Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.2 100 10
Sex Studio 108069
Γενική βαθμολογία
 
6.0
Εμφάνιση κοπέλας
 
8.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
4.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
8.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
8.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
4.0
Τι να πω! Την κοπέλα την είδα την Παρασκευή το βράδυ, την είχε εκθειάσει η τσατσά, με μία θεατρικότητα άξια για Όσκαρ. Πρόκειται όντως για μοντελέ μούναρο. Ευτυχώς δεν την προτίμησα τότε, γιατί έχω αρνητική γνώμη και εμπειρίες με τις μουνάρες στα στούντιο της Θεσσαλονίκης. Έλα όμως που ο ανθρώπινος εγκέφαλος είναι μία πολύπλοκη όσο και απρόβλεπτη μηχανή, υποκείμενη σε χαοτικές βιοχημικές αντιδράσεις. Έτσι λοιπόν σήμερα Κυριακή και αφού είχα καταναλώσει τουλάχιστον μισάωρο για να διαπιστώσω ότι δεν άλλαξε τίποτε στη σύνθεση της Θεσσαλονικιώτικης μπουρδελο-ομάδας, βρέθηκα στο εν λόγω στούντιο και είπα να δοκιμάσω. Αφού περίμενα αρκετά, γιατί η κοπέλα ήταν μέσα, έκανε ένα βιαστικό σαλονάρισμα. Στο δωμάτιο, με εντυπωσίασε με το που μπήκε, δεν κατάλαβα αν είναι Ρωσίδα ή Ουκρανέζα, μιλά πάντως Ελληνικά τσάτρα - πάτρα. Βγάζω το βρακί μου, μου τρίβεται λίγο, πιάνει τον πούτσο, βάζει προφυλακτικό. Κατάλαβα από τη μηχανική των κινήσεών της ότι θα είναι δυσοίωνη η συνεύρεση. Περιέργως δεν έβαλε λιπαντικό - μάλλον θα είχε βάλει πριν - της λέω ανέβα πάνω μου. Ρίχνω τρεις τέσσερις μπηχτές, πάω να ανεβάσω ρυθμό, ακούγεται ένα μονότονο και ξεψυχισμένο μουκανητό, την χτυπάω ένα κωλοσκάμπιλο, τινάζεται απότομα σαν να τη χτύπησε κεραυνός, λέει όχι, λέω σόρρυ, συνεχίζω για λίγο και την βάζω ανάσκελα, το μουκανητό συνεχίζεται ενώ προσπαθώ να μην κοιτάω το πρόσωπό της, γιατί κοιτούσε αριστερά με ένα βλέμμα που πρόδιδε ότι αμφέβαλε αν έκλεισε τον φούρνο στο σπίτι της. Ρίχνω καμιά πέντε μπηχτές, της λέω "ντόγκυ", νιώθω σαν να γαμάω ένα άψυχο κορμί, και της λέω βγάζοντας το προφυλακτικό να μου τον παίξει με τα πόδια, αρνείται, μου τον παίζει ξέπνοα με το χέρι, χωρίς αποτέλεσμα, τον παίζω ενώ μου πιάνει τα αρχίδια και αφού είδα το μάταιο της όλης υπόθεσης της λέω "Άστο με ξενέρωσες". Δεν ξέρω αν κατάλαβε, αλλά προφανώς στο μουνί της. Φεύγοντας με χαιρέτισε και της είπα αντίο (οριστικό και αμετάκλητο). Ελπίζω να μη χρειαστεί να της το πείτε και εσείς ποτέ συμπαίκτες, γιατί ούτε μία προσπάθεια δοκιμής δεν αξίζει το συγκεκριμένο έπιπλο.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Όνομα κοπέλας
Έλενα
Μέλος
Εγγραφή:
24 Ιουλ 2010
Μηνύματα:
Κριτικές:
9
Likes:
81
Πόντοι:
0
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 fouxter, Karaman 7, extramask και 3 άλλα μέλη

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού