Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.1 64 10
Γενική βαθμολογία
 
6.0
Εμφάνιση κοπέλας
 
6.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
6.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
6.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
6.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
6.0
Μουνιαζα εκει στη βρωμοκουλτουριαρικια και πουτανιαρικια περιοχη ναι εκει στο γνωστο μερος που παμε το ρουμανικο χωριο οπως το αποκαλουν πολλες εταιρες φτιαγμενος μετα τη δουλεια γυρω στις 16.10 εψαχνα μια να μου εκπληρωσει αυτο που ηταν βαθεια μεσα στο μυαλο μου απο το πρωι .Μετα απο βολτα στα περιξ ειχε ερθει η ωρα της αλλαγης αυτη η ωρα εχει γουστο εκει κατα τις 17.00 και κατι διοτι βλεπεις αλλες να φευγουν και αλλες να ερχονται ντυμενες με τα ρουχαλακια τους , ειναι λιγο διαφορετικο σε σχεση με τον πως τις ξερουμε .
Ετσι λοιπον τσεκαρω την Αννα οπως μου ειπε στο πεζοδρομο ανεβασμενη να κανει πλακα με μια τσατσα να χορευει τα ρουμανογυφτικα της και την εβαλα στο ματι γιατι δεν ειδα και κατι αλο να με τραβιξει απο τα γνωστα και λεω ας τη φαμε να δουμε τι λεει .
Με το που ανοιγει το σπιτι μπαινω μαζι με αλους δυο βγαινει την τσεκαρω δινω το κοκκινο παραβολο και ανεβαινω τις σκαλες .
Η εμφανιση της κοπελας ειναι μελαχρινη με ισιο μαλλι κ0ντουλα στρογγυλο προσωπακι πεταχτο στρογγυλο κωλαρακι 1,5 προς 2 βυζι πεσμενο για τα 21 της χρονια οπως μου ειπε οτι ειναι και παμε στα του αγωνα .
Μπαινει στο δωματιο γεια τι κανεις και τα σχετικα απο που εισαι κτλ κτλ βγαζει καποτα τη βαζει στο πλαι και ξεκιναει ενα ψιλοπροκαταρτικο ανεβαινει απο πανω μου με χαιδευει με ψιλοφιλαει δεξια και αριστερα και λεω καλα παμε με το μικρο ως εδω , εκει ομως που παω να ποιασω λιγο βυζακι με το που παει το χερι στη ρωγα μου λεει οχι εκει μονο γυρω γυρω ενταξει λεω οκ αρχιζει τη πιπα γρηγορα και βιαστικα πριν καν μου σηκωθει με ρωταει πως θελω και της λεω δεν εχω καυλωσει ακομα κανε μου και αλο πιπα ξαναπεφτει στη πιπα ατεχνη πιπα ομως φτιαχνω μια 75 αρα στιση και μου λεει παμε οκ λεω ελα απο πανω λιγο μου λεει οχι πρωτα εσυ απο πανω μετα εγω οκ λεω τη βαζω ξαπλα παρε δωσε παρε δωσε δεν με εφτιαχνε καθολου και λεω ωρα για σφυροκοπημα μουνι να γαμησω με θεα αυτο το ομορφο κολαρακι της τη βαζω στα 4 αυτη εκλεισε καπακι ποδια της και εκανε και σταυροποδι στα 4 μου λεει σιγα σιγα μωρο μου κτλ κτλ αρκετο κλεψιμο αλα δεν θα εφευγα αχυστος με πολυ κοπο λοιπον εχυσα στα 10 λεπτα μου εδωσε μωρομαντιλο να καθαρισω το πουτσο μου (να και ενα καλο ) και εφυγε για κατω για σαλοναρισμα στα γρηγορα γιατι ειχε ηδει τον επομενο διπλα βγαινοντας ειδα αλους 3 τυπους να περιμενουν στη σειρα και λεω τι εγινε εδω ρε φιλε ομαδα μπασκετ φτιαξαμε πλακα πλακα .
Συνοψιζοντας δεν νομιζω να την ξαναπαρω ειχα κακη εντυπωση αλα παιζει και να εφαγα τη φορα λογω πρωτιας μαλλον αχυστος δεν εφυγα αλα δεν τραλαθηκα κιολας εντυπωση μεγαλη μου εκανε ο κοσμος που ειχε μαζευτει εξω απο το δωματιο ,σεντονια δεν ειχαν αλλαχτει στανταρ το δωματιο δεν ηταν και στα καλυτερα του αλα δεν μου πολυαρεσει και σα χωρος.Κατσικογάμης

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Νοεμβρίου 02, 2016
Όνομα κοπέλας
Άννα
dourosladers
Σπουδαίος
Εγγραφή:
4 Σεπ 2008
Μηνύματα:
Κριτικές:
147
Likes:
2.184
Πόντοι:
2.630
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 artem82, @.Dod0s, ΒΑΣΙΛΗΣ ΜΠΑΡΟΥΧΟΣ και 2 άλλα μέλη

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού