Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.5 115 10
Γενική βαθμολογία
 
7.8
Εμφάνιση κοπέλας
 
6.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
8.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
9.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
9.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
8.0
Ειπα να κανω την πρωτη μου επισκεψη στον οικο με στοχο την Υβοννη, για την οποια ειχα διαβασει πολλα.
Παρκιν ανετο απ'εξω, εισοδος ωραια. Ηταν η Αντζελα και η Υβοννη, πηρα τη δευτερη.
Στα 20 τα προγραμματα, οπως και το αυταρχικο. Τα δωματια γεματα! Μπηκα οταν αδειασε ενα, το οποιο ειχε ντους, καθρεφτη, ωραιο κρεβατι. Υστερα απο το μπανιο μου ηρθε και η Υβοννη.
Ειναι μιλφ με σπασμενο προσωπο και ωραιο σωμα αν εξαιρεσουμε την κοιλια. Εχει σφιχτα ποδια/γαμπες, οι οποιες ηταν και καταλληλα αποτριχωμενες. Στο πελμα και τους αστραγαλλους εχει ωραιες φλεβες. Αρχισε να με χαιδευει με εμπειρια, εγω της φιλησα τα βυζια κι επεσα να γλυψω ποδια. Επαιρνε ωραιες ποζες. Τη χουφτωνα και τριβομουν πανω της. Μετα ανεβηκαμε στο κρεβατι. Ειδα οτι στο τσαντακι ειχε ενα ωραιο στραπ αλλα δεν ηθελε να το φορεσει ειπε. Μετα ειπε οτι δεν της μπαινει λογω κοιλιας. Οποτε παιξαμε με δαχτυλακι. Ζητησα γλυψιμο, το οποιο εκανε μονο στα αρχιδια, αλλα το εκανε καλα, πιο κατω δεν παει λεει. Μετα μου εβαλε το δονητη, τον οποιο δουλευε ωραια, σε μια φαση απομακρυνθηκε και τον παταγε με το ποδι μεσα μου. Υστερα την εβαλα να γλυφει τα αρχιδια και μου χαιδευε τον κωλο ενω τον επαιζα μεχρι που εχυσα. Σε καποια φαση πιο πριν επαιξε και μια ποδομαλακια.
Συμερασματικα ηταν καλα, χωρις να ειναι κατι το ιδιαιτερο εμφανισιακα αλλα ουτε και σε υπηρεσιες.
Καλες Τσαρκες!

Πληροφορίες Επίσκεψης

Όνομα κοπέλας
Υβόννη
Υπηρεσίες
Ανώτατος
Εγγραφή:
17 Μαρ 2013
Μηνύματα:
Κριτικές:
284
Likes:
4.488
Πόντοι:
10.751
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 Duke Nukem

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού