Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.4 223 10
Γενική βαθμολογία
 
6.4
Εμφάνιση κοπέλας
 
7.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
7.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
6.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
5.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
6.0
Καλησπέρα Κύριοι.
Τον τελευταίο μήνα κοίταζα τι κοπέλες έχει φέρει το studio 12 αλλά δεν προλάβαινα να περάσω μια βόλτα.
Ξυπνώντας ένα πρωινό της προηγούμενης βδομάδας είχα καύλες και αποφάσισα να επισκεφθώ το εν λόγο ίδρυμα (μιας και είχα καιρό να πάω).
Εννοείται πως δεν πήγα έτσι, κάτι είχα στο μυαλό και πήρα για να επιβεβαιώσω τις βάρδιες.
Είχα καταλήξει στη Γιάννα. Τώρα η Γιάννα μου φάνηκε τελείως διαφορετική από κοντά σε σχέση με τις φωτογραφίες. Όχι χάλια, απλά διαφορετική. Οκ ας εξαιρέσουμε το πρόσωπο που βγάζει λίγο "σκύλα" στο κρεβάτι.
Είχε πελάτη οπότε πήρα το καφεδάκι μου και περίμενα στο δωμάτιο. Έκανα ένα ντουζάκι να χαλαρώσω, πήγα στην πολυθρόνα και ξάπλωσα περιμένοντας.
Παρατήρησα οτι έχουν αλλάξει σχεδόν τα πάντα στο δωμάτιο. Μετά από λίγα λεπτά ανοίγει η πόρτα και μπαίνει.
Μπήκε με ένα χαμόγελο, πολλά υποσχόμενο.
Αρχίσαμε κάτι φιλιά και αφού είδα οτι δε το έχει και πολύ, την γύρισα προς την μεριά της τηλεόρασης. Εκεί έφαγε και τις 2 πρώτες σφαλιάρες στον κώλο. Ήταν η αφορμή για να έχουμε καλά προκαταρκτικά. Πήγα στην πολυθρόνα που καθόμουν πριν. Αρχίσανε τα τριψίματα, δάχτυλο και μετά από λίγη ώρα στα τσιμπούκια. Καλό αλλά το δεύτερο ήταν ακόμα καλύτερο (δες παρακάτω).
Με τα πολλά αφού είχα τεντώσει κάθετε και αρχίζει σιγά σιγά να κουνιέται. Ήξερα όμως οτι έτσι δεν θα έχυνα ποτέ. Έτσι λοιπόν αποφάσισα να βοηθήσω λίγο στην κίνηση. Από ένα σημείο και μετά οι ψεύτικοί αναστεναγμοί έγιναν αληθινοί δυσκολευόμενος να το πιστέψω. Μου ζήτησε να αλλάξουμε στάση, πήγαμε στο κρεβάτι για να βγάλουμε τα ζωώδη ένστικτά μας- doggy style. Λίγο πριν μπω έβαλα ένα δαχτυλάκι, έτσι για την αλλαγή. Ήταν λίγο μούσκεμα τα πράγματα εκεί κάτω αλλά δεν έδωσα βάση στη φάση που βρισκόμουν. Άρχισα να τη γαμάει όσο ποιο δυνατά μπορούσα, είχε αρχίσει να πονά ακόμα και ο πούτσος μου ώσπου άκουσα ένα χύνω, μη σταματάς, γάμαμε πιο δυνατά. Σαν άπιστος Θωμάς αφού σταμάτησα, βγήκα και έβαλα και πάλι δάχτυλο. Τελικά δεν έλεγε ψέμματα, τα πράγματα εκεί κάτω είχαν όλα πλημμυρίσει. Εκεί καύλωσα στιγμιαία μέχρι που μου ζήτησε να ξανά αλλάξουμε. Ήταν σειρά μου να πάω από πάνω.
Καθώς όμως δεν το απολαμβάνω έτσι δεν κράτησε και πολύ.
Της ζήτησα στο πλάι αλλά μέχρι να το πω είχαμε πτώση. Ξανά πήγαμε στην πολυθρόνα μιας και εκεί είχαμε ξεκινήσει καλά. Μου λέει ξάπλωσε πίσω και χαλάρωσε. Λοιπόν δυσκολέφτηκε λίγο αλλά τελικά όταν σηκώθηκε και ήταν πάλι τέντα. Τον έβαζε όλο μέσα της κλίνοντάς μου το μάτι. Της είπα πόσο με καύλωνε και το έκανε πέντε έξι φορές μέχρι που την σήκωσα να ξανά κάτσει απάνω. Μετά από ένα τρίτο δυνατό και τελευταίο σφυροκόπημα ήταν η ώρα μου. Τελείωσα με ένα δυνατό 'ααααααα'. Εκεί μου χαμογέλασε όντως ικανοποιημένη που τελικά τέλειωσα. Σηκωθήκαμε από την πολυθρόνα και κατευθύνθηκα προς το ντουζ. Με φώναξε πριν μπω, ήρθε κοντά μου, μου έδωσε ένα φιλί και έφυγε.

Υ.Π. Υπό άλλες συνθήκες θα την γάμαγα και ακάποτη.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Σεπτεμβρίου 30, 2016
Όνομα κοπέλας
Γιάννα
Υπηρεσίες
Νέο Μέλος
Εγγραφή:
24 Απρ 2016
Μηνύματα:
Κριτικές:
1
Likes:
3
Πόντοι:
0
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 Λουκουμάς

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού