Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.2 168 10
ΠροβεβλημένηHot
Sex Studio 376852
Γενική βαθμολογία
 
8.3
Εμφάνιση κοπέλας
 
9.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
8.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
9.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
9.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Την κοπέλα την είχα σταμπάρει αρκετό καιρό αφού από τις φωτογραφίες της με εντυπωσίασε το καλλίγραμμο σώμα της αλλά δεν το πίεζα. Είδα ότι το πρόγραμμα της ήταν στο Θ40 όπου στο παρελθόν είχα ζήσει στιγμές δόξας με μια άλλη κοπέλα η οποία τώρα έφυγε. Αυτό ήταν η αφορμή που περίμενα. Φλας μπακ στα παλία μου λημέρια λοιπόν και φθάνοντας διαπιστώνω με έκπληξη ότι ο πρώτος όροφος δε χρησιμοποιούνταν ε καλά λες και θα με χάλαγε να πηδήξω στο δεύτερο. Ανεβαίνοντας πάνω ανοίγει η τσατσά μου λέει το πρόγραμμα και περιμένω να δω την κοπέλα η οποία ήταν το ίδιο εντυπωσιακή όπως στις φωτό. Είναι αρκετά αδύνατη αλλά έχει το σωματότυπο που μου αρέσει και ένα κολαράκι όλα τα λεφτά, δίνω το αντίτιμο και περνάω.

Στην αναμονή συνέβησαν αρκετά απρόοπτα πρώτον ότι η ντουζιέρα δεν είχε επαρκές ζεστό νερό και δεύτερον είχαμε διακοπή ρεύματος οπώτε ανέλαβα καθήκοντα ηλεκτρολόγου χωρείς να μπορώ να το επαναφέρω. Αφού λοιπόν η τσατσά άναψε ρεσό στο δωμάτιο και έκανε ατμόσφαιρα μπαίνει μέσα η κοπέλα. Το σώμα της είναι χαρακτηριστικά μοντελέ λεπτή με όμορφο στίθος μακριά πόδια ωραίος κόλος ταμάμ για γλύψημο. Αρχικά νόμιζα ότι ήταν Ρουμάνα αλλά μου είπε με αποστροφή ότι είναι Αλβανίδα -Τι μου λέει δε σου αρέσει; - Ναι; της κάνω Ε τότε είσαι η πιο όμορφη και γέλασε.
Και αρχίζει η πίπα. Στα του σεξ τώρα ξεκινήσαμε με αυτήν από πάνω αργά αργά για να μπορεί να πάρει μαλακά και μετά ιεραποστολικό. Το πήγαινα χαλαρά και όχι όλο μέσα αφού κατάλαβα ότι ζοριζόταν παρόλο που έπαιζε την κασέτα με τις κραυγές. Αφού λοιπόν αλλάξαμε αρκετές στάσεις και δε βρήκα μια να δώσω γκάζι το σκηνικό τέλειωσε όταν την έβαλα στα 4 και τον έπαιξα πάνω στο εκπληκτικό κολί της.

Η κοπέλα παρόλο που ζοριζόταν δε μου έκανε μούτρα αλλά ίσα ίσα ήταν χαμογελαστή σε κάθε αλλαγή στάσης και πιστεύω της άρεσε παρόλο που πονούσε. Είναι φιλότιμη και αρκετά απλή καμία σχέση με το παρουσιαστικό της. Σίγουρα δε πέρασα τόσο κάλα όπως ήθελα αλλά από όλες τις τελευταίες εξορμήσεις αυτή ήταν η καλύτερη.
Δε ξέρω άμα θα την ξανάβλεπα γιατί την λυπήθηκα αλλά για μια φορά άξιζε.

Αυτά τα ολίγα να περάσετε καλά τις γιορτές και προσοχή στα μελομακάρονα.ΓλώσσαΓλώσσαΓλώσσα

Πληροφορίες Επίσκεψης

Όνομα κοπέλας
Λάουρα
BigJumper
Σπουδαίος
Εγγραφή:
1 Ιαν 2010
Μηνύματα:
Κριτικές:
31
Likes:
838
Πόντοι:
2.972
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 doc_lin, Λουκουμάς

Σχόλια

1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
10 Φεβρουαρίου, 2017
πολύ καλή Λάουρα!!
1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1