Λεπτομέρειες αξιολόγησης

8.0 114 10
Call-Girls 161567
Γενική βαθμολογία
 
10.0
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
10.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
10.0
Γενική συμπεριφορά
 
10.0
Επικοινωνία
 
10.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
10.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
10.0
Ειχα αποφασισει να κανω δωρο στον ευατο μου για τα 46α γενεθλια μου ένα 24ωρο ραντεβου με Μαριαλενα και Αγγελικη 24 . Η συνεννόηση με τα κοριτσια εγινε ευκολα . Εκλεισα την ιδια σουιτα στο ιδιο ξενοδοχειο που ειχα κανει και το 24ωρο με Βερονικα και Ναγια. Αρχικως ειχαμε συμφωνησει για το σ/κ 21-22 Ιανουαριου που ηταν τα γενεθλια μου ,όμως για να είναι σιγουρα τα κοριτσια ότι δεν θε εχουν θεμα με την περιοδο τους το τελικα το κανονισαμε για το σ/κ 28-29 Ιανουαριου .
Πρωτα εφτασα εγω στις 3 το μεσημερι στο ξενοδοχειο και μετα από λιγο ηρθαν και τα κοριτσια . Παραγγειλαμε να κατι από το room service διοτι κανεις μας δεν ειχε φαει και μετα χαλαρωσαμε με τσιγαρακι (εγω και η Αγγελικη διοτι η Μαριαλενα δεν καπνιζει ) και κουβεντουλα . Υστερα τα κοριτσια μπηκαν για ντουζακι για να φρεσκαριστουν και μετα μπηκα εγω . Μετα αρχισε η απολαυση …….
Πρωτος γυρος περιλαμβανε το αγαπημενο μου γλυφομουνι όπως και σε όλα τα ραντεβου μου . Πρωτα περιποιηθηκαμε εγω και η Αγγελικη την Μαριαλενα και μετα η Μαριαλενα και εγω την Αγγελικη που εδειξε να το απολαμβάνει ιδιαιτερος . Μετα από αρκετο γλυψιμο τελειωσε με το μουνακι της να γινεται μουσκεμα . To θεαμα ηταν πολύ καυλα , αλλοιψα τον πουτσο μου με τα υγρα από το μουνι της και της τον εδωσα στο στομα . Η Αγγελικη μου εκανε μια βαθια πιπα που δεν αντεξα και μετα από λιγο εχυσα στο στομα της . Η Αγγελικη εριξε λιγο από τα χυσια μου στο στομα της Μαριαλενας που μας κοιταζε παραπονεμενη που δεν τελειωσα στο στομα της . Μετα ντουζακι ολοι και χαλαρωμα με κουβεντουλα και τσιγαρακι .
Δευτερος γυρος ξεκινησε με τα κοριτσια να περιποιούνται τον πουτσο και τα αρχιδια μου εναλλαξ . Σε μια φαση η Μαριαλενα σταματαει , βγαζει από μια τσαντα ένα strap on (δεν μου ειχαν πει ότι θα φερουν μαζι τους), το φοραει , βαζει προφυλακτικο και αρχιζει να γαμαει την Αγγελικη ενώ εκεινη μου επερνε πιπα . Το θεαμα ηταν πολύ καυλωτικο , ενιωσα ότι θα τελειωνα παλι στο στομα της Αγγελικης . Σηκωνομαι βαζω προφυλακτικο κανω περα την Μαριαλενα και αρχιζω να γαμαω εγω την Αγγελικη τωρα . Δεν αντεξα για πολύ και εχυσα μεσα στο μουνακι της Αγγελικης . Μετα τα γνωστα ντουζακι ολοι και χαλαρωμα με κουβεντουλα και τσιγαρακι .
Τρίτος γυρος ξεκιναει με τα κοριτσια να μου προσφερουν ένα υπεροχο λεσβιακο με γλυκοφίλα , γλυψιματα και δονητες να μπαινουν σε ολες τις τρυπες . Αν και δεν πιστευα ότι θα μου σηκωθει για τριτη φορα (συμπωματα της ηλικιας γαρ) βλεποντας αυτό το θεαμα καυλωσα παλι . Εβαλα την Μαριαλενα να μου κανει πιπα και ειπα στην Αγγελικη να μου ετοιμασει το κωλαρακι της Μαριαλενας για να το γαμησω . Η Αγγελικη το εγλυψε , του εβαλε λαδακι και δαχτυλα για να το χαλαρωσει . Όταν μου ειπε ότι είναι ετοιμο , φορεσα προφυλακτικο και μπηκα στι καλαρακι της Μαραιλενας . Μετα από ένα καλο σφυροκόπημα και με την Αγγελικη να ριχνει σκαμπιλια στα κωλαομαγουλα της Μαριαλενας τελειωσα μεσα του και επεσα ξερος στο κρεβατι για λιγα λεπτα .
Η ωρα ειχε παει 10 παρα οποτε μετα από ντουζακι και λιγο χαλαρωμα , ντυθηκαμε και πηγαμε για φαγητο σε μεζεδοπολειο στην οπου φαγαμε τις ποικιλιες μας , ηπιαμε το κρασακι μας και ρακοεμελα για το τελος .Τα κοριτσια ηταν σε πολύ καλη διαθεση , χαλαρωσαν , μιλουσαν και γελαγαν ευχαριστημενα . Κατά τις 1:00 τα ξημερωματα γυρισαμε στο ξενοδοχειο οπου βγαλαμε φωτο στο δωματιο (καποια στιγμη θα της ανεβασει η Μαριαλενα) και πεσαμε ξεροι για υπνο .
Την Κυριακη εγω και η Αγγελικη σηκωθηκαμε και πηγαμε για πρωινο ενώ της Μαριαλενας τηε φεραμε στο δωματιο διοτι δεν καταφερε να σηκωθει . Η Αγγελικη μετα εφυγε διοτι ειχε να παει σε μια υποχρεωση (μου το ειχε πει από 2-3 μερες πριν) και εμεινα μονος με Μαριαλενα.
Όταν ξυπνησε καναμε ντουζακι και της πηρα το κωλαρακι για άλλη μια φορα . Τι καλυτερο να ξεκινας την μερα σου με το να γαμας το κωλαρακι της Μαριαλενας!!!! . Μετα η Μαριαλενα πηρε πρωινο , βγαλαμε φωτο στο μπανιο , ετοιμαστηκαμε και φυγαμε .
Ηταν το καλυτερο δωρο γενεθλιων που εκανα μεχρι σημερα στον ευατο μου . Τα κοριτσια κανουν υπεροχο duo διοτι γουσταρουν να είναι μαζι και το απολαμβανουν , δεν είναι μονο τα χρηματα . Ευχαριστω πολύ καοριτσαρες μου . Το επομενο 24ωρο θα αργησει αλλα θα είναι ακομα καλυτερο !!!! Να ειστε παντα καλα !!!!

ΈρωταςΈρωταςΈρωταςΈρωταςΈρωταςΈρωταςΈρωταςΈρωταςΈρωταςΈρωταςΈρωτας

Πληροφορίες Συνάντησης

Διάρκεια
6 ώρες
Τήρηση υπηρεσιών
ΔΕΝ τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ακριβέστατες
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο στόμα (τα φτύνει)
Πρωκτικό
Ναι
ioannisp71
Σεβαστός
Εγγραφή:
2 Αυγ 2011
Μηνύματα:
Κριτικές:
20
Likes:
1.886
Πόντοι:
1.781
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 taz_s, dimitris611, fouxter και 15 άλλα μέλη

Σχόλια

3 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 3
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
13 Φεβρουαρίου, 2017
Απάνθημα ερωτικής λογοτεχίας το σχόλιο σου. Ότι πρέπει για τις κρύες νύχτες του χειμώνα.
18 Μαρτίου, 2017
Άψογη περιγραφή!!!
26 Μαρτίου, 2017
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

Το κινιτο της μπορεις να το στειλεις???Ευχαριστω
3 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 3