Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.8 92 10
Γενική βαθμολογία
 
6.3
Εμφάνιση κοπέλας
 
6.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
6.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
7.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
6.0
H επίσκεψη πραγματοποιήθηκε Κυριακή μεσημέρι στις 14.30 . Μπήκα στον οίκο και η τσατσα μου είπε να περιμένω να δω την κοπέλα που είναι στο δωμάτιο , είπε ότι είναι καινούργια κοπέλα(όπως διαπίστωσα μετά καινούργια κοπέλα σε αυτόν τον οίκο)και ότι κάνει φουλ πρόγραμμα με ελεύθερο στοματικό κώλο και μεγάλη άνεση χρόνου.

Μετά απο μερικά λεπτά βγήκε απο το δωμάτιο η Σόνια , καστανή μαυριδερή παχουλή με 2.5άρια συν βυζιά και δεν ήταν άλλη απο την Σόνια που δουλεύει στο Αλκιβιάδου 16β. Αφού είχα κάνει βόλτα σε όλη την Φυλής και Φωκαίας μέσα στον καύσωνα και αυτό ήταν το τελευταίο σπίτι που επισκεπτόμουν πριν πάω για παραλία είπα να περάσω να την δοκιμάσω.

Πλήρωσα και πέρασα στο δωμάτιο , πήγα πίσω απο το παραβάν όπου βρίσκεται ο νιπτήρας να φρεσκαριστώ , η Σόνια ήρθε σχεδόν κατευθείαν στο δωμάτιο , καλέ που είσαι ρώτησε μιας και δεν με έβλεπε , εδώ πίσω απο το παραβάν απάντησα πλένομαι , ώσπου να βγάλει τα εσώρουχα της βγήκα και εγώ , πώς σε λένε και πόσο χρονών είσαι ήταν οι πρώτες της ερωτήσεις . Με πλησίασε και μου είπε κακός πλύθηκες...θέλω εγώ η ίδια να πλένω τους πελάτες μου , σε πειράζει να σε πλύνω και εγώ , οκ της απάντησα , πήγαμε πάλι στον νιπτήρα όπου με απαλές κινήσεις μου έπλυνε τον πούτσο και μου τον έπαιζε όσο εγώ χούφτωνα τα βυζιά της και την κωλάρα της .

Γυρίσαμε προς το κρεβάτι , συνέχισα να χουφτώνω την κωλάρα της , την έστησα στα τέσσερα για να την γλύψω γενικά αλλά δεν θέλει όπως δεν δέχεται δάχτυλα στο μουνί καθώς και γλωσσόφιλα. Μου είπε να ξαπλώσω και αφού για λίγο με τα βυζιά της έπαιζε την πούτσο μου πήρε μωρομάντιλο και καθάρισε σχολαστικά τόσο αυτόν όσο και τα αρχίδια παρόλο που δύο φορές πλύθηκα , είπε ότι προσέχει πάρα πολύ την καθαριότητα της και την υγεία της... Ξεκίνησε πίπα , πίπα καλή υγρη και βαθιά , της είπα ότι έχει ωραία κωλάρα καθώς την έβλεπα στον καθρέπτη και άρχισε να την κουνάει.

Πέρασμα προφυλακτικού και με ρώτησε πώς θέλω , της είπα στα τέσσερα και πήγε και στήθηκε απο μόνη της σε σημείο του κρεβατιού ώστε να μπορούμε να βλέπουμε απο τον καθρέπτη , μπήκα στο μουνί της και άρχισα να την γαμάω πισωκολλητά , δεν το περίμενα έχει αρκετά σφιχτό μουνί , με παρότρυνε να την πάρω ακόμα πιο δυνατα και να της τον χώνω ακόμα πιο βαθιά. Μετά απο λίγο της είπα ότι θέλω να της σκίσω την κωλάρα , πήρε κρέμα και έβαλε τόσο στην κωλότρυπίδα της όσο και στην καπότα , ξ αναστήθηκε στα τέσσερα με πιο τουρλωμένη τώρα την κωλάρα της και σιγά σιγά και με δυσκολία μπήκα στην κωλοτρυπίδα της , ξεκίνησα να την γαμάω και όταν βρήκα ρυθμό άρχισε να φωνάζει έσπασε έσπασε το προφυλακτικό , βγήκα αμέσως απο μέσα της και είδα ότι το προφυλακτικό δεν είχε σπάσει , της το είπα και άρχισε να το ελέγχει σχολαστικά ώσπου να διαπιστώσει και αυτή ότι δεν έχει σπάσει...μου είπε να συνεχίσουμε αλλά εγώ είδη είχα ξενερώσει και να πέφτω .

Έβγαλα το προφυλακτικό και της είπα να μου τον πάρει πίπα να τελειώσω , μου είπε ότι δεν κάνει τελειωτικό στο στόμα , της απάντησα οκ πάρτον στο στόμα και θα χύσω στα βυζιά σου , αρχικά μου έκανε ισπανική στην συνέχεια με έγλυψε και τέλος μαλακίζοντας με έχυσα στα βυζιά της μια μεγάλη ποσότητα σπέρματος που την εντυπωσίασε , σε παρακαλώ σκουπίσαμε μου είπε , πήγα να πάρω μωρομάντιλα απο το κομοδίνο αλλά μου είπε να φέρω χαρτί , σηκώθηκα και έφερα αρκετό , ξεκίνησα να την σκουπίζω και μου έλεγε να τα σκουπίσω όλα μάλιστα με έστειλε να φέρω και άλλο χαρτί , πήγα να πλυθώ και ήρθε να κάνει και αυτή το ίδιο , φόρεσε τα εσώρουχα της και με ρώταγε πώς πέρασα , είπε ότι θα δουλεύει διπλοβάρδια εδώ και στο Αλκιβιάδου 16β χωρίς να διευκρινίσει βάρδιες.

Στο δωμάτιο έκατσα περίπου ένα 20λέπτο , έχω γράψει λεπτομέρειες και με λίγες λέξεις θα την χαρακτήριζα μία μέτρια κατάθεση.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Ιουνίου 19, 2016
Όνομα κοπέλας
Σόνια
n.smirni76
Πορνορεπόρτερ
Εγγραφή:
29 Αυγ 2010
Μηνύματα:
Κριτικές:
Likes:
189.900
Πόντοι:
45.465
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 pistolpit, @.Dod0s, ΓΙΩΡΓΟΣ ΓΑΣΠΑΡΗΣ και 3 άλλα μέλη

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού