Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.9 238 10
Sex Studio 400615
Γενική βαθμολογία
 
6.8
Εμφάνιση κοπέλας
 
7.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
7.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
7.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
5.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Βλέποντας προς τα πίσω συνειδητοποιώ ότι χρωστάω σε κάποιες κοπέλες μία κριτική για να υπάρχει. Μία από αυτές είναι η Ζανέτ. Και μια που κυκλοφορεί ακόμη, είπα να την βάλω την κριτική.

Να ξεκαθαρίσω κάτι: η Ζανέτ είναι μία κοπέλα στην οποία δεν θα πήγαινα. Τελεία! Έχω ένα προσωπικό βίτσιο με τη μυτούλα να είναι γαλλική, με φτιάχνει ρε παιδί μου! έτυχε όμως και έμπλεξα τότε τα προγράμματα και βρήκα μπροστά μου τη Ζανέτ. Ενά κανονικά θα έφευγα, μια η καύλα, μια το στυλ της, με έκαναν και μπήκα στο δωμάτιο. Δεν το μετάνιωσα!

Με το που μπήκε η Ζανέτ στο δωμάτιο, όρμησε επάνω μου. Η συμπεριφορά της ήταν τόσο φυσική και η σωματάρα τόσο γαμάτη, που φούντωσα με την μία. Πέρασα εκπληκτικά και δεν το μετάνιωσα, μια που με έκανε να κρατήσω πολύ και να διασκεδάσω αφάναταστα. ενώ γενικά είμαι κουμπωμένος, ήταν τόσο φυσική που ανοίχτηκα και πραγματικά το λέω, το διασκέδασα αφάνταστα. Επειδή δεν είμαι και κανένα μοντέλο, έχω μία μικρή ενοχή πάντα ότι η κοπέλα μαζί μου είναι "αναγκασμένη" να με ανεχτεί ενώ αηδιάζει... Με την Ζανέτ όμως, ένοιωσα ότι πραγματικά ευχαριστιόταν και ήθελε το γαμήσι και έτσι με έκανε να αφεθώ και να ευχαριστηθώ και εγώ απενοχοποιημένος.

Ελπίζω να μην έχει αλλάξει μετά από τόσο καιρό... Από ότι διαβάζω όμως μάλλον όχι.

Να πω εδώ ότι περιορίζομαι από το σύστημα στη βαθμολογί, αλλιώς θα έβαζα περισσότερο στην απόδοση/τιμή.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Μαρτίου 10, 2015
Όνομα κοπέλας
Ζανέτ
J
Εγγραφή:
Μηνύματα:
Κριτικές:
Likes:
0
Πόντοι:
0
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 Λουκουμάς

Σχόλια

2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
24 Οκτωβρίου, 2016
Για την ιστορια, δεν αλλαζει κατι οσον αφορα τις υπηρεσιες της Ζανετ, αυτος ο πυραυλος ειναι Made in Bulgaria.........
24 Οκτωβρίου, 2016
S300 Ναι αλλά όχι απο Ρωσία αλλά απο Βουλγαρία όχι ότι παίζει ρόλο ...
2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2