Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.1 45 10
Γενική βαθμολογία
 
7.6
Εμφάνιση κοπέλας
 
7.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
8.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
7.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
8.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
8.0
Η Έμιλυ δηλώνει Ρωσίδα. Βλέπει τον κόσμο από το 1.5 μέτρο, είναι αδύνατη, με ελαφριά κοιλίτσα και νερουλά βυζιά. Το πλεονέκτημα της εμφάνισης; ΕΙΝΑΙ ΠΑΝΕΜΟΡΦΗ! Έχει ματάρες και πολύ όμορφο προσωπάκι, γι αυτό και το 7 στην εμφάνιση.

Μόλις μπήκα στο τσαρδί ήμουν μόνος. Βγήκε έξω από το κουζινάκι, με αγκάλιασε και άρχισε να μου γλύφει το αυτί. Ρώτησα το πρόγραμμα και μόλις άκουσα ακά πίπα κατάλαβε ότι θα έμπαινα και με τράβηξε στο δωμάτιο. Η τσατσά γύρισε στο κουζινάκι και η κοπέλα με τραβούσε με ταυτόχρονα γλωσσόφιλα. Στο δωμάτιο τη σταμάτησα, πλήρωσα και της είπα να ξαναέρθει μέχρι να ετοιμαστώ.

Το μικρό πολύ αγαπησιάρικο. Ξάπλωσε και άρχισε να γδύνεται, ενώ πλακωνόμαστε στα γλωσσόφιλα. Πολύ γλωσσόφιλο, συνέχεια αγκαλιά και ρομαντικά φιλιά. ΈρωταςΈρωταςΈρωτας

Πάμε στα σημαντικά: πίπα με λίγο χέρι και προσπάθειες για dt. Έγλυψε και λίγο αρκιντάκια. Καμία βιασύνη. Μεγάλο χαμόγελο

Στάση ιππαστή, που ενώ στην αρχή είχα πάρει εγώ τα ηνία, με σταμάτησε και άρχισε να χοροπηδάει ηδονικά στο καυλί μου με το δικό της ρυθμό και σκυμένη πάνω μου, έγλυφε το αυτί μου. Στο ιεραποστολικό της γράπωσα τα νερουλά βυζιά της και γαμώντας τη δυνατά, έχυσα πολύ σπέρμα. Σπασίκλας

Συμπερασματικά, πολύ όμορφο κορίτσι, άριστη συμμετοχή και θα ξανατιμηθεί. Γερο-μύστης

Τσατσά δεν ενόχλησε, αν και πέρασα το δεκάλεπτο. Πάρκινγκ εύκολο, λόγω ώρας και ημέρας.

Καλά να περνάμε Κουλ

Πληροφορίες Επίσκεψης

Όνομα κοπέλας
Έμιλυ
Invisible Man
Moderator
Γλομπεο-στέλεχος
Εγγραφή:
13 Σεπ 2005
Μηνύματα:
Κριτικές:
165
Likes:
5.204
Πόντοι:
21.265
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 geroksouras, doc_lin, fouxter και 13 άλλα μέλη

Σχόλια

2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
05 Οκτωβρίου, 2016
....... Τό έχω ερωτευθή λέμμμμεεεεεεεεε......μέ τρελαίνουν τα στηθάκια πού είναι ώσαν ζελεδάκιααααααΝαι!Ναι!Ναι!Ναι!
09 Οκτωβρίου, 2016
Τυχεροι ησασταν, στο σαλονι πηγε να μου ανοιξει το φερμουαρ δηθεν και οταν πληρωσα στο δωματιο εκανε οτι μπορει για να μου χαλασει την διαθεση.
2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2