Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.6 123 10
Γενική βαθμολογία
 
5.9
Εμφάνιση κοπέλας
 
6.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
6.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
6.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
5.0
η επίσκεψη πραγματοποιήθηκε ξημερώματα Πέμπτη πρός Παρασκευή στις 01.10 . Αφού έκανα βόλτα στα σπιτάκια που ήταν ανοικτά Φυλής και πέριξ αυτής , καθώς και στην Λιοσίων και πέριξ αυτής , αποφάσισα να δοκιμάσω μία κοπέλα που δεν την είχα τιμήσει.
Κατέβηκα τα σκαλάκια και μπήκα στο δεξί χώρο(το αριστερά κλειστό)η υπηρεσία με ενημέρωσε ότι δουλεύει η Τίνα , πρόγραμμα ελεύθερο στοματικό τελειωτικό στα βυζιά. Μετά απο λίγο εμφανίστηκε στο σαλόνι μια νταρντανοχοντρή κοπέλα με ξανθοκόκκινο κοντό μαλλί , 3άρια βυζιά και πολύ χαμογελαστή .
Πλήρωσα και πέρασα στο δωμάτιο , φρεσκαρίστηκα και την περίμενα , ήρθε αμέσως στο δωμάτιο μίας και δεν είχε δουλεία (γενικά στην πιάτσα λίγα πράγματα , μόνο στα Φωκαίας 27α και 27β κάτω συνάντησα κόσμο).Μιλήσαμε λίγο και αφού έβγαλε τα εσώρουχα της ξάπλωσε δίπλα μου . Ασχολήθηκα αρκετά με τις βυζάρες της και χούφτωνα τα κωλομέρια της. Τα βυζιά της ωραία αλλά δεν ξέρει να τα χρησιμοποιεί στο κάτι σαν ισπανική που επιχείρησε να μου κάνει ...
Κατέβηκε πιο κάτω και με ρώτησε αν θα χρησιμοποιήσουμε προφυλακτικό , με σκούπισε με μωρομάντιλο και δειλά δειλά άρχισε να γλύφει τον πούτσο μου , οι φιλότιμες προσπάθειες και η θέληση της να με ικανοποιήσει με την πίπα της δεν αντιστοιχούσαν και σε ποιοτικό αποτέλεσμα μίας και η πίπα ήταν μέτρια.
Πέρασμα προφυλακτικού , της είπα να στηθεί στα τέσσερα και τελικά αυτή ήταν και η μοναδική στάση που ήθελα να κάνουμε , καλό στήσιμο ενώ και λόγω της στάσης ο κώλος της φαινόταν καλύτερος ...στα θετικά ότι αντέχει δυνατό γαμισάκι και δέχεται και μπάτσες στα κωλομέρια , μετά από κάνα 6λέπτο σε δυνατούς ρυθμούς της είπα ότι θέλω να χύσω στα βυζιά της , κανένα πρόβλημα απάντησε. Της είπα να γονατίσει μπροστά μου και να προτάξει το στήθος της με τα χέρια της , πήγα μπροστά της όρθιος έβγαλα το προφυλακτικό και παίζοντας τον πούτσο μου έχυσα στα βυζιά της.
Σηκώθηκε πλύθηκε με χαιρέτησε και έφυγε. Στο δωμάτιο έκατσα λίγο πάνω από δεκάλεπτο , παρόλο τις φιλότιμες προσπάθειες την Τίνας νομίζω απλά ότι δεν το έχει...μία μετριότατη κατάθεση που γρήγορα θα ξεχαστεί , τώρα 69 δεν είχα διάθεση να κάνω οπότε δεν ξέρω αν παρέχεται , ακόμα θα ήθελα να πω ότι ο οίκος ήταν αρκετά κρύος.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Ιανουαρίου 13, 2017
Όνομα κοπέλας
Tίνα
n.smirni76
Πορνορεπόρτερ
Εγγραφή:
29 Αυγ 2010
Μηνύματα:
Κριτικές:
Likes:
190.026
Πόντοι:
45.465
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 pistolpit, @.Dod0s, ΒΑΣΙΛΗΣ ΜΠΑΡΟΥΧΟΣ και 5 άλλα μέλη

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού