Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.9 21 10
Γενική βαθμολογία
 
8.8
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
8.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
9.0
Γενική συμπεριφορά
 
9.0
Επικοινωνία
 
9.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
9.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
9.0
Συνάντηση με τη Σάρα, νωρίς το απόγευμα, στο γνωστό διαμέρισμα στον Αγ Αρτέμη.
Ανοίγει η πόρτα και με υποδέχεται μια αιθέρια αψηλή, ύπαρξη 1,80+ Της είπα πως την αδικούν οι φωτογραφίες. Είναι πολύ πιο γλυκιά και όμορφη από κοντά.
Ανταλλάσουμε φιλιά σταυροκουμπωτά.
Μου προσφέρει ποτό και είπαμε 2 κουβέντες να σπάσει ο πάγος. Μου φέρνει πετσέτα και πάω για ντουζάκι. Η ίδια είναι έτοιμη.
Επιστρέφω και μου πιάνει το χέρι και το βάζει στο εργαλείο της. Μεγάλωσε σχεδόν αμέσως και μου το φέρνει στο στόμα. Ήταν πεντακάθαρο και ΤΕΡΑΣΤΙΟΟΟΟ. Προσπάθησα να το πάρω όλο, αλλά δεν!!!! Δάκρυα, πολλά δάκρυα και πιο πολύ σάλιο , αλλά δεν το έβαζε κάτω… έσπρωχνε συνέχεια. Αυτό πρέπει να κράτησε κάνα 15λεπτο.
Μετά με πετάει στο κρεβάτι, μου ανοίγει τα πόδια και αρχίζει να βάζει δάχτυλα, να με ανοίξει. Με ρωτάει αν είναι οκ και της λέω ναι, αλλά σιγά στην αρχή. Όντως μπήκε με προσοχή αλλά μετά ξεκίνησε να με γαμάει με πολύ λύσσα!!! Δεν με άκουγε!!!! Μου αρέσει, έλεγε, η τρυπούλα σου!!! Μετά από λίγο με γυρίζει στα 4. Τώρα μπήκε με δύναμη και είδα το χριστό φαντάρο. Σε κάποια φάση έφευγα μπροστά και έκανε ένα αεροπλανικό και με έριξε τελείως μπρούμυτα και γαμούσε πιο δυνατά.
Εν τω μεταξύ εγώ τέλειωνα μέσα σε τρομερή ένταση…. Δεν πρόλαβα να τη γαμήσω γιατί μου έπεσε σχεδόν αμέσως.
Πότε πέρασε η ώρα, ούτε που το κατάλαβα. Συνοψίζοντας πέρασα πολύ όμορφα, πόνεσα αλλά πραγματικά μου άρεσε. Δεν το είχα ξανανιώσει αυτό.
Θα την ξαναδώ σίγουρα σε πλήρες πρόγραμμα και 2 ώρες.
Μέσα Δεκέμβρη θα φύγει. Έχει πολύ δουλειά στην Αθήνα.
Ημερομηνία συνάντησης
Σεπτεμβρίου 06, 2016
Διάρκεια συνάντησης
1 ώρα
Κόστος συνάντησης
150
Πόλη συνάντησης
Αθήνα
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ακριβέστατες
Η κοπέλα ήταν
Ενεργητική
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Η κοπέλα έκανε πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Η κοπέλα δέχτηκε πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Έχυσε;
Όχι
Θα την ξανασυναντούσες;
Σίγουρα!
LanciaRallye037
Ανώτερος
Εγγραφή:
2 Φεβ 2016
Μηνύματα:
Κριτικές:
42
Likes:
2.605
Πόντοι:
5.196
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 mad_max, chris1955, Marcus77 και 12 άλλα μέλη

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού