαμόγελο
Αρκετά με τον πρόλογο ας περάσουμε στο ζουμί.
Ξεκινήσαμε με μπανάκι όπου πέσανε τα πρώτα γλωσσόφιλα και χουφτώματα με το ζεστό νερό να καίει τα κορμιά μας ο πούτσος μου είχε ήδη γίνει σφυρί...
Μπουρνούζι παντόφλα και ξάπλωμα. Αρχίζει το μωρό μια καταπληκτική πίπα με καραμέλωμα και πολύ σάλιο, μετά από αρκετά λεπτά διέγερσης ήρθε η ώρα για την πρώτη διείσδυση ανεβαίνει πάνω το μωρό και τα βλέπω όλα!!! Το τέλειωμα δεν άργησε λίγο η κούραση της ημέρας λίγο που ένοιωσα σαν πασάς και ήρθε η πρώτη κατάθεση.
Μπανάκι και δεύτερος γύρος αυτή την φορά δεν το άφησα τα έδωσα όλα αλλάξαμε αρκετές στάσεις και το μωρό τέλειωσε με σπασμούς, είχε έρθει και η δικία μου σειρά για να τελειώσω αλλά που; τι βυζομαλακία τι τσιμπούκια με γλώσσα και να σε κοιτάει στα μάτια τίποτα εγώ ακλόνητος!!!Ναι! Αφού τα δοκημάσαμε όλα στο τέλος μου κάνει κάτι που με εξέπληξε ανοίγει τα πόδια βάζει δαχτυλάκι και ανοίγει το μουνάκι της και μου λέει "εδώ θέλω να με χύσεις δώστα όλα" ε ρε γλέντια ανεβάζω στροφές και χύνω πάνω στο μουνάκι της μούσκεμα έγινε!!! Ναι!
Σιγουρα θα την ξανασυναντήσω αν κρατήσει την ίδια τιμή είναι μια πολύ καλή επιλογή

Αυτά τα ολίγα να περνάτε καλά και να μαμάτε

Πληροφορίες Συνάντησης

Διάρκεια
1 ώρα
Κόστος
80€
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ακριβέστατες
BigJumper
Σπουδαίος
Εγγραφή:
1 Ιαν 2010
Μηνύματα:
Κριτικές:
31
Likes:
838
Πόντοι:
2.972
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 muffer35, mikelantzeloka, doc_lin και 3 άλλα μέλη

Σχόλια

5 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 5
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
26 Φεβρουαρίου, 2017
άλλοι αναφέρουν 1 ώρα με 50e, άλλοι με 80e
τι ισχύει τελικά? 'η εξαρτάται από το πρόγραμμα που διαλέγεις?
26 Φεβρουαρίου, 2017
Ωραία όσα περιγράφεις και ισχύουν. Τα ίδια έκανε και με 50 ευρώ, δεν άλλαξε κάτι στις υπηρεσίες της.
Ίσως να έχει λιγότερο άγχος και χοληστερίνη με λιγότερα ραντεβού.
Όμως το γεγονός ότι άνοιξε το μουνί της για να την χύσεις έχει να κάνει με θέματα υγιεινής.
27 Φεβρουαρίου, 2017
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

για την νέα πελατεία το έκανε 80 πριν 2 εβδομάδες
οι παλιοί γαμούσαμε με 50 και με τόσα θα την ξαναγαμήσουμε
27 Φεβρουαρίου, 2017
Η τιμή είναι πλέον στα 80 για όλους μας, στα 50 είναι παλιές κριτικές. Όσο για το τελείωμα προφανώς έγινε στο σώμα και ο τύπος από την καύλα το παράκανε στην περιγραφή του...
27 Φεβρουαρίου, 2017
Παιδιά έχυσα πάνω στο μουνί όχι μέσα βέβαια
5 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 5