Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.1 140 10
Γενική βαθμολογία
 
6.7
Εμφάνιση κοπέλας
 
7.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
7.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
5.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Γεια σας φιλοι συναγωνιστές. Αυγουστος και οι καυλες βαρανε κόκκινο με τόσα μωρά που βλέπουμε ελαφρώς ντυμένα. Έτσι και εγώ είπα να ξεδωσω σε ένα ροζ σπιτάκι. Αφού έκανα μία βόλτα κατεληξα στην Αντριάννα η οποία με το που την είδα ήρθε και κόλλησε πάνω μου με το φανταστικό κωλαρακι της. Σκέφτηκα να συνεχίσω την βόλτα μου αλλά το όλο παιχνίδι που με έκανε με άναψε και μπήκα μέσα στο απλο με 20 ευρα. Λίγα λόγια για την Αντριάννα. Είναι μικροσκοπική. Μαυρομαλα με μικρό στητο στήθος και το ατού της είναι το καλοσχηματισμένο κωλαρακι της. Μπήκε λοιπόν στο δωμάτιο και χωρίς καμία βιασύνη ξεκινησαμε αγκαλιες και χάδια σε φάση gf.Την ξαπλωσα μπρούμυτα και αφού περιποιήθηκα το κωλαρακι της με χάδια και χαστουκια άρχισα να τριβω το μουνακι της και να της χωνω δάχτυλο. Ήταν εντελώς δεκτική σε όλα. Μετά με τσιμπουκωσε (μέτρια πίπα) αλλά ήμουν ήδη φουλ καυλωμενος οπότε την πήρα σε ιεραποστολική σταση όπου της εγλυφα τα βυζακια και την φιλουσαν στον λαιμό. Ήθελε να φιληθουμε στο στόμα αλλά κωλωνα. Γενικά πολλά θα ήθελα να της κάνω αλλά δεν για ευνόητους λόγους. Μετά την πήρα σε στάση κουταλιού που είναι η αγαπημένη της και ήρθα γρήγορα σε κορύφωση. Δυστυχώς δεν κράτησε πολύ γιατί εχυσα γρήγορα αλλά πιστεύω ότι δεν θα υπήρχε πρόβλημα και να ειμασταν και ένα τέταρτο μέσα. Στο τέλος ήρθε μου έδωσε ένα φιλακι και έφυγε. Θα την ξαναπροτιμησω όταν έρθω ξανά Αθήνα. Αυτή τη φορά όμως θα έχω βαρεσει μία μαλακια πρώτα για να μην εχουμε γρήγορο τέλος

Πληροφορίες Επίσκεψης

Όνομα κοπέλας
Αντριάννα
Υπηρεσίες
Νέο Μέλος
Εγγραφή:
14 Απρ 2014
Μηνύματα:
Κριτικές:
1
Likes:
9
Πόντοι:
0
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 Gingos, xilnik

Σχόλια

1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
23 Αυγούστου, 2016
μ εβαλες σε πειρασμο να δοκιμασω! Κουλ
1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1