Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.8 239 10
Sex Studio 327323
Γενική βαθμολογία
 
6.5
Εμφάνιση κοπέλας
 
6.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
7.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
6.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
6.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Έχοντας "φτιαχτεί" από γνωστό beach bar της παραλίας είπα να χτυπήσω στη γνωστή κληματαριά μιας και βόλευε ως περιοχή. Η τσατσά τυπική μου είπε τα προγράμματα για το μοναδικό κορίτσι της βάρδιας. Ήταν η Λουάνα. Μια τα ποτά που είχα πιεί, μια η εμφάνιση της κοπέλας που δεν με "χάλασε" καθόλου, είπα να τη δοκιμάσω. Ανέβηκα στο δωμάτιο και ένιωσα αμέσως μια κρυάδα από τον κλιματισμό που δούλευε συνεχώς στο φουλ. Μετά από 3-4 λεπτά ήρθε και η κοπέλα. Εμφανισιακά είναι ακριβώς αυτό που βλέπεται στις φωτογραφίες στο ελαφρώς πιο μαυρισμένο. 1η εντύπωση θετική, μια κοπέλα κοντά στο γούστο μου, γύρο στο 1,70 με σωστές καμπύλες. Με καλωσόρισε δια χειραψίας!!! και φιλιού για να συστηθούμε. Πολύ θετική επικοινωνία (δε μιλά ελληνικά) αλλά καλά αγγλικά. Παραδέχτηκε ότι δεν είναι ακριβώς Ιταλίδα (όπως υποπτεύθηκα εξ αρχής).Αρνητικό ότι γδύθηκε απ' ευθείας πριν τα προκαταρκτικά άλλα ήρθε γλυκά κοντά μου για τα πρώτα παιχνίδια. Πολύ ωραίο σφιχτό σώμα και δεν δυσανασχέτησε σε κανένα άγγιγμά μου. Ψιλοχαλάστηκα από το ψεύτικο στήθος το οποίο όμως "δένει" άψογα με το υπόλοιπο σώμα. Οι δε ρώγες τις αντέδρασαν άψογα στα αγγίγματα και τα φιλία μου. Αυτή ταυτόχρονά προσπάθησε φιλότιμα να ξυπνήσει το "φίδι" με φιλιά σε όλο το σώμα και το πρόσωπο. Όταν φτιάχτηκα συνέβη το τελευταίο αρνητικό. Λόγω προφανώς απειρίας, μου έβαλε προφυλακτικό με το χέρι ως τη μέση και μετά με το σώμα για να αρχίσει η "πίπα". Σε αργό ρυθμό στην αρχή και όσο πέρναγε η ώρα γρηγορότερα. Με τα π@π@ρια μου ασχολήθηκε μόνο με τα χέρια. Εκεί πιάνοντάς τα και με deep throat κοιτώντας με είχα φτιαχτεί εντελώς οπότε το κατάλαβε και με ρώτησε σε ποια στάση την θέλω. Κάτι τα fake στήθη, κάτι ο πολύ ωραίος κώλος της, της είπα να κάτσει σε doggy μιας και έχει πολύ ωραίο σώμα. Αφού θαύμασα την κωλάρα της για λίγο, άρχισα να την παίρνω έτσι. Είναι σχεδόν σφιχτή (μάλλον νέα στο επάγγελμα) πράγμα που μου άρεσε πολύ. Πιστεύω ότι το ευχαριστιόταν και η ίδια μιας και έβγαζε αληθοφανείς κραυγούλες όταν αύξανα ρυθμό. Σε αυτή τη στάση δέχτηκε αδιαμαρτύρητα και ελαφρύ spanking. Έχει εξαιρετική επιδερμίδα και τις αρέσει να την χαϊδεύεις. Την ανασήκωσα μπροστά μου οπότε αλληλοχαϊδευόμασταν και ανταλλάζαμε φιλιά ο ένας στο λαιμό του άλλου ενώ έπαιζε με τα π@π@ρια μου όποτε κάπου εκεί τελείωσα. Δεν αποχώρησε αμέσως αλλά μου έκατσε για λίγο social! Με αποχαιρέτησε με φιλιά στα μάγουλα. Εν κατακλείδι, η κοπέλα είναι αξιόλογη για πολλά γούστα ( δυστυχώς δεν κάνει πρωκτικό, αν και κατά τη γνώμη μου, θα έβγαζε πολλά από αυτό), αλλά θέλει λίγα χιλιόμετρα ακόμα ώστε να ανταγωνιστεί άλλες του χώρου.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Όνομα κοπέλας
Λουάνα
Νέο Μέλος
Εγγραφή:
30 Ιουλ 2011
Μηνύματα:
Κριτικές:
5
Likes:
18
Πόντοι:
0
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 Gianpaolo, Joff73, Ιανουάριος

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού