Λεπτομέρειες αξιολόγησης

8.1 1017 10
Sex Studio 823749
Γενική βαθμολογία
 
9.7
Εμφάνιση κοπέλας
 
10.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
9.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
10.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
9.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
10.0
Για να μου μπει καλά ο μήνας διάλεξα να βαδίσω στα λημέρια της Φυλής μετά από τουλάχιστον 10ετία.

Για πρώτη φορά λοιπόν στο Παλάτι της Ανατολής είχα να μπω πάρα πολλά χρόνια.
Το μόνο ίδιο ήταν η δεύτερη πόρτα με τα κάγκελα και το ηλεκτρικό άνοιγμα όπως ήταν και τότε.
Κατά τα άλλα ένα κόσμημα του χώρου πολύ προσεγμένο με μπαρ απίστευτα δωμάτια και καθαριότητα.

Η Natasha μια πανέμορφη γλυκειά ύπαρξη με απίστευτο σώμα,ίσως από τα καλύτερα που έχω δει ποτέ,petite φάση με πανέμορφο στήθος και οπίσθια και όμορφο προσωπάκι.

Έκανα ένα μπανάκι και σε λίγο ήρθε η Natasha με απίστευτο νάζι,χαϊδευτήκαμε για λίγο και έπεια ξεκίνησε να μου περιποιείται τις ευαίσθητες περιοχές όπου και έγινα turbo.Γυρίσαμε σε στάση 69 όπου η λίμπιντό μου εκτοξεύθηκε.Στην συνέχεια την γύρισα στα 4 και περιποιήθηκα την ευαίσθητη της περιοχή.Μετά από τόση καύλα θωπεύοντας τα πανέμορφά της οπίσθιας αλλά και χαϊδεύοντας το πανέμορφο της σώμα ήρθε καβάλα από πάνω όπου και ξεκινήσαμε στην αρχή αργά και στην συνέχεια ένα γρήγoρο riding το οποίο από την ανευασμένη στα ύψη λίμπιντο κατέληξε και κατάθεση υγρών.Τέλεια!

Στην συνέχεια μιλήσαμε για λίγο φιληθήκαμε σταυρωτά και χαιρετηθήκαμε.Έρωτας

Μια πανέμορφη επίσκεψη σε ένα πανέμορφο χώρο με πανέμορφα κορίτσια.Χαμόγελο

Υ.Γ.Η Βανέσα ή 2η κοπέλα της βάρδιας πανέμορφη επίσης!Ντροπή

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Αυγούστου 01, 2016
Όνομα κοπέλας
Natasha
Υπηρεσίες
AntifitCondom
Ανώτερος
Εγγραφή:
12 Νοε 2005
Μηνύματα:
Κριτικές:
111
Likes:
1.804
Πόντοι:
8.360
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 kablomenos90, Ιανουάριος, Vaspis11

Σχόλια

1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
02 Αυγούστου, 2016
Ωραία κριτική αλλά ποια "Natasha" είναι αυτή; Είναι άλλη από την "Νατάσα" (με ένα "σ") που έχει ήδη 2 ακόμα κριτικές;
Μία Νατάσα δεν δουλεύει στο Φυλής 104; Υποθέτω ότι είναι η ίδια.
1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1