Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.0 269 10
Γενική βαθμολογία
 
8.8
Εμφάνιση κοπέλας
 
9.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
8.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
9.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
9.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
9.0
Η Μελίνα είναι μία καστανόξανθη κοπέλα με φυσικές βυζάρες από τη Ρωσία. Δουλεύει μαζί Αννούσκα στο πάνω όροφο. Μου έκανε αμέσως το κλικ με το που την είδα και πέρασα στο δωμάτιο.

Ήρθε και γθύθηκε. Το σώμα της αρκετά καλό με τις ύπεροχες βυζάρες της να ξεχειλίζουν. Μου έκανε κάποια προκαταρκτικά με φιλάκια στο σώμα μου. Μου φόρεσε προφυλακτικό και ξεκίνησε μία άτεχνη πίπα. Δεν με ικανοποίησε σχεδόν καθόλου γιατί με πονούσε αλλά τουλάχιστον ζουλούσε καλά τα αρχίδια. Την πήδηξα από μπροστά και αυτή μου χούφτωνε το κώλο και με τραβούσε μέσα της. Καλή η αίσθηση με φιλούσε στο λαιμό μου και κάποια στιγμή τελείωσα μέσα της. Με αποχαιρέτησε με ένα χαμόγελο και έφυγε.

Ήταν μία καλή συνεύρεση αυτή με τη Μελίνα. Δεν μου άφησε κάποιο ψεγάδι αλλά ούτε με τρέλανε για μία επόμενη φορά. Ίσως στο μέλλον αν ξανασυναντηθούμε να τη προτιμήσω. Αξίζει πάντως μία δοκιμή. Και για την εμφάνιση και για τη συμμετοχή.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Ιουλίου 16, 2016
Όνομα κοπέλας
Μελίνα
sexdreamer
Ενεργό Μέλος
Εγγραφή:
13 Μαρ 2014
Μηνύματα:
Κριτικές:
83
Likes:
447
Πόντοι:
361
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 geros70

Σχόλια

2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
17 Ιουλίου, 2016
Αν είσαι βυζολάτρης και καυλώνεις μ'αυτά,ΟΚ,αλλά όταν η πουτάνα μπαίνει στο δωμάτιο και πάει να φορέσει καπότα σε πεσμένη πούτσα,όπως έκανε σε μένα δηλαδή,έχω ξενερώσει και μετά δεν το σώζω με τίποτα...
19 Ιουλίου, 2016
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

Ίσως δεν το διευκρίνησα καλά. Στα 10 ευρώ με τέτοιο κορμί, με σχετικά καλή συμμετοχή και με χρόνο παραμονής στο 12λεπτο δεν νομίζω ότι τα κλαις τα λεφτά σου. Από κει και πέρα ξεπέτες υπάρχουν και σε στούντιο του 50ρικου. Τα έχουμε ξεχάσει αυτά?
Συνεπώς το Μετάξι και ειδικά το Κολωνού 30Β στέκεται αξιοπρεπέστατα και κοντράρει στα ίσα Φυλής και Λιοσίων στη μισή τιμή. Με αυτά τα χρήματα δηλαδή κερδίζουμε ήδη πολύ παραπάνω χρόνο και υπηρεσίες.
Έτσι το βλέπω εγώ τουλαχιστον και κάθε διαφωνία δεκτή αλλά άμα θες υπηρεσίες και εμφάνιση στούντιο σε μπουρδέλο του δεκάρικου νομίζω ότι είναι κάπως δύσκολο.
2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2