Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.1 140 10
Γενική βαθμολογία
 
4.3
Εμφάνιση κοπέλας
 
5.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
3.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
4.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
4.0
Λογω κρισης και μειωσης εισοδηματων εχω αρχισει να πειραματιζομαι με τα ρδελα. Καποιες κριτικες με οδηγησαν στο συγκεκριμενο οικο.
Το "σπιτι" κρυο, η τσατσα μου ειπε οτι δεν ανοιγουν εντελως την θερμανση στο σαλονι γιατι πεφτουν οι ασφαλειες. Μεσα στο δωματιο δεν ηταν πολυ καλητερη η θερμοκρασια.
H μικρη ειχε πελατη, και η τσατσα μου εβαλε τσοντα για "να καυλωσω" οπως ειπε. Η τσατσα ειναι μια καλοστεκουμενη 45αρα. "Ελα διπλα μου και θα καυλωσω καλυτερα", της λεω. Χαμογελασε και πηγε στα ενδωτερα.
Η Αντριανα εχει μεν ωραιο σωμα, ειδικα 1,5αρι βυζακι στητο με ωραια ρωγα, πολυ ωραιο κωλι αλλα φατσα βλαχε και ασχημα ψιλοχαλασμενα δοντια.
Επειδη, οπως αναφερα, ειχε καλες κριτικες ειπα να δοκιμασω, μπορει στο δωματιο να ειναι αστερι, σκεφτηκα.
Κολοκυθια αστερι ειναι, η συμπεριφορα της εξισου βλαχε και στο δωματιο. Οταν εκανε πιπα θυμιζε σπαστικο που προσπαθει να φαει παγωτο. Αναγκαστηκα να γυρισω σε μαουθ φακινκ σπρωχνοντας κατω το κεφαλι της για να νιωσω λιγο πιπα. Το μονο που αξιζε ηταν το πισωκολητο, λογω του κωλου της. Κατα τα αλλα η συμπεριφορα της ειναι εντελως αντισεξουαλικη σε βαθμο νουμερου. Για παλιατσος κανει, για πουτανα, εστω και του 20αρικου, οχι. Να φανταστητε, οταν την εγδυνα και προσπαθουσα να κανω μπαλαμουτι, πηρε 2 χριστουγεννιατικα μπαλακια και μου τα φορεσε σκουλαρικια. Ηθελε μαλιστα να με βγαλει και φωτογραφια το νουμερο. Χωρις να ειναι βρωμικη δεν απεπνεε φρεσκαδα, γιαυτο εγκατελειψα καθε ιδεα για 69. Το μουνι της μυριζε μεταχειρισμενο. Μαλλον μονο με μωρομαντηλο ειχε καθαριστει απο το προηγουμενο γαμησι.
Η πιπα ατεχνη και αγαρμπη, διαθεση ξεπετας (μετα την πιπα ηθελε αμεσως πισωκολητο). Την εβαλα απο πανω και μου λει "δεν θα με γαμισεις?", λες και το cow girl δεν ειναι γαμησι. Μαλλον στο χωριο της γαμανε μονο αλλα Νεαντερταλ (doggy style) μεσα στους αχυρωνες. Με ενα "σκασε μωρη και κουνησου" συμμορφωθηκα. Στο ιεραποστολικο (την τουμπαρα χωρις να βγω) εβαλε τα ποδια κοντρα στους ωμους μου για να μη μπω βαθια μεσα. Την τιμωρησα ανοιγοντας της τα ποδια σε ψαλιδι και σπρωχνοντας βιαια, σε βαθμο που βογκησε το καριολιδιο. Την αποτελειωσα πισωκολητα.
Αν και ωραιο κορμι (το χαλαει η φατσα της και ειδικα η μυτη και τα δοντια της που εχουν ενα πεθαμενο λευκοκιτρινο χρωμα) δεν την την συστηνω σε καμμια περιπτωση, παρεκτως και αν εχετε τιμωρητικη διαθεση και θελετε μια αφορμη να φερθειτε ως βιαστες.
Τελικα απο την γειτονια η καλυτερη που εχω δοκιμασει ειναι η Κιρα στο Βεργας 3.
Οταν εφευγα με ρωταει η τσατσα "καλα ηταν?", χρονιαρες μερες, να μην την κακοκαρδισω σκεφτηκα και απαντησα με ενα αδιαφορο "κααλα". "Ναι ή Οχι" μου ξαναλει. Δεν ανταπαντησα και αποχωρησα.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Όνομα κοπέλας
Αντριάνα
mkavlos
Ανώτατος
Εγγραφή:
1 Ιουν 2009
Μηνύματα:
Κριτικές:
267
Likes:
3.427
Πόντοι:
10.450
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 mitsmitsa, ThE, professorx και 5 άλλα μέλη

Σχόλια

1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
26 Δεκεμβρίου, 2016
"Το μουνι της μυριζε μεταχειρισμενο." Χμμμ; Όχι ρε γαμώτο Μεγάλο χαμόγελο
1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1