Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.7 190 10
Γενική βαθμολογία
 
6.4
Εμφάνιση κοπέλας
 
7.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
6.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
6.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
6.0
Μπαινω στον οικο και περιμένω να βγεί η κοπέλα απο το δωμάτιο που ήταν. Μπαινει στο ντελο και ένας τύπος μελος του μπού που σχολίαζε στο κινητό τη φηφοφορία mister malakas αναφέρωντας οτι πάει στον Πικερ ο τίτλος.. δε του πα οτι ειμαι ο αμπελαλέ απλά άκουγα τι ελεγε.. κλείνει το τήλ και του λέω αν ξερει κανα καλο μωρο στη Φυλής αλλά λέει οτι πάει Μετάξι και απλά ηταν περαστικός απο Φυλής (τύπε αν διάβάσεις τη κριτική στην έφερα γτ δε σου πα ποιος ειμαι Σπασίκλας ) Τεσπα βγαινει η Σάντρα και με κοιτάει με μεγάλη απορία/περιέργεια.. την ειχα πάρει σαν CG και έσπαγε το κεφάλι της να με θυμηθεί..
Πληρώνω μπαίνω στο δωμάτιο που ψιλοβρωμούσε.. μετά απο 5 λεπτά μπαίνει και η Σαντρα και με κόιταζε ερευνητικά.. με ρωτάει απο πού ειμαι της λέω απ τη Καλαμάτα, έκαψε λιγα εγγεφαλικά κύτταρα Γλώσσα με ρωτάει αν ειμαι απο Ρουμανία της λέω οχι απ τη Καλαμάτα λέω αλλά δε με πίστεψε απ το ύφος της.. σκέφτομαι την πήρα απο γραφείο και δε μπορεί καν να θυμηθεί, αν και τοτε ειχα σχεδόν ξυρισμένο κεφάλι και αξύριστος και πολύ γραμμωμένος ενω τώρα ειμαι με πολύ μαλλι, ξυρισμένος και χω πετάξει μπάκα.. τέσπα ξεκινάει με φιλάει στο στήθος και στη μπάκα, με ρωτάει πως θέλω πίπα της λέω ανευ σκουπίζει και ξεκινάει να παίρνει τον πεσμένο πουλί στο στόμα.. πριν 40 λεπτά ειχα χύσει τη Μιλφ Βικτώρια στο Βέργας και δεν είχα συνέλθει καλά καλά και μου σηκώθηκε με τα βίας αλλα ok..
Καλή πίπα λαρυγγωτή να τον σφηνώνει λαρύγγι και να παιρνάει και απ τα μπαλάκια.. τη γυράνω λιγο 69 και μετά φοράει καπότα και τη βάζω ιεραποστολικό και ξεκινάω γαμάω, τη βάζω στα 4 ενω έσφιγγα τα κωλομάγουλα της ξανα και ξανά, έχει ωραίο κωλί έτσι να το χουφτώνεις.. βγαίνω και πάω να μπώ κωλο έτσι απροειδοποιητα.. μου λεει μουωρο μου τι κανεις δε δινω κωλο.. της λεω σιγα σιγα μη φοβασε που λεει οχι οχι οχι 3 φορες.. ακουγετε και η τσατσα να τη φωναζει με το ονομας της.. απανταει αυτη Ναι.. της λεω τι θελει να βγείς εξω; Λεει οχι.. της λέω τι αργώ; Λεει οχι θα φύγω οταν χύσεις.. τη βάζω στα πλάγια και ξεκινάω γαμάω, σε μια φάση αισθανομουν οτι ειχε σπάει η καποτα αλλα συνέχιζα γιατι μου άρεσε η αισθηση.. δεν ειχε σπαει ομως απλά μου φάνηκε.. της πιάνω το πόδι και αρχίζω δίνω δυνατά και αυτή σαν να πόναγε, τη ρωτάω αν θέλει να κατεβάσω και ειπε οχι, τεσπα με τά απο κανα 20 λεπτο που ημου μέσα έχυσα.. Με χαιρετάει κ φεύγει..
Η Σάντρα ειναι 23 ετών αλλά επειδή έχει και 2-3 παιδιά φαίνετε λίγο παραπάνω ας πουμε 26, με λίγη κυταρρίτιδα στον κώλο που φαίνετε μονο οταν ειναι ορθια και λίγα ψωμακια στη κοιλιά αλλά ok εχει κάτι το αγγελικό στο προσωπο της.. Ωραίο πιπινακι το λές πάντως και απο γαμήσι ένα μέτριο ξεκαύλωμα στο προσφέρει στο ντέλο.. σαν CG ηταν κάπως καλύτερη στη συμμετοχή με γλωσσόφυλα και τσιμπουκάρα σεμιναριακού επιπέδου.. Αυτά τα νέα απ το μέτωπο.. Καλή συνέχεια!

Πληροφορίες Επίσκεψης

Όνομα κοπέλας
Σάντρα
Ampelale
Τιμημένος
Εγγραφή:
10 Οκτ 2015
Μηνύματα:
Κριτικές:
35
Likes:
5.843
Πόντοι:
6.796
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 The Keeper, koukoskoukou, dx80 και 10 άλλα μέλη

Σχόλια

6 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 6
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
16 Δεκεμβρίου, 2016
τυπε ας ξεκινησουμε οτι παραλιγο να της κρεμπεδιασεις την μουνα.τελικα βρωμαγε το μουνι της?Money MouthΧμμμ;διιστανται εδω μεσα οι αποψεις.και δευτερον την απαξιωνεις εμφανισιακα.σε καποιους δεν θα αρεσειMoney MouthMoney Mouth
16 Δεκεμβρίου, 2016
Όχι δε βρωμαγε, έχει ωραίο ροζαλι μουνακι από αυτά που χαίρεσαι να γλυψεις.. αρκετά άνω του ΜΟ όρου που συναντάς στα ντέλα, δε νομιζω να υπάρχει νορμαλ άντρας που θα μπορούσε να την απαξίωση..
16 Δεκεμβρίου, 2016
Πορνοι μου, ωραία κριτική από Αμπελαλε, αν και εγώ την βρίσκω τέλεια εμφανισιακά χωρίς ψεγαδια, το μουνακι της είναι πάντα Ολοφρεσκο στη Φυλης, και όταν είναι καβλωμενο ζαλιζεσαι να το βλέπεις. Δεν είναι απλά VFM κλεβεις εκκλησία με αυτό το μωράκι, με τα γούστα μου πάντα. Επίσης, στο σαλοναρισμα είναι χαμηλών τόνων αλλά στο δωμάτιο γίνεται κόλαση, ιδίως άμα είσαι μερακλης και τη σπατουλαρης.
H
HotVenom
18 Δεκεμβρίου, 2016
Καύλα η Σάντρα τύποι... οποιος δε τη γουστάρει ειναι πισωγλέντης δεν υπάρχει άλλη εξήγηση.. Ματάκι
19 Δεκεμβρίου, 2016
Εχει 2 3 παιδια?? Για την Ροδικα δεν μιλαμε?
19 Δεκεμβρίου, 2016
Εμενα μου εχει πει οτι εχει 3 παιδια!Ναι! Και δεν της φαινεται!Μεγάλο χαμόγελο
6 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 6