Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.5 46 10
Γενική βαθμολογία
 
6.5
Εμφάνιση κοπέλας
 
6.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
5.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
9.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
9.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
6.0
Χθεσινη απογευματινη βολτα στη Ντισνευ καθως βοηθαγε και ο καιρος.Περασμα απο αρκετα σπιτια Κολωνου και Ιασωνος και εν τελη καταθεση στο υπογειο του 23 στη Κολωνου.Εκει ηταν η Ιωαννα.Την εχω πετυχει και στο Ιασωνος 10 το ισογειο και αν και δεν ειναι κατι το ιδιαιτερο την ειχα βαλει στο στοχο.Λοιπον προκειται για μια Μολδαβη μαλλον με λευκο δερμα και κοκκινωπο μαλλι,σωμα μετριο αγυμναστο καθημερινο και ηλικια μαλλον πανω απ τα 30.Γενικα μου ειχε κατσει στο ματι, γιατι μου θυμιζει την κλασικη απαξιωμενη γειτονισα μας που θα θελαμε να σκισουμε.Εδωσα το 10αρικακι στην τσα2 και με πηγε στο μεσα δωματιο.Μεγαλο δωματιο και αρκετα καθαρο για την περιοχη.Μετα απο λιγο ηρθε μεσα και η Ιωαννα γυμνοστηθη μονο με το στριγκακι της.Μπηκε μεσα χαμογελασε και πλησιασε στο κρεβατι.Εβγαλε το στρινγκ της και ουσιαστικα ανοιξε την καποτα και την εβαλε σε πεσμενο μοριο να αρχισει πιπα.Προκατ δεν επαιξαν καθολου.Ειχε κατσει στο πλαι μου και χουφτωνα οτι μπορουσα για να φτιαχτω οσο μπορω πραγμα το οποιο εγινε.Η πιπα της τυπικη χωρις ενασχοληση με μπαλακια.Εκανε κανα δυο λεπτα πιπα και μετα αφου ρωτησε πως θελω την εστησα ιεραποστολικα.Μπηκα μεσα της και το μουνι της ειχε καλη αισθηση.Την γαμαγα και παραλληλα την φιλαγα στο λαιμο και τα βυζια της.Αυτη καποια στιγμη πηγε να ανταποδωσει αλλα κρατηθηκε εν τελη σε ενα τυπικο αμετοχο γαμησι απο μεριας της σε παθητικο ρολο.Το μονο που εκανε ηταν να μου τσιμπαει λιγο το στηθος.Οσο την εγλυφα στο λαιμο και τα βυζια δεν μου ηρθαν τιποτα περιεργες οσμες αντιθετως μυριζε ωραια.Την σταση αυτη την κρατησα μεχρι το τελος.Αφου τελειωσα με ρωτησε απλα απο που ειμαι.Αυτη ηταν και η μοναδικη φορα που ακουσα τη φωνη της καθως στην συνεδρια πανω ουσιαστικα δεν μιλαγε καθολου.Η συγκεκριμενη καταθεση ηταν απλα τυπικη και ουσιαστικα ηταν επιλογη της στιγμης.Δεν νομιζω να ξανατιμηθει αλλα δεν μπορω να πω οτι το εκλαψα το 10αρικο κιολας...Αυτα

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Δεκεμβρίου 11, 2016
Όνομα κοπέλας
Ιωάννα2
Tsarkalakos
Ανώτατος
Εγγραφή:
30 Ιαν 2011
Μηνύματα:
Κριτικές:
302
Likes:
4.508
Πόντοι:
16.491
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 2 review reaction 1 sweeper, Jim25jim, ΝΑΣΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΑΔΗΣ και 1 ακόμα μέλος

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού