Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.3 85 10
Γενική βαθμολογία
 
7.0
Εμφάνιση κοπέλας
 
5.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
7.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
8.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
10.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Στην σημερινη μου τσαρκα ειχα ως στοχο εναν φθηνο κωλο στο 10αρικο.Δεν με ενδιεφερε αν ανηκε σε μιλφ,πιτσιρικα,χοντρη,λιγνη κλπ .
Ηθελα απλα ενα φθηνο κωλο.Ετσι η λυση της Σαρας στο Ιασωνος 31 το νεο ηταν καλη περιπτωση.Προκειται για μια μιλφ Αλβανιδα παχουλη
με σωμα με ραγαδες και αρκετες διπλες,φατσα κλασικα Αλβανικη με γωνιες,πεσμενο βυζι κλπ.Την ηθελα για το γεγονος οτι εδινε κωλο στο 10αρικο
οποτε μου εκανε.Ετσι εδωσα το 10αρικο και μπηκα στο δωματιο.Αφου τελειωσε με εταιρο συναγωνιστη ηρθε και σε μενα.Χαιρετησε και αρχισε να βγαζει το
μπειμπι ντολλ που φοραγε και εν συνεχεια το βρακι και σουτιεν της.Ηρθε κοντα μου και ουσιαστικα προκατ. δεν εκανε.Εφαρμοσε καποτα σε πεσμενο πεος
και ξεκινησε πιπα με αρκετο βαθος και καλης διαρκειας για Μεταξι.Μπαλακια δεν ασχοληθηκε.Αφου απεκτησα καλη στυση την εβαλα στα τεσσερα
και βουρ για την κωλοβαλβιδα της.Η εισοδος σχετικα ευκολη και ετσι αρχισα το σφυροκοπημα χουφτωνοντας της παραλληλα τα βυζια.Για συνεχεια την εβαλα
ιεραποστολικο παλι απο κωλο και τον εφαγε αδιαμαρτυρητα για αρκετα λεπτα χωρις ιχνος βιασυνης η γκρινιας.Παραλληλα ειχε καλη συμμετοχη στο ιεραποστολικο
με φιλια(οχι στομα) κλπ πραγματα.Εχυσα μες την κωλαρα της αρκετα ικανοποιημενος απ το γαμησακι αυτο.Ο τσατσος δεν ενοχλησε καθολου ,η Σαρα ηταν συνεργασιμη
και δοτικη οποτε πιστευω οτι για καποιον που δεν τον νοιαζει η εμφανιση και θελει εναν φιλοτιμο κωλο να ξεχαρμανιασει μπορει να
δοκιμασει.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Όνομα κοπέλας
Σάρα
Υπηρεσίες
Tsarkalakos
Ανώτατος
Εγγραφή:
30 Ιαν 2011
Μηνύματα:
Κριτικές:
302
Likes:
4.508
Πόντοι:
16.491
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 Jim25jim, aselgeia, makhswrx και 1 ακόμα μέλος

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού