Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.9 214 10
Γενική βαθμολογία
 
7.0
Εμφάνιση κοπέλας
 
7.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
6.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
8.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
10.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
6.0
Η επίσκεψη πραγματοποιήθηκε την Πέμπτη στις 11.15 . Αφού έκανα σε όλα τα ανοιχτά σπιτάκια της Φυλής και πέριξ αυτής είπα να πάρω την Σαμπρίνα ,μαζί της δούλευε και η ξανθιά αλβανίδα Ελένη/Μαρία όπου με πίεζε να τις πάρω παρτούζα .

Πλήρωσα και πέρασα στο δωμάτιο , φρεσκαρίστηκα και την περίμενα . Ήρθε στο δωμάτιο πρόκειται για μια μαυριδερή κοπελίτσα 20 ετών από την Ρουμανία που όπως έχω γράψει την παρουσιάζουν σαν Βραζιλιάνα , έχει κανονικό σώμα 2άρι βυζί και τατού πίσω χαμηλά στην μέση τραιμπαλ με καρδιά, ελληνικά και αγγλικά δεν γνωρίζει. Με ρώτησε πως με λένε ,ενώ επιμένει να λέει ότι είναι απο την Βραζιλία . Έβγαλε το στρίνγκ της και με καβάλησε , τριβόταν πάνω μου , πλησίασε στο κεφάλι μου και άρχισε να με φιλάει , εκεί που με φιλούσε με δάγκωσε στα χείλη και γέλασε , συνέχισε να με φιλάει στο στήθος όπου και εκεί μου έδωσε μερικές δαγκωνιές .

Έφτασε πιο κάτω και ρώτησε προφιλάκτικος; Έκανε ένα πολύ γρήγορο πέρασμα απο τα αρχίδια και πήρε τον πούτσο μου στο στόμα της , πίπα καλή χωρίς χέρι και με προσπάθειες για deep throat , της έπιασα το κεφάλι και της το πίεσα προς τον πούτσο μου και την κράτησα εκεί μέχρι που πήγε να σκάσει , πήρε ανάσες χαμογέλασε και μου έσκασε δαγκωνιά στο μπούτι , ξαναπήρε τον πούτσο μου στο στόμα της και τώρα τον έχωνε απο μόνη της βαθιά στο στόμα της και έμενε έτσι για δευτερόλεπτα. Την γύρισα σε στάση 69 , τής έγλυψα τόσο το μουνάκι της όσο και το πολύ στενό κωλοτρυπιδακι της.

Πέρασμα προφυλακτικού , πρώτη στάση πήγα και κάθισα στον καναπέ και την έφερα απο πάνω μου , την ανεβοκατέβαζα πάνω στον πούτσο μου ενώ ταυτόχρονα της έβαζα όσο μπορούσα κωλοδάχτυλο , αυτή με είχε αγκαλιάσει και με φίλαγε σε αυτιά και λαιμό ενώ πάλι μου έσκασε δαγκωνιά αυτή την φορά στον λαιμό και ευτυχώς δεν άφησε σημάδι. Αλλαγή στάσης , την έβαλα πλαγιαστά στην άκρη του κρεβατιού και την γαμούσα τρίβοντας την κλειτορίδα της , συνεχίσαμε για λίγο έτσι σε αυτήν την στάση , πήρα την κρέμα που είχε φέρει μαζί της και τοποθέτησα λίγο στην κωλοτρυπίδα της για να την πάρω απο κώλο . Επιχείρησα 3-4 φορές να μπω κάτι που ήταν αδύνατο μίας και είναι πολύ στενή.... Την σήκωσα και την τοποθέτησα στον καναπέ ανάσκελα και μπήκα πάλι στο μουνάκι της , τώρα την γαμούσα με πολύ βαθιές διεισδύσεις και αναστέναζε απο την καύλα , σταμάτησα βγήκα απο μέσα της και της έδειξα να χύσω στο στόμα της , μου είπε ότι δεν θέλει έτσι και μου έδειξε να ξαπλώσω στο κρεβάτι , έκανε επίθεση στον πούτσο μου με ρουφούσε μέχρι που έχυσα στο στοματάκι της.

Μου ζήτησε χαρτί , τα έφτυσε εκεί και σηκώθηκε να πλυθεί . Σηκώθηκα να πλυθώ και καθώς ήμουν όρθιος και πλενόμουν έσκυψε και με δάγκωσε στο αριστερό κωλομερι ενώ έσκασε πάλι στα γέλια ... Στο δωμάτιο έκατσα λίγο κάτω απο δεκαπεντάλεπτο , έχει καλό σωματάκι είναι κεφάτη , πίπα καλή αλλά απο κει και πέρα μόνο ότι της κάνεις εσύ , πρέπει να ανεβάσει την συμμετοχή της και να μην δαγκώνει ... Επίσης ενώ ανακοινώνεται κώλος και η αλήθεια είναι ότι στο δωμάτιο δεν προσπαθεί να τον αποφύγει δεν μπορείς να την γαμίσεις γιατί είναι πολύ στενή.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Αυγούστου 11, 2016
Όνομα κοπέλας
Σαμπρίνα
n.smirni76
Πορνορεπόρτερ
Εγγραφή:
29 Αυγ 2010
Μηνύματα:
Κριτικές:
Likes:
189.832
Πόντοι:
45.465
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 pistolpit, @.Dod0s, doc_lin και 6 άλλα μέλη

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού