Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.1 59 10
Προβεβλημένη
Μασατζίδικα 139946
Γενική βαθμολογία
 
8.5
Εμφάνιση κοπέλας
 
9.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
8.0
Ποιότητα μασάζ
 
8.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
9.0
Πέρασμα χτες πρώτη φορά από το μαγαζί σε αναζήτηση νέων συγκινήσεων. Το μαγαζί γεμάτο! Περίμενα στην κουζίνα γιατί και το σαλόνι γεμάτο και όλα τα δωμάτια! Δε με χάλασε καθόλου όμως γιατί είχα την ευκαιρία να χαιδευω με τα αχόρταγα μάτια μου τις ύπέροχες καμπύλες των κοριτσιών που έτρεχαν να εξυπηρετήσουν τους συναγωνιστές. Αμέσως ξεχώρισα ένα πολύ ωραίο μελαχρινό καυλάκι με πολύ ωραίο έκφυλο πρόσωπο, μικρό βυζάκι που σε κάνει να θες να το φας ολόκληρο και πόδια που ανασταίνουν και νεκρούς... παρούσες επίσης και η Λάνα με τις βυζάρες, η Χριστίνα ψηλή γυναικάρα μελαχρινή και αυτή για τρελά γούστα και η Σοφία που εμένα προσωπικά μου τον έκανε τουρμπο... αν δεν ήταν σε δωμάτιο θα είχα τρελό θέμα να επιλέξω,. Επέλεξα όμως το πιπίνι και η επιλογή μου ήταν κάτι παραπάνω από καλή΄... Πρώτα μου έκανε ένα πολύ καλό μασαζάκι για να σπάσει ο πάγος. Μόλις μου ζήτησε να γυρίσω ο΄πούτσος μου έγινε αμέσως κάγκελο! άρχισα να γλύφω αμέσως τα βυζάκια της όσο αυτή έπαιζε με το εργαλείο μου και για να με δροσίσει λίγο μου ΄το πήρε στο στόμα της σαν να μην υπάρχει αύριο. Έβαλα όλη την αυτοσυγκράτησή μου για να μη χύσω.΄Είχα καυλώσει απίστευτα! η Μικρή είναι από τα μωρά που βλέπεις έξω και πας μετά και τον παίζεις σαν τρελός για να ηρεμήσεις. Το τελείωμα ήρθε μετά από 2 στάσεις πρώτα ιεραποστολικά (πιο μαλακά και ερωτικά ) και μετά στα όρθια και απο πίσω στο μασαζοκρέβατο με τη μικρή να δίνει πολύ πόνο και να γουστάρει ανελέητο σφυροκόπημα!
Θα ξαναπεράσω σίγουρα από το μαγαζί με την πρώτη ευκαιρία (λόγω δουλειάς δεν έχω πολύ χρόνο) τόσο για να περάσω καμια ώρα με την κουκλαρα όσο και για να περάσω με την Χριστίνα και τη Σοφία που μου γάμησαν το μυαλό΄. Καλά γαμήσια σε όλους!
Κόστος συνάντησης
60
Διάρκεια συνάντησης
30 λεπτά
Παρασχεθείσες υπηρεσίες
  • Μασάζ
  • Σεξ
  • Handjob (μαλακία)
  • Πίπα με προφυλακτικό
napoleonV1
Γλομπεο-Μύστης
Εγγραφή:
9 Αυγ 2016
Μηνύματα:
Κριτικές:
73
Likes:
7.975
Πόντοι:
24.436
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 Ettore, anon., iuakoya και 6 άλλα μέλη

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού