Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.5 126 10
Sex Studio 161518
Γενική βαθμολογία
 
5.8
Εμφάνιση κοπέλας
 
5.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
6.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
7.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
5.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
6.0
Πήγα βόλτα και αλωνίζωντας όλα,κατέληξα στην Ιωάννα.Πολύ όμορφη κοπέλα,συμπαθιτηκιά και γλυκιά.Καλούτσικο σώμα κάτι το οποίο το ξεχνάς στο κρεβάτι.Μπήκα με το απλό των 30.Επικοινωνιακή και γνωρίζει τι θες και θα στο προσφέρει.Προκαταρκτικά ξεκίνησε με ένα απίστευτο γλύψιμο που όχι απλά μου έγινε κάγκελο,αλλά και ανατρίχιασα.Δεν είχε θέμα με τις στάσεις και κάναμε τις 3 κλασσικές.Το ιεραποστολικό 2 φορές.Είχε πολύ διάθεση και συμμετοχή με χιούμορ και βογγητά,όχι κάτι το σπουδαίο βέβαια.Είχαμε ένα θέμα λόγω διαφοράς ύψους στα 4 και όταν ανέβηκε πάνω μου,μου λέγε να χω κλειστά τα πόδια μου κάτι το οποίο δεν με βόλευε και πάρα πολύ.Λόγω κούρασης δυσκολευόμουν να τελειώσω και όταν ανέβηκε πάνω μου,κάποια στιγμή μου λέει ''με κούρασες'' κάπως λαχανιασμένη.Αν και στην αρχή στράβωσα μετά που το ξανασκέφτομαι την σεβάστηκα,επειδή προσπάθησε πάρα πολύ και αυτή από μεριά της.Δεν ήταν καθόλου λίγος ο χρόνος που έκατσε στο δωμάτιο με το πρόγραμμα.Στο τέλος μου βγάζει τη καπότα και ξεκινάει ένα τρελό παίξιμο με φτύσιμο παράλληλα(και απορώ πως βρήκε το κουράγιο).Εκεί που βλέπω να της τελειώνει η βενζίνη,αναλαμβάνω εγώ και τελειώσαμε τη δουλειά...Εννοείται πως θα ξαναπροτιμηθεί και με καλύτερο πρόγραμμα και θα φροντίσω να πάω καρφί,χωρίς τσάρκα και μαλακίες

Πληροφορίες Επίσκεψης

Όνομα κοπέλας
Ιωάννα
teochatz
Σεβαστός
Εγγραφή:
24 Μαϊ 2016
Μηνύματα:
Κριτικές:
44
Likes:
1.500
Πόντοι:
1.071
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 sex volcano

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού