Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.0 558 10
Γενική βαθμολογία
 
7.3
Εμφάνιση κοπέλας
 
7.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
8.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
6.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
9.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Η επίσκεψη πραγματοποιήθηκε ξημερώματα Πέμπτης πρός Παρασκευή στις 01.10 . Αφού έκανα βόλτα σε ότι σπιτάκι ήταν ανοικτό αποφάσισα να δοκιμάσω την Τζούλια σε αυτόν τον οίκο. Την είχα δει άλλες δύο φορές σε τσάρκες μου και την είχα βάλει στο μάτι.

Η Τζούλια είναι μια κοντή μελαχρινή μίλφ με έκφυλο προσωπάκι κανονικών κιλών σώμα , πεταχτό κωλαράκι 1,5 άρι βυζί , έχει και δύο τατού , ένα πίσω χαμηλά στην μέση και ένα χαμηλά στο στομάχι . Τις προηγούμενες φορές που την είχα δει δούλευε δίδυμο με την πιπίνα Σάρα , σήμερα ήταν μόνη της , μεγάλη αναμονή στο σαλόνι μίας και η κοπέλα δεν βιάζεται αλλά και η ψιλόλιγνη ξανθιά υπηρεσία όσες φορές έχω δει δεν χτυπάει πόρτες και είναι και κοινωνικότατη πιάνοντας την κουβέντα στους πελάτες στο σαλόνι και η ώρα περνάει πιο εύκολα.

Πλήρωσα και πέρασα στο δωμάτιο , φρεσκαρίστηκα και την περίμενα , δεν άργησε να έρθει , στο στυλ της συμπεριφοράς της μου θύμισε την Λίζα απο Φιλιππίδου 11α , πολύ επικοινωνιακή , με καλή διάθεση και πάντα στην τσίτα . Σε ερώτηση μου απάντησε ότι είναι 31 ετών από Ρουμάνια , στο πρώτο σκέλος της απάντησης της οκ αλλά για το δεύτερο πιο πολύ για Αλβανίδα την έκοψα , όχι ότι έχει κάποια σημασία βέβαια.
Ψηλέ είσαι έτοιμος να με σκίσεις? ρώτησε και ανέβηκε απο πάνω μου , αφού αφαίρεσε το σουτιέν της έσκυψε προς το μέρος μου και άρχισε να με φιλάει σε λαιμό και στήθος , στην συνέχεια χωρίς να έχει βγάλει το κάτω εσώρουχο της τριβόταν πάνω στον πούτσο μου και έλεγε θες δεν θες εγώ θα σε καυλώσω....

Κατέβηκε πιο κάτω , δεν ρώτησε αν θέλω προφυλακτικό ή όχι και πήρε τον καυλωμένο πούτσο μου στο στόμα της , με έγλυφε με μανία και όταν σταματούσε για να πάρει ανάσες έλεγε τι ωραία πούτσα έχω....γέλασα και την ρώτησα αν κάνει καλλιστεία και απάντησε έχω γλύψει πούτσες εγώ...ντοκτορά έχω.... Της είπα να γυρίσει να την γλύψω , το έκανε αλλά δεν κάθισε πολύ λέγοντας ότι θέλει την πούστα μου βαθιά στο μουνί της.

Πέρασμα προφυλακτικού , πρώτη στάση με καβάλησε αυτή από μόνη της , ανεβοκατέβαινε πάνω στον πούτσο μου ενώ άρχισε τα βογγητά τα οποία ήταν αρκετά ψεύτικα , αλλαγή στάσης της είπα να στηθεί στα τέσσερα , στήθηκε καλά και της είπα ότι έχει ωραίο κώλο , ευχαριστώ μωρό μου απάντησε και με προέτρεψε να σκίσω το μουνάκι της δυνατά. Την γαμούσα σε αυτή την στάση για κάνα 4λέπτο μέχρι που ένιωσα ότι θα χύσω , χωρίς να την ρωτήσω βγήκα από το μουνί της αφαίρεσα το προφυλακτικό και έχυσα στο δεξί κωλομάγουλο και την κωλοτρυπίδα της.

Αχ βρε μωρό χάλια με έκανες αλλά χαλάλι σου , την βοήθησα να σκουπιστεί πήρε τα εσώρουχα της στο χέρι και αφού με χαιρέτησε πήγε για μπάνιο. Στο δωμάτιο έκατσα περίπου 14 λεπτά , μιλφάκι με πολύ καλή διάθεση , καλή πίπα και καλά στησίματα γενικά μια καλή συνεύρεση.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Οκτωβρίου 28, 2016
Όνομα κοπέλας
Τζούλια
n.smirni76
Πορνορεπόρτερ
Εγγραφή:
29 Αυγ 2010
Μηνύματα:
Κριτικές:
Likes:
190.008
Πόντοι:
45.465
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 pistolpit, @.Dod0s, ΒΑΣΙΛΗΣ ΜΠΑΡΟΥΧΟΣ και 5 άλλα μέλη

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού