Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.9 155 10
Sex Studio 169639
Γενική βαθμολογία
 
7.3
Εμφάνιση κοπέλας
 
8.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
7.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
7.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Εχω πολύ καιρό να γράψω , αλλά μετά απ αυτη την εμπειρία που έζησα επρεπε να την μειραστώ μαζί σας. Μεσάνυχτα Σαββάτου λοιπόν και είπα να επισκευθώ κι εγώ την Κορίνα , μετα απο τα ενδιαφέροντα σχόλια των 2 τελευταιων συναθλητών , να στε καλα mpouxos και doggifuck. Πέρασα στο πρόγραμμα με τα 40 για ελεύθερο στοματικό . Μου έφερε και πετσετουλα η τσατσα , πολυ ευγενική .
Ηρθε λοιπον μετα απο λιγο η Κορίνα , ψηλή κοπέλα με όμορφο πρόσωπο αλλα απο αναλογίες δεν θα σε τρελάνει , ομορφο βυζάκι φυσικό με ωραία ρόγα . Κάπως βιαστική λόγω της ημέρας ,έπεσε για λιγο επάνω στην αγκαλιά μου και ρούφηξα τα βυζιά της που ήταν υπέροχα. Προτού καλα προλάβω να ξαπλώσω , πέφτει με τα μούτρα στο εργαλείο και το εξαφανίζει για πλάκα Γλώσσα!!!!! Και μου αρχίζει ρε αλάνια μια πίπααα απίστευτηη , χωρίς χέρια με μπουκώματα και ταχύτητα ηθελε να με ξεκάνει πριν την ώρα μου . Μου γύρισε και την κολάρα της στο πλάη και αρχισα να τις χαιδευω τη μουνάρα που αρχισε να υγρένεται απο την καύλα. Τις λέω να κάνει ποιο σιγά γιατι θα έχουμε ατυχήματα , ευτηχώς το κατάλαβε !!! Γυρίζει πάει να μου βάλει το προφυλακτικο και τις λεω ((ΠΙΠΑΑΑΑ )) . Κατευθείαν τον ξαναβάζει στο στόμα για κανα 2 λεπτο τον εξαφάνησε!!!!!Μιλάμε για τέχνη δεν έπερνε ανάσαα.,τον πούτσο δεν τον αγγιξε με τα χέρια !!!! Πάλι εφτασα στα όρια , την σταματάω και μου περνάει το προφυλακτικο . Ανέβηκε απο πάνω και αρχίζει σε γρηγορο ρυθμό αλλά σύντομα αλλαξαμε σταση. Την γυρίζω στα 4 Κατσικογάμης και αρχιζω να τις τον καρφώνω με μανία , γούσταρε τρελά το μωρό !! Καπου εκεί λοιπόν έφτασα στο τέλος με την καύλα να έχει χτυπήσει κόκκινο κι εγω τελειωμένος να μην θέλω να βγω απο μέσα της , με στράγγηξε για τα καλάα !!!! Οπως ημουν ξάπλωσα πάνω της και έπιασα τα όμορφα βυζιά της που κρέμονταν όλο τρέλα !!!!.
Καπου εκει λοιπον μετα το τελος χερετιθηκαμε . ελληνικα ελάχιστα ,κατι λιγα αγγλικα τα ποιάνει !!!
Πέρασα τέλεια αυτο εχει σημασια΄και σίγουρα θα ξαναπροτημηθει στο μελλον ! Η κοπελα αξίζει πραγματικά , δεκτική χωρίς βιασίνες και γουστάρει αυτο που κάνει ! Για όσους συναθλητές είναι λάτρεις της βαθιάς πίπας , μην την ΄χάσετε γιατι παίρνει ¨ΟΣΚΑΡ. !!!!

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Νοεμβρίου 05, 2016
Όνομα κοπέλας
Κορίνα
popoenaspatos
Νέο Μέλος
Εγγραφή:
28 Απρ 2011
Μηνύματα:
Κριτικές:
2
Likes:
12
Πόντοι:
0
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 academy X, STAVROS6969, Πουτσαρας4 και 1 ακόμα μέλος

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού