Λεπτομέρειες αξιολόγησης

9.0 1 10
Γενική βαθμολογία
 
9.0
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
8.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
8.0
Γενική συμπεριφορά
 
10.0
Επικοινωνία
 
10.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
10.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
8.0
Προχθεσινή συνάντηση με την Ελισάβετ.
Πριν γράψω το οτιδήποτε,θα ήθελα να σταθώ λίγο στο γραφείο κ να πω ότι ο Κώστας είναι από τους λίγους που η επικοινωνία μας,όσες φορές τον έχω χρειαστεί,ήταν πάντα άψογη!!Πάντα φιλικός,ευγενικός κ κατατοπιστικός ως προς αυτό που πουλάει.Χαρακτηριστικά θα πω ότι του ζήτησα ένα δεκάλεπτο "αέρα",μέχρι να γνωριστώ με την κοπέλα κ να ανταλλάξουμε 2 κουβέντες κ όχι μόνο δεν το αρνήθηκε,αλλά όταν τον ρώτησα πόσο παραπάνω είναι για να το πληρώσω,μου είπε οτι η πολιτική του γραφείου είναι να νιώθει άνετα ο πελάτης κ δε μου το χρέωσε.Ήχος κινητού δεν ακούστηκε.Μετά το πέρας της συνεύρεσης πήρε η κοπέλα..Πολύ σημαντικό κ αυτό!!

Η Ελισάβετ είναι μία πανέμορφη κοπελίτσα,λίγο μεγαλύτερη απο την ηλικία που αναγράφεται στο σάιτ (την έκανα 23-24),φοιτήτρια ψυχολογίας απ' ότι μου είπε,με γλυκύτατο πρόσωπο,υπέροχη οδοντοστοιχία κ μηλαράκια στα μάγουλα!!Όταν άνοιξε η πόρτα κ την είδα,η πρώτη ατάκα που της είπα ήταν "τι αστεράκι είσαι εσύ???".
Το σώμα της δεν είναι αδύνατο μοντέλου,αλλά θα το χαρακτήριζα "δεμένο,σφιχτό με πιασιματάκια".Ύψος περίπου 1,70 cm κ βάρος περίπου 60 kg κατανεμημένο ομοιόμορφα στο σώμα.Δεν προεξέχουν κοιλιές ξύγκια κτλ.
Μαλλί μέχρι τη μέση της πλάτης,σπαστό,καστανό με αντάυγειες.
Στήθος σιλικόνης με πολύ ωραία αίσθηση στην αφή κ ουλή που αν δε μου την έδειχνε,θα νόμιζα οτι είναι φυσικό..
Στην επικοινωνία είναι άψογη.Ομιλιτική,ευγενική,προσηνής κ ευπροσήγορη!!
Στον αγώνα η κοπέλα απλά τα σπάει!!Κατ' αρχάς είναι πεντακάθαρη.Μπάνιο πριν,στο ημίχρονο κ στο τέλος.
Όταν έπεσε η πετσέτα κ αποκαλύφθηκε το κορμί της,ένιωσα σαν σκύλος που βλέπει το λουκάνικο.
Δεν κρατήθηκα άλλο κ όρμηξα στη λιχουδιά μου.Δεν ήθελα να σταματήσω να τη γλείφω κ να παίζω με το στήθος της.
Ανυπόμονη μετά απο λίγο με σταμάτησε γτ ήθελε κ αυτή το δικό της λουκάνικο.Πίπα πολύ καλή,ακούραστη,με ωραία τεχνική,DT κ με γλείψιμο της ευρύτερης περιοχής.
Στο σεξ τώρα,αφού με έιχε κάνει πύραυλο,μπήκα μέσα της κ η αίσθηση ήταν υπέροχη γτ είναι κ πολύ στενή.Αχόρταγος σκύλος εγώ όμως,ήθελα να κυριαρχήσω κ στον υπέροχο κωλαρίνο της.Στήσιμο στα 4,αργά στην αρχή κ με ιδιαίτερη ένταση στη συνέχεια,μέχρι να έρθει το τέλος στο στοματάκι της,για να τα φτύσει στο μπάνιο.
Ακολούθησε ακόμη ένας γύρος μετά το ημίχρονο,στον οποίο για λόγους οικονομίας δε χρειάζεται να αναφερθώ.
Το λάθος μου ήταν οτι ενώ η κοπέλα μου είπε οτι γουστάρει κ πιο άγριες καταστάσεις κ ενώ μου αρέσει κ εμένα το πιο κυριαρχικό σεξ κ ο ρόλος αφέντη-δούλας,μου βγήκε πιο GFE φάση.Ίσως την επόμενη φορά.

Συμπερασματικά,η Ελισάβετ είναι μία γλυκύτατη Ελληνίδα φοιτητριούλα κ ακούραστη εργάτρια του σεξ.
Οι φωτογραφίες σίγουρα την αδικούν.Είναι πολύ καλύτερη απο κοντά!!
Αν θα την ξανασυναντούσα;;
Με τα όσα...αλλά η τιμή είναι λίγο τσιμπιμένη...
Ίσως λοιπόν!!!

Πληροφορίες Συνάντησης

Διάρκεια
1 ώρα
Κόστος
200€
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ακριβέστατες
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο στόμα (τα φτύνει)
Πρωκτικό
Ναι
Θα την ξανασυναντούσες;
Ίσως
manaconda13
Σπουδαίος
Εγγραφή:
30 Νοε 2010
Μηνύματα:
Κριτικές:
24
Likes:
2.318
Πόντοι:
2.420
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 Annapurna, alpula, ΒΑΣΙΛΗΣ ΜΠΑΡΟΥΧΟΣ και 24 άλλα μέλη

Σχόλια

7 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 7
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
17 Ιανουαρίου, 2017
Το 200 ευρώ κόστος πως αναλύεται συναγωνιστή?
17 Ιανουαρίου, 2017
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

150€ το κανονικό πρόγραμμα με CIM,CIF κ 2 πιστολιές,+50 για αναλ.
18 Ιανουαρίου, 2017
Πάντα κατατοπιστικές κριτικές, περιγραφικές και λεπτομερείς. Σούπερ. Φαίνεται ότι πέρασες καλά με το κορίτσι.
18 Ιανουαρίου, 2017
200 ... τελικα δεν υπαρχει κριση
18 Ιανουαρίου, 2017
Απαράδεκτη τιμή για τη φωτό που βλέπουμε
Z
zeljko
review reaction 1 Stavros(2)
20 Ιανουαρίου, 2017
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

Με 200 παιρνεις Ατζελινα και Μαρινα και ο κολος προσφορα !
21 Ιανουαρίου, 2017
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

Πάρτες αν σου αρέσουν, τι μου το λες;;
7 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 7