Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.7 226 10
Γενική βαθμολογία
 
8.9
Εμφάνιση κοπέλας
 
8.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
9.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
9.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
10.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
9.0
Ετσι την διαφημιζε η τσατσα. Η Καμελια με το καραφουλ προγραμμα . Ειναι η κοπελα που δουλευε πανω με ενημερωσε η φιλικοτατη συμπαθης υπηρεσια και εμεινε να μου κανει και παρεα μεχρι να βγει το κοριτσι. Μιας που δεν περναω αυχνα πλεον απο τα σπιτακια δεν την ειχα δει. Προκειται λοιπον για μια κοπελα γυρω στα 25 με μεκρυ μαλλι καπως σαν ραστα υψος γυρω στο 165 με αδυνατο σωμα , χαλαρο κωλι. Αν προσεξα καλα αληθωριζει λιγο. Στο εργο μας λοιπον , μπηκε στο δωματιο με καλη διαθεση και επαιξαν χαδακια και φιλακια. Συνεχισε με στοματικο πολυ καλο με λιγο χερι στο τελος ενω περιποιηθηκε και τ αρχιδακια. Δεν προχωρησα σε περισσοτερα λαι λατεθεσα στο στομα της. Θα επιδιωξω να την ξαναδω.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Όνομα κοπέλας
Καμέλια
Ανώτερος
Εγγραφή:
6 Νοε 2005
Μηνύματα:
Κριτικές:
104
Likes:
550
Πόντοι:
6.280
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 fouxter, corfiatis13, kimonas2016 και 1 ακόμα μέλος

Σχόλια

5 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 5
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
19 Νοεμβρίου, 2016
Άμα τη δοκιμάσεις στο φούλ (πίσω πόρτα) ...εκεί θα δείς ανωτερότητα. Ένα από τα στανταράκια μου όταν δεν έχω όρεξη για κασκαντεριλίκια και θέλω να αξιοποιήσω το εικοσάρι μου.
19 Νοεμβρίου, 2016
Κ αν δοκιμασεις το καραφουλ δηλαδη τι γινεται? Γλώσσα
20 Νοεμβρίου, 2016
Έδωσες 20άρι στη καμέλια και δεν της έδωσες το κωλάντερο στο χέρι ; Σαν να παίρνεις ποικιλία κρεατικών και να τρως μόνο τις πατάτες και τα μαρουλόφυλλα... Μεγάλο χαμόγελο
21 Νοεμβρίου, 2016
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

Χμμμ; λογω καυλας εμεινα στο καλο στοματικο της.
Ομως : Γερο-μύστηςΑγαπητοι συναγωνιστες θα επανορθοσω !!!
21 Νοεμβρίου, 2016
και εγω την γαμησα και της πηρα το κολαρακι
5 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 5