Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.7 75 10
Sex Studio 90983
Γενική βαθμολογία
 
6.9
Εμφάνιση κοπέλας
 
7.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
8.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
7.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
1.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
8.0
Ειχα γραψει καποτε πως ηταν ξεπετα. Αυτη την φορα το μωρο διεψευσε με πανηγυρικο τροπο!Καπέλο
Εισερχομαι στο στουντιο και το μωρο ειναι στην μεση του σαλονιου ορθια, χωρις τσατσα( γι αυτο κι εβαλα 1) και να αναφωνει τα προγραμματα της! Δεν το σκεφτηκα και πολυ ...ηταν ευκαιρια να γαμησω το Γαληνακι με 30€!Κουλ
Μπαινω στο δωματιο.. μου θυμισε κατευθειαν το δωματιακι της γιαγιας μου στο χωριο ! Ολα παλια ηταν φτιαγμενα απο ξυλο. Ειχε και στο καναπεδακι ενα παλιο ριχταρι καφε χρωματος...αφου αναρωτηθηκα ξενοικιασαν καποιο σπιτι και βαλαν ολες αυτες τις παλιατζουρες!(Μεγάλο χαμόγελο) Ηχος μηδεν και ακουγοταν το παραμικρο στην αναμονη μου μεσα στο δωματιο, πρωτου μπει το μωρο ανταλλαζε τα μνμ του στο mesenger. Τεραστια γκαβλα να ηταν κανενας γκομενος της και να περιμενεις το μωρο για να το γαμησεις εσυ!(Ναι!) Ερχεται το μωρο με τα Μποτικα της..τα ειπαμε λιγακι και ξεκινησαμε τα προκαταρκτικα. Βγαζει τις βυζαρες του μωρο και μου τις ετριβε στο προσωπο μου!Προσκύνημα
Τα βγαζω πλεον ολα... μου ξεκιναει ενα φοβερο τσιμπουκι με μπουκωματα, deepthroat, παιχνιδια με το μαγουλο και ολο να μιυ ριχνει πορνοβλεμματα το μωρο!Γλώσσα
Την στηνω στα τεσσερα και πραγματικα η οψη με τα μποτικα πανω στο κρεβατι δινουν ενα point παραπανω στο γαμησι!Ναι!
Την γυριζω μετα απο λιγο ιεραποστολικα το μωρο.. οπου με το μωρο οταν ανεβαζα ρυθμο με κοιτουσε με ενα βλεμμα ( σαν να σου λεει κοντα ειμαι ,δωστα μου ολα)Γλώσσα Ελα ομως που την ηθελα και σε cowgirl.. εδω το Γαληνακι εδωσε ρεστα. Τα δωσε ολα με βαθια καθισματα ,να πηγαινει το κωλαρακι της περα δωθε και να αναστεναζει απο την γκαβλα!Προσκύνημα Στα κοντα μου επιασα το αφρατο κωλαρακι της και με τα 2 τα χερια και ανεβοκατεβαζα με μανια για να μας τα παρει ολα, να βγει μεχρι και η τελευταια σταγονα και ετσι εγινε!Ναι!
Μου ειπε στο τελος το μωρο,αν θελω πετσετα για να κανω ντουζακι εκει! - της ειπα " Αν θα σαι κι εσυ στο ντουζακι θα κανω"(Ματάκι). Χαμογελασε και με χαιρετησε με φιλακια στο μαγουλο. Ηθελε το μωρο να συνεχισει τα μνμ στο messenger!Μεγάλο χαμόγελο


Μπραβο της! ηταν φοβερη εκεινη την μερα και θα την θυμαμαι ακομα αυτη την συνερευση μαζι της!Καπέλο

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Ιανουαρίου 01, 2017
Όνομα κοπέλας
Γαλήνη
mpouxos
Ανώτατος
Εγγραφή:
4 Ιουλ 2014
Μηνύματα:
Κριτικές:
169
Likes:
8.322
Πόντοι:
10.326
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 Jim25jim, fouxter, GAMALILEOS και 7 άλλα μέλη

Σχόλια

4 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 4
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
22 Ιανουαρίου, 2017
Aυτο Κλειστο ειναι..Δεν εχει ανοιξει Ποτε!!Χμμμ; Μηπως εκανες λαθος και ηθελες να βαλεις αλλον Στουντιο;Κεφάλι σε τοίχο!
ΔΜ
Διαγραμμένο μέλος 86473
23 Ιανουαρίου, 2017
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

Еιχε ανοιξει για 20 μερες το καιρο που εφυγε η Γαληνη απο τις βιλες και δουλευε σε αυτο μονη της χωρις τσατσα ! Νομιζω μεσα Νοεμβρη αν θυμαμαι καλα !
23 Ιανουαρίου, 2017
Ρε μλκ depor ειχε ανοιξει. Αν δεν το ειδες εσυ ποτε ανοιχτο.. τι σημαινει οτι δεν ανοιξε ποτε?? . Μπορουν να το επιβεβαιωσουν και αλλα μελη ή ακομα καλυτερα ρωτα την Γαλήνη την ιδια!Καπέλο
23 Ιανουαρίου, 2017
Άρε μπούχε γάμω την κωλοφαρδια σου Κεφάλι σε τοίχο!
4 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 4