Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.9 156 10
Sex Studio 304721
Γενική βαθμολογία
 
6.5
Εμφάνιση κοπέλας
 
8.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
6.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
7.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
5.0
Η ημερομηνία ενδεικτική. Η επίσκεψη έγινε μες τον Αύγουστο απλά τώρα που βρήκα χρόνο είπα να γράψω και εγώ την κριτική μου.

Επίσκεψη στον οίκο κατά την τρίτη βάρδια. Μόνο κορίτσι που εργαζόταν η Ιζαμπέλα !

Για όσους δεν την γνωρίζουν είναι μια κοπέλα μετρίου αναστήματος, ξανθιά με πλαστικό βυζί (όντως πολύ σκληρό όπως έχει αναφερθεί), καλοσχηματισμένη πίσω κίνηση και ένα πρόσωπο πολύ πρόστυχο και ξινό.

Είσοδος λοιπόν στο δωμάτιο με απλό πρόγραμμα. Καθώς έκανα ντουζάκι μπήκε στο δωμάτιο και μου λέει με την ησυχία σου...
Ξαπλώνει στο κρεβάτι γδύνεται και με περίμενει. Βγαίνω και εγώ ξαπλώνω δίπλα της και επιτόπου μου λέει ''έχεις πιει ε? ''.
Η αλήθεια είναι πως τα χα τσούξει λίγο και προφανώς μύριζα . Λίγο σόσιαλ για το που μπεκρουλιαζα και παίρνει την πρωτοβουλία και ξεκινάει με κάποια φιλιά στο λαιμό και στο στήθος και σιγά σιγά κατέβαινε. Πέρασμα προφυλακτικού και πίπα. Καλή χωρίς χέρια και με καραμέλωμα. Άψογη θα έλεγα!

Πρώτη στάση με εκείνη από πάνω να γαμιέται και να παίζει το μουνί της. Εδώ πήρα και το πρώτο πεταχτό.
Δευτερη ιεραποστολικό. Ωραίες ξινές ματιές που με έκαναν να την γυρίσω στα τέσσερα για να φάει καμιά ψιλή. Επειδή όμως το αλκοολ λειτουργούσε ακόμα το τέλος με βρήκε στα χέρια της δόξα το θεό.

Μικρό σόσιαλ μέχρι να ντυθούμε και αποχώρηση !

Φιλότιμη, ωραία γκόμενα, πρόστυχη αλλά κάτι λείπει. Λίγο σπίθα! κάτι!
Ίσως να ξαναπήγαινα.
Πάντως ήταν ένα τίμιο ξεμπούκωμα. Έχουμε κλάψει άλλα και άλλα πενηντάρικα.

Η τσατσά, κυρία. κέρασε και νεράκι.
Χώρος άψογος.

Πάρκινγκ εύκολο λόγο της ώρα ακριβώς κάτω απ το μαγαζί αλλά πρωίνη και μεσημεριανη βάρδια αν είσαι παντρεμένος δεν πας!

Καλά γαμήσια μάγκες.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Όνομα κοπέλας
Ιζαμπέλα
Αυνάνας
Μέλος
Εγγραφή:
23 Οκτ 2013
Μηνύματα:
Κριτικές:
2
Likes:
18
Πόντοι:
1
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 Λουκουμάς, psikakos

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού