Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.7 144 10
Γενική βαθμολογία
 
7.5
Εμφάνιση κοπέλας
 
6.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
8.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
8.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
8.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
8.0
Η Λωρη είναι μια ξανθια κορασιδα 25-26 ετων, το σωμα της είναι μετριο που αν και εχει αδυνατισει αρκετα
της εχει μεινει λιγο κοιλια,το βυζι της μεσαιου μεγεθους καπως πεσμενο αλλα με ωραιες πεταχτες ρωγες.
το προσωπο της ψιλοαδιαφορο.Εχει ωραιο απαλο δερμα στην αφη.
Το δωματιο που μπηκα αυτό που είναι κολλητα με το δωματιο υπηρεσίας εχει μια τρυπα στη γυψοσανιδα
και από την άλλο δωματιο οποιος είναι παιρνει ματι ακριβως πανω στο κρεββατι που γαμαω.
Ευτυχως την ειδα και την εκλεισα με λιγο κωλοχαρτο.
Το πρόγραμμα της Λωρη είναι απλο, της εκανα προταση για διαφορα εξτρα όπως ακποτη πιπα-γαμησι-κωλο
μεσα στο δωματιο αλλα αρνηθηκε τις γεναιοδωρες προσφορες μου.Επεσα σε σοβαρη κορασιδα μαλλον.
Πιπα με καποτα λοιπον οπου η Λωρη το κατεχει το αθλημα τον βαζει ολο μεσα και τον σφιγγει με το στομα αρκετα.
Την εστησα στα 4 οπου εχει ωραιο στησιμο και η κωλαρα της είναι ιδανικη για πισοκολλητα,την ανεβασα επισης
από πανω, πλαγιαστα, με τα ποδια στους ωμους μου αλλα τελικα την εχυσα σε κανονικη σταση.Δεχτηκε και πεταχτα
φιλακια στο στομα.
Μου εκανε εντυπωση το ποσο δεκτικη ηταν η Λωρη και δεν παραπονεθηκε για τις τοσες εναλλαγες στασεων που καναμε
αλλα ουτε παραπονεθηκε επισης για το σφυροκπημα που εφαγε ουτε εκλεβε.

Συμπερασματικα η Λωρη αν και υστερει σε εμφανιση εχει υπομονή και καθεται να την γαμησεις όπως θες χωρις
ξινίλες και παραπονα.Στο δωματιο εκατσα λιγο παραπανω από 10 λεπτα χωρις ενοχληση.Ο χωρος καθαρος.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Όνομα κοπέλας
Λώρη
DmtrsxXx
Γλομπεάρχης
Εγγραφή:
5 Αυγ 2010
Μηνύματα:
Κριτικές:
493
Likes:
60.620
Πόντοι:
39.662
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 2 review reaction 1 sweeper, LanciaRallye037, mad_max και 6 άλλα μέλη

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού