Λεπτομέρειες αξιολόγησης

8.2 14 10
Call-Girls 16507
Γενική βαθμολογία
 
9.2
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
8.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
9.0
Γενική συμπεριφορά
 
10.0
Επικοινωνία
 
10.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
10.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
8.0
Καλησπερα και απο μενα..Καθως ημουνα σπιτι μονος με ειχανε πιασει οι καυλες..εστειλα μηνυματα σε πολλες γνωστες ανεξαρτητες απαντηση δεν πηρα και στραφηκα στ γνωστο γραφειο..Επικοινωνεια αψογη ηθελα καποια μου πρωκτικο δυστυχως εκεινη την μερα δεν δουλευε καποια που να μου εκανε κλικ και ου προτειναν την Κεισα..κλεισιμο κοπελας εισοδος στ δωματιο γνωστου ξενοδοχειου και περιμενα να σκασει το κορασιο πινωντας λιγο κρασακι.τσουπ χτυπαει η πορτα ανοιγω και βλεπω ενα μωρο τουμπανο σοκολατι ντυμενο ωραια με φορεμα μαυρο με ωραιες γοβες να με κοιταω μεσα στα ματια και ελιωσα..φιλακι σταυρωτο κια μετα στο στομα και περασε μεσα στο δωματιο..εμφανισιακα στ προσωπο ειναι σχιστοματα εχει κωλαρα κανονικης λατινας και βασικα μου ψιλοθυμιζει λιγο στη μουρη αυτη τη μελαμψη που ειχε κανε ντουετο με τη παπαριζου πριν κανα χρονο..μπορει να κανω και λαθος..μου ειπε οτι ο πατερας της ητανε απο τη κουβα η μανα της απο βενεζουελα δουλευε στ ελευθεριος βενιζζελος στ check in αλλα εφυγε γιατι εκλεισε η εταιρια που ητανε..ξαφνικα την αρπαζω την αρχιζω στα γλωσσοφιλα και αυτη εδειχνε να γουσταρει..αρχισε με εγδυνε σιγα σιγα και αρχισε να τον παιρνει ολο στο στομα..το εχει το deep απο οτι ειδα εγλυφε μπαλες καλα εφτυνε..την γυρναω αναποδα ορθια την ξεντυνε και αρχισε να μου κανει αυτα τα λατινικα με την κωλαρα της πανω κατω στ πουτσο μου..ειχα γεινει τουρμπο την πεταω στ κρεβατι και την αρχιζω στο γλειφομουνι..εδειχνε να το απολαμβανει ελεγε κατι στα ισπανικα δεχτηκε και κωλοδαχτυλο μεσα και γουσταρε απο οτι ειδα με καρυγουλες με ξαναρχιζει στη πιπα και δεν αντεξα τις τα εριξα στο προσωπο..δεν ειπε τιποτα ισα ισα..κατεθηνθηκε στ μπανιο για να μπανιαριστει..εγω ειχα αραξει αναψα τσιγαρακι και ξαφνικα ερχεται με παιρνει αγκαλια και αρχιζει παλι..δεν προλαβα να το κανω καν και ξαναρχιζει την πιπα.τωρα εδω μαγκες η γκομενα αρχιζει τα παιχνιδια..σε προτρεπει να της το βαλεις πιο μεσα....η απολαυση ητανε να ειναι αυτη απο πανω αναποδα και να κουναει την κωλαρα της ετσι ρυθμικα και εσυ να χαζευεις..αλλαξαμε πολλες στασεις για κανα μισαωρο πεταμα καποτας και χυσιμο στο σωμα της...μπανακι παλι και απο τους δυο ξεκουαραση 5 λεπτων βγαζει το baby oil μετα και την ελουσα...περασαμε στ τζακουζι με δικια της προτροπη οπου πρεπει να την γαμαγα συνεχεια για κανα 30 λεπτο και μαλιστα με προετρεπε να μην τελειωσω..ομως καπου εκει ηρθε το τελος και στα καπακια χτυπαει το τηλ καθως μολις ειχε τελειωσει η ωρα..ξενερωσε και μου λεει κιολας περασε η ωρα ποτε προλαβε???τεσπα το τεμαχιο αξιζει μακαρι να εδεινε και κουλουρακι οπως μου πε γουσταρει αλλα μονο και καλα με τη σχεση της οχι με τον καθενα..εγω παντως θα την ξανατιμγσω μπας και πανω στην καυλα μου το δωσει..ΜΠΡΑΒΟ ΣΤΟ ΓΡΑΦΕΙΟ ειναι πολυ δυνατο μωρο και μακαρι να συνεχισει ετσι και να μην καει απο μας...ΠΡΟΣΟΧΗ ΣΤΟΥΣ ΑΓΑΠΟΥΛΗΔΕΣ!!!!

Πληροφορίες Συνάντησης

Ημερομηνία συνάντησης
Ιανουαρίου 12, 2017
Διάρκεια
1μιση ώρα
Κόστος
200€
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ακριβέστατες
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο πρόσωπο
Πρωκτικό
Όχι
Ανώτερος
Εγγραφή:
26 Ιαν 2007
Μηνύματα:
Κριτικές:
56
Likes:
1.701
Πόντοι:
7.335
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 Bartender 74, satyrus, Kimi13 και 6 άλλα μέλη

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού