Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.9 73 10
Γενική βαθμολογία
 
5.2
Εμφάνιση κοπέλας
 
7.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
2.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
8.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
10.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
3.0
Πήγαινα...καρφωτός για μασαζ Μάρνης 36 στην Ειρήνη αλλά δυστυχώς -για άλλη μια φορά γκαντέμης- δεν μου άνοιξε...
Με τα πολλά (δεν είχα και πολύ χρόνο ελεύθερο) έσκασα στο συγκεκριμένο δέλο όπου πρόσφατα είχα πάρει την Μαριλένα με πολύ καλές εντυπώσεις (είχα γράψει και κριτική).
Μπαίνω λοιπόν και βλέπω την Άννα (την οποία είχα πάρει πααααρα πολύ καιρό πριν στο Κων/λεως 166-υπόγεια με πολύ κακή εμπειρία...)

Ενώ λοιπόν τη θυμήθηκα λέω να την κάνω...πάω στο αμάξι να διαβάσω καμιά κριτική...διάβασα λίγο τα σχόλια και είδα πως πρωινά είναι μια Άννα με καλές υπηρεσίες...και λέω από μέσα μου ας περάσω μάλλον θα έφτιαξε...

Δυστυχώς....0 εις το πηλίκον...

Ενώ έχει όμορφο σώμα πραγματικά...με καλό βυζί (απλά οι θηλές της είναι προς τα μέσα-δεν φαίνεται ρόγα)...και καλό κωλί...όλα τα άλλα χάλια..
Μάλλον φοράει περούκα δεν εξηγείται το τόσο χάλια-αστείο μαλλί...
Επίσης τα πόδια της ήταν κάπως αξύριστα...
Έκανα κίνηση για κάνα φιλάκι...αλλά...δεν...ενώ ήμουν φρεσκομπανιαρισμένος και πολύ τρυφερός μαζί της...καμία αντίδραση....όλο γυρνούσε αλλού το κεφάλι...
Και ενώ της είπα πως την θυμάμαι και παλιά από το Κων/λεως 166β και...και καλά χάρηκε...η αντίδρασή της copy-paste....σα ναναι ένα πτώμα...
Ένα ΙΚΕΑ έπιπλο....
Με τα πολλά μου πήρε πίπα με προφυλακτικό (με αρκετό δόντι)....την έβαλα στα 4 στον καναπέ...και τέλειωσα κακήν κακώς..

Δυστυχώς την πάτησα σαν πρωτάρης....
Η...πουτάνα δεν αλλάζει...τέλος...Γερο-μύστης

Πληροφορίες Επίσκεψης

Όνομα κοπέλας
Άννα
openmind33
Σεβαστός
Εγγραφή:
9 Ιουλ 2014
Μηνύματα:
Κριτικές:
37
Likes:
2.833
Πόντοι:
1.446
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 kingwulf, batraxomouris, TOMMY DEVITO και 1 ακόμα μέλος

Σχόλια

3 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 3
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
17 Οκτωβρίου, 2016
καλησπέρα!! εισαι σιγουρος ότι είναι η ιδια αννα με το κωνταντινουπολεως 166??? εκει θυμαμαι υπηρχε η αννα και η ευα οπου και οι 2 ηταν πολύ καλες !! (η ευα υπαρχει ακομα.. ) την αννα ψαχνω και δεν βρισκω εδώ και πολυυυ καιρο....Χμμμ;Χμμμ;
04 Νοεμβρίου, 2016
1000% αυτή είναι η Άννα που είχα πάρει παλιά στο Κ.166_Υπόγειο....
Τώρα αν παλιά στο Κ.166 έπαιζαν και...2 Άννες δεν το ξέρω...
25 Ιανουαρίου, 2017
Καλησπέρα παιδιά. Να πω μόνο πως δεν έχει καμία σχέση με την γνωστή Άννα του 166. Ίσως να είναι μία από τις 4-5 κοπέλες που βάφτισαν Άννα στο συγκεκριμένο μαγαζί προς αντικατάσταση της γνωστής Άννας και που δυστυχώς οι περισσότερες ήταν μεγάλα κομοδίνα. Δυστυχώς η γνωστή μας Άννα έχει φύγει από Ελλάδα από όσο έχω μάθει.
3 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 3