Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.0 142 10
Sex Studio 361641
Γενική βαθμολογία
 
6.5
Εμφάνιση κοπέλας
 
7.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
7.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
7.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
5.0
Με τη Μαρίνα, έχω βρεθεί πολλές φορές. Σήμερα όμως ήθελα κάτι δυνατό και διάλεξα το full στα 150€.
Η Μαρίνα δεν είναι πια το πιπίνι που ήταν παλιότερα. Έχει πάρει κάποια κιλά που μαζί με λίγο κυτταρίτιδα, της ρίχνουν αρκετά τη βαθμολογία.
Ανεβαίνω στον όροφο και περιμένω, αφού φρεσκαρίστηκα πρώτα. Μετά από 30 περίπου λεπτά έρχεται η κοπελιά (είχε αρκετό κόσμο) και αφού ανταλλάσσουμε χαιρετισμούς με αγκαλιές, τη ρίχνω στο κρεβάτι. Την γλύφω από πάνω προς τα κάτω με έμφαση χαμηλά, περίπου κάνα 10λεπτο και χρησιμοποιώντας δάκτυλα για μπροστά και πίσω, τελειώνει πολύ έντονα και το δείχνει (αν ήταν θέατρο, είναι πολύ καλή) Δεν ήταν η πρώτη φορά πάντως, μαζί μου. Το δικό της στοματικό, ενώ ήταν βαθύ και υγρό, δεν είναι κάτι που θα θυμάμαι.
Ηρθε η στιγμή που θα έπαιρνα το κώλο της (για πρώτη φορά) Βάζει κρέμα και μπαίνω (όχι εύκολα) αρχίζω να σπρώχνω δυνατά και φωνάζει πολύ!!! Αλλάζουμε σε ανάποδο cow και ελέγχει την είσοδο και το πόσο μπαίνω μέσα (δεν με άρεσε αυτό) τη γυρίζω στα 4 και τα βλέπει όλα!!! Πολύ δυνατά σπρωξίματα απο μένα και πολύ δυνατές φωνές απο τη Μαρίνα. Όσο φώναζε τόσο με έφτιαχνε. Το τέλος με βρήκε αρκετά κουρασμένο και πολύ ευχαριστημένο τελικά, με τη Μαρίνα να ισχυρίζεται πως λίγες φορές πόνεσε τόσο σε πρωκτικό, λόγω μεγέθους. (τι να πω εγώ)

Αυτά σε γενικά πλαίσια, αλλά παρόλο που σε υπηρεσίες είναι σε πολύ υπερθετικό βαθμό, αν δεν χάσει τα επιπλέον κιλά, δεν θα την ξαναπάρω.
Το κόστος είναι αρκετά υψηλό, αλλά αυτή τη φορά δεν το μετάνιωσα.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Όνομα κοπέλας
Μαρίνα
LanciaRallye037
Ανώτερος
Εγγραφή:
2 Φεβ 2016
Μηνύματα:
Κριτικές:
42
Likes:
2.605
Πόντοι:
5.196
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 Marcus77, spipis71, topscorer και 8 άλλα μέλη

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού