Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.8 270 10
Γενική βαθμολογία
 
4.6
Εμφάνιση κοπέλας
 
8.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
3.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
3.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
6.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
3.0
Η ημερομηνία ειναι ενδεικτικη, εχω βρεθει με τη Μαιρη οπως τοτε ειχε συστηθει το καλοκαιρακι και Μαρια πριν κανα 3 βδομαδο. η κοπελα ειναι οπως ακριβως γουσταρω αγγιζει το απολυτο για εμενα. . οταν την ειδα ειπα εδω ημαστε θα μας φαει τα λεφτα και πραγματικα ηταν στο χερι της να με κανει καλο πελατη ισως και χορηγο, ο ενθουσιασμος βλεπεις. τεσπα.
μπαινει στο δωματιο η γυναικαρα "μου" μ απευθεινει ενα κοινοτυπο γεια σου τι κανεις πως σε λενε και τα συναφη... της απαντω ομορφα και ωραια ενθουσιασμενος. βγαζει το σουτιεν και βλεπω τα κανονια της και αρχιζω ταξιδευω..αμεσως σκεφτομαι ποσα λεφτα εχω στο πορτοφολι μ και κανω κατι προχειρους υπολογισμους για το πως θα βγαλω τη βδομαδα μιας και ηθελα καπακι να την ξανα παρω. βγαζει το κιλοτακι ερχεται πανω μ λεει δυο τριες χαζομαρες και περναει σκουφο. αρχιζει μαι μεεετρια πιπα. εγω τρελαμενος να χουφτωνω τα βυζια. ειχα παθει αμοκ εκανα σαν χαζοχαρουμενο. γιατοσο γουστο μ εβγαζε η κοπελα. υστερα ανεβαινει και προσπαθει δε λεω να κανει κατι αλλα ματαια. τη γγρναω στα 4 και λαμβανει πονο. τελειωνω βγαινω και παω να πλυθω. κατι μ ειπε δεν θυμαμαι και ηρθε με εδωσε ενα φιλι στον ωμο...τηςριχνω 3 με ους κοθορνους της. ε μετα ξανα πηγα μετα απο 4 μερεα με θυμοταν αλλα στο δωματιο ειχε πεσει ειπα μαλλον θα φταει η μερα. την επισκεφτομαι παλι μετα απο λιγο καιρο. δεν με θυμοταν μεσα μ ενιωσα αυτο το τιποτα..που λες τι κανω γαμω την πουτανα μ καθομαι και σεκφτομαι την πορνη; εν τελει εκανα να παω κανα 2 μηνο...οταν πηγα πριν κανα 3 βδομαδο τι να σας πω...αλου για αλλου.. μπαινει μεσα βαζει σκουφο αρχιζει πιπα γυρναει την πηδαω τελειωνω φευγρι κιουρια..
δεν θα ξανα παω. το εικοσαρικο δεν το τιμαει και οσες φορες πηγα ηταν γιατι απηχει στο γουστο μου..βασικα ειναι τελεια (για μενα) αυτα μαγκες μου...καλα γαμησια

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Οκτωβρίου 10, 2016
Όνομα κοπέλας
Μαρία
Μέλος
Εγγραφή:
20 Ιουλ 2016
Μηνύματα:
Κριτικές:
1
Likes:
24
Πόντοι:
0
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 fouxter, sexdreamer, TOMMY DEVITO και 1 ακόμα μέλος

Σχόλια

4 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 4
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
18 Νοεμβρίου, 2016
Συγνωμη κιολας αλλα με 20ευρω θελεις να σε αγαπησει κιολας....Χμμμ;
18 Νοεμβρίου, 2016
Mπορει η κοπελα να κανει απλα κ' τυπικα τη δουλεια της..
κ' να μην εχει το χρονο η' την διαθεση για ιστοριες αρλεκιν..Χαμόγελο
19 Νοεμβρίου, 2016
Μα ήθελες να σε θυμάται ? Εγώ δίνω άλλα ονομάτα (κατά προτίμηση δύσκολα, ειδικά αν δεν μιλάει καλά ελληνικά - Βρασίδας, Τηλέμαχος κλπ ) και δεν με θυμάται καμμία. Πηδάς, παίρνεις ότι μπορείς και την κάνεις. Εδώ δεν θυμάμαι εγώ τα ονόματά που μου δίνουν κάθε φορά.
19 Νοεμβρίου, 2016
seglentao: τι ηθελες ρε φιλε να της δωσω κανα δεκα χιλιαρο απο την αρχη;;;;; ή ειναι καμια αβγαλτη που κανει μονο τη δουλεια της;;; πηδιεται με τον καθενα που θα σκαει το εικοσαρικο και αν δει (π δεν βλεπει) κανεναν ψοφιο τοτε γιατι να μην φαει το αθωο κοριτσι...λιγες ειναι οι περιπτώσεις; ;

Deancorso: μα αυτο λεω οτι ουτε τυπικα δεν την κάνει γι αυτο την αποχαιρετησα και ας ειναι λαβα απο ομορφια. πρεπει να σοβαρευτει...
4 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 4